Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nafta long je strava. za sad spašavaj se ko može. počelo se crtati 77$

who dares, wins

jednostavno rečeno puko veliki trokut i tek na 84$ će mo vidjeti kud još roni.

who dares, wins

verdi tko crta di crta ?

uvijek postoji sumnja kad je nešto na megafon ?

i na 5y grafu je nafta tu negdje na liniji?

nakon ovakvog pada, bez nekog konkretnog razloga, je ne noćim u longovima, samo dnevni trejd. pogotovo ne u nafti(nakon “zlatnog” iskustva).

plaćena TA od brokera. na godišnjem grafu puko trokut. stvar izgleda dramatično jer takve grafove do sad ni je stavljao. ja mogu izdržati u šortu još do petka jer mi je rolover 21. a naplaćuje se u petak veče. cifra je velika pa bi me mogao proporcionalno tome i oderati. ne igrati protiv trenda.

who dares, wins

ma jasno ko ova crna nafta [emo_smijesak]

zezam se verdi, ja danas platio članarinu ulaz/izlaz (ravno se po 3y)

sutra idemo sve ispočetka.

čini mi se da rolover ima veze i sa bakrom
CRUDE OIL, COPPER, COTTON, NATURAL GAS, PLATINUM APR-21, 2013, 21:00 GMT
premda izgleda da nemaju svi isti dan. evo ovi juče čini mi se premacili na jun.
http://www.investing.com/commodities/crude-oil

who dares, wins

dax sutra mora bit u plusu,jer pad od 5% u 4dana bez ikakvog razloga nema smisla ja uzeo danas malo longa na više razine,vidjet cemo sutra kako ce završit držim do 7400 nakon toga prodajem

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

@pancho66

Pada, ECB je najavio devalvaciju Eura. Plus što je šef Bundesbanke Weidmann najavio rezanje kamatnih stopa. I moguća repriza Cipra, ovaj put u Španjolskoj.

ajde Ben poduzmi nešto mogli bi dignut QE na 100 miljardi [emo_novac] večeras FED beige book i govor jednog člana odbora u 18 sati pa čemo vidjet dali su stigli medvjedi ili će čekati još malo

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Zanimljivo ;
DAX već dosta pada jer investitori ne vjeruju u ekonomiju njemačke, a BUND raste jer investitori vjeruju u stabilnost Njemačke obveznice [emo_plazi]

ma ovo na daxu se netko poigrao nema šanse da ovo sutra bude niže nego što je danas završilo 7500 je bitna razina od koje se mora odbit nemože ispod toga bez nekog ogromnog razloga,danas se neki špekulant navodno izkrcao sa 3 miljarde eura ujutro pa povuko sa sobom sve stopove itako izvrnuo dax piše na godmodetrader

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


Kupuje se budućnost kolega.
Čini mi se da bi UCO lako mogao ispod 25$ što će reći da će nafta fino down.[emo_palacg]

Ovo je bilo 15.02.2013. godine napisano. Polako, ali sigurno k targetu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nekako izgleda kad misliš ne može vise ono padne još…
Mislim da ce se sutra nastavit pad…al da ce do kraja dana okrenut…nemira u plus al smanjit minus

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Mislim da bi u petak mogao biti odbijanac….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close