Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još je na bull letvi, nego kaj ti misliš kad ću grunut ta iverica?

Meni je danas sell signal na S%P. Ne vjerujem u fatalističke scenarije ali korekcija od 10-ak posto mi je ok. Puno faktora mi govore za to (1528 veliki otpor; ako ode iznad toga ode moja teorija u vodu, rotacija kapitala, uskoro će se pojačati priča o debt ceilingu u USA, Grčka opet dolazi u vijesti).

Pravo veselje će biti kada FED poveća onih 0.25. [emo_smijesak]

ja se jos nebi kladio u pad..ES vozi range 1490-1510 cca i jos k tome russell rastuci trokut ,oprez sa shortevima ,nek prvo potvrdi pad..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

vijesti iz kine sve pozitiva.

who dares, wins

jeli ja ovo dobro gledam ili sam opet nesto pomijesao?

na LWL1 je granicna cijena 84,23, a MM ima nalog na kupnji od 84,00.

pa zar moze staviti nalog preko granicne cijene?

a ne ovih 84,23 je stvarna cijena nafte. slucajno se potrfilo da je trenutna cijena certifikata slicna kao i stvarna cijena produkta.

bas me ovi certifikati ***obrisano*** 🙂

Bull i bear marketi od 1871, 4 bull i 4 bear… whats next?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

mrki medjed jos koju godinu korelativno trajanju tvoga grafa.
no tko zeli na pompoznu skijacu, uzet prvi charter i crta SI USA

free flow information

idući tjedan lunarna nova godina. vijesti iz azije pon. uto. nikakve.

who dares, wins

Ako dax ostane na 7650 bit će dobrog shorta u protivnom ode opet na 7800+

Malloy, zilavo je u USA

free flow information

Mecka na temelju čega to zaključuješ, jel ima nešto više od EMA50 ili?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Evo kako je vix signalizirao prosle godine, ovu sam sliku zguglao jer mi se nije dalo crtkat, to su signali s potvrdom drugog dana, neki jos traze i potvrdu treci dan, ali i ovako je vise nego solidno! Idealno bi bilo posto je bolinger uzak da sad odradi kontra signal, ali vidjecemo uostalom….

Nafta da je urednija ne bi valjalo, brent svojim putem wti svojim, spread je opet lijepo preko 20, 22-23 dolara

@Inverter
Kolega tek sam danas vidio ono o funti(moderator izgleda seli postove kao macka macice, a i ja kad svratim tijekom tjedna vecinom bacim pogled samo ovdje) medjutoa ionako Vam ne bi nista pametno rekao sto i sami niste vidjeli. Stop zavisi od Vaseg stila i risk-rewarda koji je za Vas prihvatljiv!

Ja se drzim aussija, oni su uredni, nakon sto nisu okrenuli na 95, probili su vrh, pristojno ga retestali odradili potez gore i onda jedan uspjesan okret..

Lijepo Vas pozdravlja balkanski_debil leonidas_primitivac po priznanju….

New Report

Close