Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@James
i Leonidas

Mi smo slatki zabavni, smiješni.

Znalci, dajte da čujem jednu pretpostavku, prognozu kretanja bilo Američkih bilo EU indexa.

Vrlo zahvalan!

Malo listam unazad (jutranja kavica i to)i vidim ovo! Kolega mora da ste me zamijenili s nekim, nisam ja nikakav znalac ja sam primiti_vac i to balkanski.

Ne znam Vam ja te prognoze, a i ne razumijem uopce jezik koje ovdje prevladava.
Ne razumijem tu fiksaciju na izvjesca, jel obama prdnuo, sta radi banana ben ovaj onaj….

Ovdje jedino razumijem kolegu invertera (james dolazi rekreativno kao i ja pa se ne broji)

Lijepo Vas pozdravlja balkanski de_bil leonidas primiti_vac po priznanju….

@leonidas

No hard feeling, ali čemu uopće komentar?
Boli me .. koga razumiješ ili ne?
Vi tehničari imate onaj “visoki” gard, vjerovatno neka vrsta kompenzacije.

A sad da te nasmijem, pošto je stigla oslobađajuća presuda Crobex ide gore 3%, Dax 1,7%

"alea iacta est"

@Leonidas – vidim da niti TA nifi FA ne predviđa jutrošnji tijek DAX-a.

Samo to vidim.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



@Leonidas
– vidim da niti TA nifi FA ne predviđa jutrošnji tijek DAX-a.

Samo to vidim.

Slažem se kolega. Psihologija mase i panika izazvana istom ne vodi računa ni o TA ni o FA ni o prošlim iskustvima…

uhh ovaj na 31,40 ldx1 kompletno izlazi iz pozicije, prodao je 4900kom a ostalo još 5700 na prodaji. jel moguće da fondovi ovdje trguju, smiju li uopće prema statutu, ima netko saznanja.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Taj prodaje s gubitkom od najmanje 10-15% i stoji ukopan na 31,4 bez obzira na sve. Očito želi izaći pod svaku cijenu.

jučer je prosječna od 22000 komada bila 36,96. hoće li se vratiti dax iznad 7000, malo je zavladala panika zbog objavljene bilance u 10:00, no vjerujem da će buy on dip ići kad se malo konsolidira situacija. vidim da commerz i deutche bank + henkel imaju negativan sentiment na cijelo tržište

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ovak.

Imam sastanke.

Hebiga neko mora i raditi da mi ljudi imaju kaj jesti, jer od sreće se živi samo u bajkama.

Nadam se da poslije dva, brod za Split stiže na dok 7-8.

Ne znam koji će dok biti slobodan za iskrcaj soje, jer čujem da je ludilo dole u Splitu.

lp Sretnog purgera

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

dex..treba nam jos jedan udar zakucavanje pa odbijanac

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

meni ovo liči na aktivaciju stop lossa



@Leonidas
– vidim da niti TA nifi FA ne predviđa jutrošnji tijek DAX-a.

Samo to vidim.

To je zato sto se moja ekipa sinoc ponapijala, pa su se jutros mamurni i gladni
sletili i srokali ovo krdo bikica!
Jesam Vam lijepo rekao ne bavim se prognozama ni predvidjanjima, zovite Milana tarota za to, ali evo posto sam opsesivnokompulzivan i slikam sve svoje pozicije budem Vam pokazao kako to izgleda samo dok uhvatim malo vremena i slozim.

Ja vidim setup i udjem u poziciju,vidim otpor pa se hedgam ili zatvaram, imam svoj prag boli kad krene kontra zatvaram ulaz i idem dalje, ni manje ni vise!

Ovo jucer s daxom je ispalo jako uredno,a nije moralo, moglo je odmah opizdit jos jucer,ali moj stop je bio jasan!
Nisam uzalud jucer spomenuo Jamesu dolar koji maj_munira i aussije, dok se Vi brinete o tome tko je gdje kihnuo mi gledamo fx svijet jer valute su te koje pokrecu stvari!
Nije bitno uostalom evo budem Vam jos pokazao ovaj trejd na daxu jer je ispao skoro savrsen iako naravno ne ide uvijek tako…..
I ne budem Vas vise gnjavio
Pozdrav
evo sace i grafici kao sto rekoh samo da uhvatim zeita


dex..treba nam jos jedan udar zakucavanje pa odbijanac

Imam nešto ldx1 al sve sam pesimističniji oko ovog scenarija..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

leonidas@ ovo u svezi FX valutama da vode kolo [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kak vam se čini dax na 15min…do 7020?

free flow information

ihaaaaaaa….[emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close