BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni su na alfabetima uredno sve isplatili, nikakvih problema u nijednom trenutku.

To koliko smo nešto platili na “normalnom tržištu” prije xxx godina je danas stvarno manje bitno…Sjetimo se koliko su IGH, Jamnica i Ingra vrijedili nekad, a koliko danas. Sumnjam da bi netko dao danas 15k za Ingru zato jer je nekad netko toliko platio za nju.

Nitko ne kaze da nece uredno isplatit. Ali to sto oni nude ovdje i na alfabetima je i ispod onog sto se moze naci na hita otc. Bacite pogled.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Book je znatno veci a firma porasla 3x otkad je delistirana…..masa vinograda u vlasnistvu

moralic je davao 90 kuna prije 10 godina a kasnije  dokapitalizirao po 300….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kupuju za gazdu ili nekog trećeg?

https://www.bozjakovina.hr/dokumenti/Bozjakovina_dd_Poziv_na_glavnu_skupstinu_2020.pdf

Sutra zadnji dan za prihvaćčanje ponude.Ne vjerujem baš da će biti neki odaziv.

O kakvoj ponudi Vi govorite ?

O onoj smijuriji sto su slali postom za 20kn ?

 

Pa Z.Vukadin vam je u zadnjih par mjeseci pokupio gro dionica na 40 i 45kn i dalje je na bidu na 45…….a ako on tek sad kupuje, onda mozete pretpostaviti kako će se stvar odvijati……samo malo proučite njegove investicije……

 

Meni je zao da sam u ovo upao na kraju  balade – pred delistiranje – po cca 65kn i to je stvarno godinama mrtvi kapital……ali je sigurno da neću prodavati ispod cijene…..

Mislim da je ipak u igri Lauc,zadnijh par dana…

Hydra.Consulting d.o.o prebacila 896 komada RAIFEESISEN BANK AUSTRIA D.D.

Vukadin pojačao za 206 komada.Ostalo izvan top 10 cca 10 000 komada.Koliko još može polako dokupljivati prije nego odigra igra?Ovim tempom par godina osi ako skrbnički ne povuče…

P.S.  Austrijance zamijenila HITA-VRIJEDNOSNICE D.O.O

Vukadin +203 komada.

ja bih svoje dionice mogo prodat po 120 -150 kuna kad uracunamo inflaciju 10 godina + korona inflaciju …. to bi bio minimum po kome bi prodao…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Malo stao dokup,izgleda da je potrebno malo podignuti letvicu na kupnji 😎😎😎

Da osvježim malo temu.Ima li kakvih novosti?

 




























































Dioničar



Broj



%



MORALIĆ ENVER



412.178



90,59%



IVANOVIĆ IVAN BOŽIDAR



6.427



1,41%



VUKADIN ZVONIMIR



4.382



0,96%



PAVLIC VLADIMIR



2.356



0,52%



BILOKAPIĆ DRAŽAN



1.167



0,26%



CVITANOVIĆ MATKO



1.000



0,22%



PAVIĆ KRUNOSLAV



820



0,18%



PERČIN ANTUN



644



0,14%



LAUC GORDAN



509



0,11%



JOVANOVIĆ VLADIMIR



505



0,11


New Report

Close