BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad će konačno izaći CERP sa scojih 3,63 % i po kojoj cijeni?

To je zastupani racun pa moguce da tim dionicama CERP slobodno ne raspolaze.

Ima li tko da je kontaktirao firmu u vezi isplate dobiti ili isplate udjela i kakav je odgovor dobio?

Ima li neka info ili tek pitaš zna li tko nešto?

Daj Boze da dočekamo taj squeez dok firma jos egzistira…..


Daj Boze da dočekamo taj squeez dok firma jos egzistira…..

Čemu takav pesimizam…?

“Upravno vijeće CERP-a donijelo je i Odluku o davanju suglasnosti na uvrštenje dionica društava HOTELI TUČEPI d.d. i BOŽJAKOVINA d.d. na Listu dionica koje će se bez naplate ustupati hrvatskim ratnim vojnim invalidima Domovinskog rata i članovima obitelji smrtno stradalog odnosno zatočenog ili nestalog hrvatskog branitelja Domovinskog rata…..

Koj genijalci…….oni kao da ne znaju da se dionicama ne trguje vec vise od 5 godina……

A koje ce im dionice dati kada Moralic ima debelu većinu….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


"Upravno vijeće CERP-a donijelo je i Odluku o davanju suglasnosti na uvrštenje dionica društava HOTELI TUČEPI d.d. i BOŽJAKOVINA d.d. na Listu dionica koje će se bez naplate ustupati hrvatskim ratnim vojnim invalidima Domovinskog rata i članovima obitelji smrtno stradalog odnosno zatočenog ili nestalog hrvatskog branitelja Domovinskog rata…..

Koj genijalci…….oni kao da ne znaju da se dionicama ne trguje vec vise od 5 godina……

Bolje i to nego da im daju recimo Belje.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Bude nekaj od ovog dok smo jos ovdje prisutni duhom i tijelom, ili je gazda odlučio zivjeti vječno ?

gazda ima djecu koja ce naslijediti dionice…do tada tko zna…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

A u međuvremenu nekakav squeeze put ili nešto..💪💪💪

Koliko je realna procjena za ovu dionicu…?

firma posluje odlicno ..ceka se smrt gazde da se djeca potuku za dionice ili moralic sam relista dionice na ZSE

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Evo upravo sam dobio nemoralnu ponudu poštom u kaslić od firme     Hidra consulting doo

sa naslovom ponuda za otkup dinica

Nude mi 20 kuna po dionici daleko ispod book value ..nikad cuo za  njih tko su i sto su

koji su ovo lihvari pa platio sam ju 7x toliko  i oni bi sada jeftino da

dalje preprodaju….

 

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close