BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mogli bi mi ovdje i pemziju dočekat prije squeeza. [emo_mrgud]

Nema žurbe,samo neka bude fer cijena.[emo_novac]

A koja je fer cijena (10,00 – 3000,00 kn)?

Ako ima netko tko zeli preuzeti parsto komada od mene uz primjerenu naknadu, nek se javi na PM.

Meni je već lagano dojadilo…..

Hajde budi konkretan. Koliko dionica i po koliko kuna?

Pa nema baš potrebe da ide javno.

Kao što sam rekao, na PM.

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kakva je perspektiva ove firme i njezinih manjinskih dioničara,gledano na neki srednji rok,a vezano na ove novonastale okolnosti u kutjevu i sukladno tome božjakovein kao večinskog vlasnika navedenog društva.

Da obnovim malo temu,ima li kakvih informacija?Kutjevo posluje sasvim solidno,a kakva je situacija božjakovine posebno + kutjevo?Odnosno,kakva je perspektiva malih dioničara u dogledno vrijeme.

Eto i mene zanima….a bozjakovina ona je uvjek dobro..zato ju je i maknuo sa burze…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Sa Cerpom blizu 95% ( granica za squeez out).Koliko je to realno za godinu-dvije?

Prodajem 505 kom – isključivo sve po 70 kn/kom. Ne moze nize.

Ako je netko zainteresiran, moze transakcija preko Hita OTC.


Prodajem 505 kom – isključivo sve po 70 kn/kom. Ne moze nize.

Ako je netko zainteresiran, moze transakcija preko Hita OTC.


Jel prošla prodaja i koliko je to realna cijena budući da vidimo da gazda nije baš zainteresiran za male dioničare i ne isplačuje dividendu i ne razmišlja o istiskivanju pa da tako namiri zainteresirane dioničare.U svakom sličaju perspektivna dionica iako nije na burzi, a “koće” ju upravo navedeni problemi u odnosu vlasnika i manjinskih dioničara,,Ima li kakvih izgleda da se u skorije vrijeme nešto promijeni po tom pitanju…?Ima li kavi info iz nutra..?

Gazda je nakon delistiranja dokapitalizirao Božjakovinu po 130 kuna po dionici
pa vidi jeli je cjena 70 kuna uredu…
Vlasnik ne želi da bu se dionica potuca po nasoj burzi i da mu svako
utjeće na cjenu ..Moralić je jedan od najbogatijih Hrvata a Božjakovina je njegov ponos…nakon delistiranja je firma još znatno porasla ..imaju tonu vinograda i voćnjaka 2 najveći proizvođać vina u hrvatskoj

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kako prodati dionice, ima li tko INFO?

Hvala!

New Report

Close