BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

istina, Ana bi morala malo poraditi na gramatici i pravopisu..a prodavatelji na strategiji – nije nelikvidnost propast svijeta, što više forsiraš-to gore, tj. dolje.Zato recimo uopće ne forsiram kupnju…uostalom “igra strpljivih” je dobitna i na likvidnim.

evo, ako poprave gresku iz FI "obzirom da ne osiguravamo urode od vremenskih nepogoda, smanjujemo rizik ….:-)", ostajem u dionici. tj ostajem svejedno. zaista, to bi bio minimum, zasto uopce pisu nesto sto svaki odgovoroan poljoprivrednik treba raditi, a bas to tako napisu, da proizvedu jedan ogromni ? Joj, lako je za pravopis i gramatiku, ali kad nema smisla to je vec too much.

Al se BILOKAPIĆ DRAŽAN zeznuo. Sve što je kupio po 150kn mogao je sada kupiti po 110kn. Sad dionica mora narasti 36% da bi bio na 0, hehe
Isto danas malo uzeo. Možda još jedno spuštanje na 105 i mislim da će uspjeti prodati to što su naumili.



http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/BZJK-fin2009-1Y-REV-N-HR.pdf

koji nepismeni ljudi su ovo pisalo, pa nema rečenice bez gramatičke/pravopisne greške.
[/quote]
Welcome in the club.
Ja se ipak nadam kojem komadu ispod 100kn.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

giga, misliš da će ići ispod 100?


giga, misliš da će ići ispod 100?

Teško…danas je bila velika gužva na predotvaranju…više od 3.000 komada na kupnji iznada 110 kn… tako da su velikog progutali!

Lijepo smo se potukli za ovo……
Netko je čak htio uzeti 1400 komada, ali mu mali nisu dali…… [lol]

Sutra može opet jedan tako veliki prodavati…što velite…bude zainteresiranih?


Al se BILOKAPIĆ DRAŽAN zeznuo. Sve što je kupio po 150kn mogao je sada kupiti po 110kn. Sad dionica mora narasti 36% da bi bio na 0, hehe
Isto danas malo uzeo. Možda još jedno spuštanje na 105 i mislim da će uspjeti prodati to što su naumili.

nije se on ništa zeznuo. pa nije on nekakvi klinac da visi svakog dana na burzi. on je kupio pa će prodati po 1600 kuna u idućem vrhu ciklusa.

...povijest se ponavlja...



Al se BILOKAPIĆ DRAŽAN zeznuo. Sve što je kupio po 150kn mogao je sada kupiti po 110kn. Sad dionica mora narasti 36% da bi bio na 0, hehe
Isto danas malo uzeo. Možda još jedno spuštanje na 105 i mislim da će uspjeti prodati to što su naumili.

Kolega, možda ne 1.600 kn…ali oko 1.000 bi moglo biti!

nije se on ništa zeznuo. pa nije on nekakvi klinac da visi svakog dana na burzi. on je kupio pa će prodati po 1600 kuna u idućem vrhu ciklusa.
[/quote]


Sutra može opet jedan tako veliki prodavati…što velite…bude zainteresiranih?

u dva dana više od 15 transakcija,promet 274 k kn
Ako se pojavi veći prodavač,a mogao bi drugi skrbnički PBZ/četvrti dioničar/ i u slijedeći ponedjeljak
smo u redovnom trgovanju.Šteta što cijeli promet nije odrađen u istoj sedmici,jer bez većeg prodavača teško da ćemo napraviti još 226 k kn u slijedeća tri dana da bi ispunili sedmični uvjet
za redovno trgovanje.

Ipak od 1.4.do danas imamo 50 transakcija tako da do 1.7.trebamo napraviti još 14 transakcija
za ulazak u redovno trgovanje.

Problem je što je to za mene veliko razdoblje čekanja,ali možda postanem i strpljiv.međutim nisam sam.
Ovdje je ušlo još dinamičnih investitora ,koji vole skakati od cvjeta do cvjeta,pa bi i na ovoj dionici moglo biti malo življe.
Činjenica je da se puno investitora prepalo da će im pobjeći ova šansa i zaista kupnja rasla kao
gljive poslije kiše.I neki izvisili.
Nema problema, smilovati ću vam se na 150
35% nama poštenim jučerašnjim i današnjim kupcima dosta.A kada dođe dividenda HT moglo bi ovo
i do 200.Jer kada nastupi euforija i purani lete,a Božjakovina ima jaka krila za let.
IZAŠLO I KVARTALNO IZVJEŠČE ZA 1.KVARTAL.Bolje nego lani po rezultatu,ali po prometu manje.
Predali FI izvješće prvog kvartala,a neki još nisu predali ni godišnje izvješče,a firme od imena?
Valjda odgađaju objaviti svoju sramotui.

zato je bozjakovina ponosno prikazala FI bez financijskih prihoda, 25% prihoda ide na troskove osoblja i "uspjeli" su izgubiti samo milijun kuna u prvih 3 mjeseca. ma nije tako ni strasno, svaki dan 10 tisuca kuna minusa. Vidim da mi nitko nije odgovorio na pitanje u vezi p/e bzjk prije par dana??? Teoretski i ne postoji, ali kroz godinu valjda nesto i zarade. Zasto su u minusu, jel netko bolje proucio??


giga, misliš da će ići ispod 100?

Nadam se, jer nisam nista dohvatio ovih dana. Zidov sam valjda…

Sto ti mislis?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



giga, misliš da će ići ispod 100?

Nadam se, jer nisam nista dohvatio ovih dana. Zidov sam valjda…

Sto ti mislis?
[/quote]

Teško, velikih prodavatelja vjerojatno više nema….a kupaca na 110 ima ko kineza!




giga, misliš da će ići ispod 100?

Nadam se, jer nisam nista dohvatio ovih dana. Zidov sam valjda…

Sto ti mislis?
[/quote]

Teško, velikih prodavatelja vjerojatno više nema….a kupaca na 110 ima ko kineza!
[/quote]
Baš šteta da nema još 2000 kom po ovim cijenama jer bi ušli u redovno trgovanje u slijedeći
ponedjeljak.A igra najbrži prst se baš zahuktala.
A možda se netko pojavi.
Ovaj prodavač je bio PBZ invest koji se morao riješiti
Božjakovine radi malog MCAP/minimum 350 mil.kn.BZJK cca 22 mil, BV 838/
Ali HFP ima 16 tis.dionica,kojih se treba rješiti.Ali mislim da se to neće dogoditi prije jeseni.A bila bi ljuta potriba da se to dogodi što prije,jer bi se mogli početi igrati i u ovoj dionici.Bez trejdanja
sreće nema.To je sol burze.A trejdanje u fundamentalno jakoj dionici je najčešće dobar posao.
Dnevna zarada,a šanse na gubitak mali.Ne može bolje.Ali treba dočekati i taj trenutak.Ja ću tada
sigurno biti unutra.
Danas će se sigurno trgovati.U dionicama sam 100%/stalno/pa ću prodati ili kupiti barem jednu dionicu da se ispuni obvezni dnevni prometu sedmici /minimalno jedna transakcija dnevno/.

New Report

Close