BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ocemo li mi ikada postati malo likvidniji i oce netko pokupiti ove naloge po 65X jer ja nemam kesa vise…[cool]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

evo neko vas je poslušao[lol] [lol]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

presmiješna cijena!

sve dođe na svoje!

Tko nam je to utjerao bzjk u blokadu? [lol]

Ajde, već sam mislio da će slaba likvidnost uništiti potencijal. Drago mi je da se pojavljuju kupci pomalo. Rast na malim prometima je najbolji, tako kažu knjige barem. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Presmjesna da, ali mi nije smjesno kada gledam kako nemam para i netko drugi kupuje sigurnu dobit…smrc smrc…
Ajmo pocistiti ovih 50ak komada pa da smo na 850kn….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Presmjesna da, ali mi nije smjesno kada gledam kako nemam para i netko drugi kupuje sigurnu dobit…smrc smrc…
Ajmo pocistiti ovih 50ak komada pa da smo na 850kn….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Ma, LOL…sad sam tek shvatio da direktno štitim svoju investiciju… Naime, žitarice koje uredno kupujem su proizvod Božjakovine, a ja to tek sad mulac shvatio… [lol]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

ISPRIKA RADI ISTIH POSTOVA!

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

4116 13:26:01 700,00 11 7.700,00 — podatak sa stranica od HITE
Zar nije još u blokadi???

Sad vidio obavijest o nastavku trgovine. Sve u redu.

Do 879 kn samo 105 komada! Pa i ne bi bilo loše da se netko probudi i počisti tih par komada…
[lol] [lol]

New Report

Close