BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajd evo ja čekam sa onih 110 pa ako ima neka dobra duša da još nije čuo za 0,5
[thumbsup]

Postanite Eu-robovi


Ali ne razumijem onda zasto onda nitko od nas koji smo unutra ne ulazi jos malo da uprosjeci cijenu? 700kn je ko na placi cijena…

Ja sam osobno vec duboko u BZJK, IPKK i DKVS i nemam kesa za ulaziti dalje. A i da imam, nebi ulazio dok se ovo njesra sa ovim trulim trzistem, sa jos truljim “investitorima” ne stabilizira. Ja kad sam ulazio nisam imao ocekivanja od 100% ili 50% rastovima na kap. Racunao sam 10-15% prosjecni godisnji rast…nesto dividendice ali …sad je i moja skromnost dosla na kusnju zbog kenjatora koji po svoj paket dionica na pick up dolaze automobilom misleci da je paket težak za nositi i ocekuju 100% povrat u -2 dana. Fundamente i pametne a uz to i skromne ulagace who fuc ks. Margins will kill them all now since there is no one to buy and they should have never taken a loan to by stocks….stupid…stupid. Who cares ja na svojim dionicama sjediti mogu as long as I want i da mi banka svaki mjesec ne piri za vratom.
Brainman:Strani investitori samo čekaju dno ove korekcije da poberu sve što se nudi po bagateli u RH, a bzjk je među prvima na popisu. Strpljivi će ovdje biti višestruko nagrađeni.
Iz tvojih usta u bozije usi, to nam je jedina nada…..ozbiljni ulagaci…..kak to dobro zvuci…..mada ja nisam optimista.

[undecid]

Nikad nemoj biti dole jer te dole noge bole. Up,up,up


Ali ne razumijem onda zasto onda nitko od nas koji smo unutra ne ulazi jos malo da uprosjeci cijenu?
700kn je ko na placi cijena…

Vijeruj mi ,da imam love ja bi sve pokupio sta se moze pokupit po ovoj cijeni!al student od nikad nije imao previse para pa ono [bye],imam 60 dionica kad su bile po 1000kn,prije 8 ,9mj.I ne prodajem ih ,makar propala firma,al bar sam imao viziju,i granicne uvijete itd,itd pa makar bila i pogresne al bar ne vrludam glavom bez obzira,kao sto veliki broj dioničara to radi!!![angry]

[color=blue][/color]bolje da radite pravi posao nego da bilo kakav posao radite na pravi način

Nitko me jucer dok je bio diskont (550,600) nije poklopio. Steta da se nije nasla koja b…
Mislim da ovdje vrijedi strpljen spasen…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Samo mirno ekipa, sve će doći na svoje…[cool]

Da zabiljezimo…

Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
600,00 20 10:47:38

Ja jucer po 660 malo kupio i mislio pa nize ne moze…sada mi je zao sto nisam u cashu. Na mizernom prometu mi padnemo od cca 750kn na 600, malo po malo….super za dokup!

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Vaš link

Iskreno za ovo nisam ni znao…

Netko mi pred nosom pobrao ove 4 po 630,00….[cry]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

evo vam izvješće!

šta stvarno niko nije sposoban ovo napravit osim mene!? [cool]

Koje loparde, odmah pojelo prihode.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

evo i kutjevo pa si konsolidirajte! [smiley]

Prvi komentari izvjesca?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close