BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To nije nikakav zaključak.

Pogrešno, zaključak je sigurno samo moraš sam odlučiti što ćeš učiniti. [thumbsup]

S obzirom da tvoj log, mogu zaključiti da si čisti šorter.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Gdje je više ta odluka upravnoga, pa da roknemo 10 posto ili da odletimo 400 posto.
PS.
Strašan je ovdje nesrazmejer za nizbrdo i uzbrdo. [thumbsup]

Veća dobit i veći prihodi nekoliko godina zaredom, samo ješ nedostaje okidač, linije su uspostavljene. [thumbsup]
[/quote]
Sve se slažem ali sa dugom od milijardu i po a kamatama od 10% NEVIDIM BOLJITAK ŠTO SE TIČE DOBITI U IDUĆI PAR GODINA dok ne panu kamate ili da dignu promet bar za 50%

Opet po kupnji opališe,
dokle više?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kolege,
da li je netko možda bio u skdd pogledati kako stoje stvari s brojem dionica bivšeg broja 3 jer ga više nema u top 10 … da li još raspolaže s određenom količinom ili je sve prodao … hvala na info unaprijed

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


kolege,
da li je netko možda bio u skdd pogledati kako stoje stvari s brojem dionica bivšeg broja 3 jer ga više nema u top 10 … da li još raspolaže s određenom količinom ili je sve prodao … hvala na info unaprijed

Nisam bio u skdd, ali mislim da je g. Gaspar prodao sve, bar to odgovara dnevnim prometima i promjenama broje dionica… a i logicno je, imao ih je preko 123000 pa da ostavlja samo 5 ili 10 tisuca jednostavno ne drzi vodu…

A Gašo mi je sumnjiv da je kao da ima dojavu sa upravnog suda


A Gašo mi je sumnjiv da je kao da ima dojavu sa upravnog suda

apsolutna neistina, kao da cijena BLJE ovisi samo o toj odluci
onda SZIF kupuje jer ima isto dojavu???

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



A Gašo mi je sumnjiv da je kao da ima dojavu sa upravnog suda

apsolutna neistina, kao da cijena BLJE ovisi samo o toj odluci
onda SZIF kupuje jer ima isto dojavu???
[/quote]

naravno da ova cijena ne ovisi, ali mogucih 300+ da ….

http://www.2shared.com/photo/FwnMnfnt/BLJE5.html

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Pozdrav svima. Kad istječe onih 6 mjeseci što je Agrokor dobio vremena da se izvuče?

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

A zašto Gašpar prodaje tako odjednom pred odluku suda to mi nije jasno

Zašto misliš da je G. kupio dionice BLJE samo zbog te Odluke?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Pa ako će toliko skočiti a on ima nemali broj dionica nema logike da prodaje gubi ogromne novce

Osnovni problem je kod dioničara Belja (ne svih) što se njihova očekivanja temelje na odluci Suda i prodaji jednog dioničara.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close