BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ne idu valjda Agrokoru svi sudski troškovi valjda ide nešto i sudu 🙂
btw… koliki su cca sudski troškovi u ovakvoj parnici???
obzirom da u ugovoru sa odvjetnikom piše samo da sam dužan platiti određeni postotak u vidu nagrade za dobiven slučaj


Pa da upravo to…dakle povuces tuzbu i platis agrokoru sudske troskove do tog trenutka (ekvivalent gubljenja spora u smislu plačanja)..mozda sam se nejasno izrazio al eto sad je i to razjasnjeno 😀

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

biti će zanimljivo ukoliko mi koji tužimo dobijemo parnicu a cijena na burzi u tom trenutku još uvijek bude ispod 100 kuna

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

umrla tema…..

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


umrla tema…..

pssst kolega. nemojte o tuzbama. ekipa raspravlja o poslovanju belja pa da im ne zatrpamo temu.

…Ponuda za preuzimanje će biti po najmanje 338,24 kuna (za period 13.12. 2007.- 12.03.2008)….

Kako to da se gleda cijena za period od 13.12.2007.-12.3.2008. ako je obveza nastupila prema rjesenju HANFE 12.09.2007? Pa valjda se gleda prosjek 3 mjeseca prije nego je obveza nastala jer kako bi inace ispunili obveza ako se gleda neka buduca cijena koju u tom trenutku nije poznata.Kako onda objavit ponudu???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


…Ponuda za preuzimanje će biti po najmanje 338,24 kuna (za period 13.12. 2007.- 12.03.2008)….

Kako to da se gleda cijena za period od 13.12.2007.-12.3.2008. ako je obveza nastupila prema rjesenju HANFE 12.09.2007? Pa valjda se gleda prosjek 3 mjeseca prije nego je obveza nastala jer kako bi inace ispunili obveza ako se gleda neka buduca cijena koju u tom trenutku nije poznata.Kako onda objavit ponudu???
[/quote]

Pročitaj do kraja što sam napisao, a tada uzmi zakon o preuzimanju dioničkih društava iz 2007 godine NN 109/07 Vaš link te najprije pročitaj čl. 61. st.2 (prijelazne i završne odredbe)te čl.16 i st.6 (cijena u ponudi za preuzimanje).

I da se ispravim cijena je 4 lipe više nego što sam naveo u prijašnjem postu, 338,28 kuna. Sada čekam potvrdu o cijeni u navedenom periodu od Zagrebačke burze. Mislim da sam dobro izračunao, vidjet ću kada dobijem potvrdu.

U pravu si ispricavam se.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Jel ovo pocetak kraja sapunice…?!

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=146860

We Will Not Assimilate

http://www.index.hr/vijesti/clanak/neki-jos-dvoje-dionicari-belja-ne-trebate-se-misliti-tuzite-todorica-/594967.aspx

Baš sam vidio ovo na indexu…OK ja sam jedan od ekipe koja tuži no svejedno mi nisu jasni ovi plačeni oglasi po index.hr-u . Hoće li index i taj odvjetnik vratiti ljudima novce ukoliko izgube sud ili ako se dogodi neka mulljaža (nedaj Bože) pa ustavni sud na neku foru sruši rješenje HANFAe? I tu itekako ima posla za HANFAu kako mogu staviti naslov "ne trebate se misliti, tužite Todorića" kao da je to tako jednostavna stvar bez ikakvog rizika.

Što možemo sljedeće očekivati naslove tipa “Slobodno kupite ADPL, ide on na 130 nema dvojbe..” ??

Autor ima dionice BLJE i ADPL te ovo nije nagovor na kupnju/prodaju niti na podizanje/povlačenje tužbe.

...

…ha dobro mu je ovaj ispod odgovorio…

"Splitski odvjetnik Slobodan Mikulić Laughing

Valjda mu ured skuplja prašinu pa se čovjek poigrava…" [lol] [lol]

…samo u PGŽ imaš 400 odvjetnika… [tongue]

Vidim da si upucen, da li se spominje Vupik vezano uz javnu ponudu? Meni se čini da ima sličnosti sa Beljem. Agrokor ga je platio 30 milijuna kuna, a oprostili su mu 200 milijuna kuna. Možda se ponuda za preuzimanje trebala računati kao da je platio 230 milijuna?

nemam pojma za VUPIK nemam ga, nit je ovo tema od VUPIKa

Google mi je izbacio ovo pa pogledajte

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=230&LANG=HR&vijestid=629

...

Ulazak u EU dioničarima Belja je ko bingo na lotu
evo i zašto 🙂 🙂 🙂
http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=BE9244E5-1988-434E-82BF-D9964A1B5203

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


Ulazak u EU dioničarima Belja je ko bingo na lotu

🙂

Cookie Monster

New Report

Close