BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema garancije koliko može trajati, ali kamate idu cijelo vrijeme, naravno ukoliko dobijem spor.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Khm provizija koju si dobio čini se dosta povoljna , svega 1.5%…Ja jos nisam podnio tuzbu trenutno ju jos slazemo dosta smo detaljni oko toga i pazimo na detalje i proučavamo sudsku praksu pa de zato oduzilo . vjerojatno cemo predati 02.01 ionako to nitko nece gledati preko praznika tamo, a dobivamo vise vremena za slaganje.

...

@HaoRen

…a je ,je sudska praksa je stvarno bogata u tom području…

…a i datum vam je interesantan…02.01.

…ne zna se tko će biti mamurniji,dal vi ili ovi na sudu… [lol] [lol]

Ja ne pijem nit sam ikad bio mamuran, za njih neznam nit me briga :)…vama je zabavno sprdati se ovdje na forumu bez obzira jeste li u pravu ili ne, no necu na vas vise obracati previse paznje…

...

ne znam kolko mora biti bogata ta sudska praksa da zadovolji baku al je ima dovoljno da zadovolji suce [bye]

Gospodine Dunlop jestel vi predali tužbu?

je li moguće spajanje belja s još jednom kompanijom Agrokora čime bi belje kao pravna osoba nestalo, a time i obveza javne ponude/odnosno isplate u sudskom sporu??


je li moguće spajanje belja s još jednom kompanijom Agrokora čime bi belje kao pravna osoba nestalo, a time i obveza javne ponude/odnosno isplate u sudskom sporu??

Uprava od trenutka nastanka obveze pa do završetka ponude ima ogarničena prava upravljanja tvrtkom. Sve bitne stvari mora donosti skupština na kojoj Agrokor nema pravo glasa.

…je je tako je i Dalekovod osnovao d.o.o. nakon nastanka obveze pa kako vidimo "pojeo vuk magare"…

…nitko se na to ne zgraža niti podnosi tužbe,žalbe,prigovore…

…kad se neka pravna osoba spaja sa drugom ona ne nestaje,uvijek postoji tkz pravna sljednost,a time i obveze…

…naravno,da bi to u mnogome otežalo "ispunjenje snova" našim tužiteljima…


Gospodine Dunlop jestel vi predali tužbu?

jesam. odnosno u rukama je odvjetnika, nisam se danas cuo s njim al je trebao predati juce ili danas.

Pozdrav svima!

Razmišljam o tužbi pa bih zamolio one koji su već podnijeli tužbu da napišu par detalja o samom postupku i iskustvima.

Navodno, od SKDD-a treba izvaditi potvrdu o stanju dionica na dan. S kojim danom ste izvadili potvrdu? Znam, da je bila rasprava da li se može ili ne nakon isteka roka kupiti dionice i podnijeti tužbu. Meni se čini da sve dok je Agrokor u obavezi podnijeti ponudu mogu se kupiti dionice i tužiti. Da li mi ovo netko može potvrditi?

Kakva su iskustva s odvjetnikom kojeg je predložio g. Plavi (ovo je za one koji tuže preko njega)?

Hvala!

mani se čorava posla,nema ti ništa od tužbe

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


mani se čorava posla,nema ti ništa od tužbe

o cem ti pricas?


Pozdrav svima!

Razmišljam o tužbi pa bih zamolio one koji su već podnijeli tužbu da napišu par detalja o samom postupku i iskustvima.

Navodno, od SKDD-a treba izvaditi potvrdu o stanju dionica na dan. S kojim danom ste izvadili potvrdu? Znam, da je bila rasprava da li se može ili ne nakon isteka roka kupiti dionice i podnijeti tužbu. Meni se čini da sve dok je Agrokor u obavezi podnijeti ponudu mogu se kupiti dionice i tužiti. Da li mi ovo netko može potvrditi?

Kakva su iskustva s odvjetnikom kojeg je predložio g. Plavi (ovo je za one koji tuže preko njega)?

Hvala!

iskustva s odvjetnikom su i vise nego dobra. naravno bilo bi dobro da i ostali podjele svoja iskustva.
Treba ti potvrda iz skdd a nije ti bitno na koji dan. odnosno bitno je samo da je onaj dan na koji se vidi iznos dionica na koji mislis tuzit. pretpostavljam na sve tako da ti dan treba biti minimalno dan od kad si kupio + 3 dana za uknjizbu u skdd. sta ce reci ako si kupovao prije vise od 3 dana zadnje dionice uzmes na dan kad dodjes u skdd i miran si.
Dionice mozes kupovat jos uvjek a isto tako i tuziti mozes kad hoces. postoji jedan rok (a to je u 9mj. 2012) kad nastupa 5 godina od trenutka kad je nastala obveza. Po hanfi za ovo ne postoji zastara ali postoji ta opca zastara od 5g i moze se desit da ti sud odbije tuzbu ako tuzis nakon 9mj 2012. Ali eto, kao sto rekoh mozda se moze cak i nakon toga datuma tuziti ako ce sud slusati hanfu.


mani se čorava posla,nema ti ništa od tužbe

Tako je, kafanski "stručnjaci" s foruma najbolje će ti reći :)…Znate li kolega fffff da za ovo možete dobiti prijavu HANFAi?

BTW kolega pule poslat ću vam pm nije to tema za javno pisati baš

...

New Report

Close