BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jbg stari procito bi ja da imam pretplatu..ako neko ima nek posta.

A, jedno iskustvo više. Sigla mi je od Hanfe obavjest danas, da je sve gotovo, i da bi trbala ić ponuda za preuzimanje. Ako ponude za preuzimanje en bude mogu li tužiti hanfu za uznemiravanje i širenej lažnih informacija 🙂 ?

kolega opustite se bit će ovdje još velikih naslovnica i valova

my,

A, jedno iskustvo više. Sigla mi je od Hanfe obavjest danas, da je sve gotovo, i da bi trbala ić ponuda za preuzimanje. Ako ponude za preuzimanje en bude mogu li tužiti hanfu za uznemiravanje i širenej lažnih informacija 🙂 ?

Jel to ista ona kao na stranicama ZSE ili nešto drugo? Ako je nešto novo možeš li staviti scan, naravno zacrnjeno ime,prez,broj dionica i sl.

Ili misliš da je na temi postalo dosadno pa bacaš patke? [smiley]

Thx.

Također dobio obavijest


my,

A, jedno iskustvo više. Sigla mi je od Hanfe obavjest danas, da je sve gotovo, i da bi trbala ić ponuda za preuzimanje. Ako ponude za preuzimanje en bude mogu li tužiti hanfu za uznemiravanje i širenej lažnih informacija 🙂 ?

Jel to ista ona kao na stranicama ZSE ili nešto drugo? Ako je nešto novo možeš li staviti scan, naravno zacrnjeno ime,prez,broj dionica i sl.

Ili misliš da je na temi postalo dosadno pa bacaš patke? [smiley]

Thx.
[/quote]
Isto je rješenje samo su ga poslali svim dioničarim na kućne adrese.

svakodnevni pad cijene pokazuje da se među učagačima ne očekuje javna ponuda i da su belje u portfelju odlučili zadržati samo oni koji su spremni upustiti se u parničenje s Agrokorom…pa, sretno vam bilo

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

dobio riješenje i situacija je sljedeća, win win kako god okrenete. todoriću jedino ostaje da pokrene upravni spor ustavnom sudu RH. agencija je u ovoj pravnoj stvari vezana pravomoćnom presudom drugostupanjskog suda kojom je potvrđena presuda trgovačkog suda u Osijeku, a kojem je pak odbijen zahtjev tužitelja radi utvrđenja ništetnom odluka glavne skupštine, a što se tiče današnje cijene tu je već netko lijepo napisao da fondovi ne ulaze u povećanje kapitala upravo zbog solidarnosti sa Agrokorom, koji im je jedan od većih klijenata, i po meni zbog toga dionica stagnira.
lijep pozdrav

Znači imamo službeni dokumenat za preuzimanje.

opet ista igrica, s malim količinama pokušava se dići cijena da se mangupi istovare po naivcima koji nasjednu [yawn]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

dečko moj cjena je na 97 u srijeda ide 15 posto gore na ovu cjenu znači oko 110 kuna [bye]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Na koju stranu? [smiley]

Nije nagovor na k/p. Posjedujem BLJE-R-A.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Dobra potpora ja na 87kn. Mislim da teško može ispod toga do kraja ovih 60 dana. Kad novine ponovno počnu pisati o belju ode ono na 120+. A onda ćemo vidjeti što će od svega biti


a što se tiče današnje cijene tu je već netko lijepo napisao da fondovi ne ulaze u povećanje kapitala upravo zbog solidarnosti sa Agrokorom, koji im je jedan od većih klijenata, i po meni zbog toga dionica stagnira.

Ti ovo ozibljno misliš?

Dajte ljudi malo ozbiljnosti…

Da li bi Agrokoru možda odgovarala veća cijena ?

New Report

Close