BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A mogla bi fibo razina 38,2% izdrzati. Sto bi znacilo da se vracamo prema gore. [thumbsup]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."





Mislim da ovo ide do 93-94 kn, a možda i niže!
Priznajem da bi to i želio, jer "krvavo" zarađene kuniće sa Ingre treba negdje utopiti, a 99,**kn mi nisu neke razine za kupovinu.

samo pazi da ih ne trošis na 110, sad je dobvoljno 100-200k kn po aku pa da smo na 110.

[/quote]
Potrošnja u 4mj skočila 6,7% Može samo zamislit koliko je Blje diglo promet
[/quote]
E kad krene ovakvo pisanje onda znam kuda idemo! [huh]
[/quote]
Što se babi htilo toj se i snilo Razumjem te kad se proda želi se jeftinije kupit a ja moram prodat pa želim cijenu gore

Možda ovako…

Ćim je došao nalog na kupnju od 2 000 komada, odmah se počne lupati po prodaji.. [lol]

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ćim je došao nalog na kupnju od 2 000 komada, odmah se počne lupati po prodaji.. [lol]

[thumbsup]

lp


Nije samo to i ovaj veliki rast potrošnje je razlog tomu



Ćim je došao nalog na kupnju od 2 000 komada, odmah se počne lupati po prodaji.. [lol]

[thumbsup]

lp


Nije samo to i ovaj veliki rast potrošnje je razlog tomu
[/quote]

To se slažem..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Onaj sa 2000 kom odradio svoje


Onaj sa 2000 kom odradio svoje

misliš, iskrcao se, pa povukao nalog s kupnje? [yawn]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Ne da mislim već je

TOP10 opet kupuje, bivsi 9. preko 5000 komada.


TOP10 opet kupuje, bivsi 9. preko 5000 komada.

i pravo da kupuje..zanimljivu je analizu bakic napravio pred koji mjesec..usporedio je 2 grafa. jedan pokazuje koliko se mjenjao udjel malih dionicara u nekoj dionici a drugi koliko se mjenjao udjel velikih dionicara (OIF-ovi, OMF itd..) u odredjenoj dionici..i to za ovo razdoblje recesije u zadnjih par godina..i naravno..udjel ovih malih dionicara se smanjuje esponencijalno a dijametralno suprotno se udio vecih igraca proporcionalno povecava..
i sad mozemo pretpostaviti ko ce tu ostati kratkih rukava [smiley]..

ovi mali u pravilu uvjek suprotno logici rade..kad treba kupiti prodaju a kad treba prodati kupuju..

veći ulagači će vjerojatno nastavit s kupovinom, ali nisu oni vesla sisali pa da idu sami sebi dizat cjenu. zato očekivam lagano hlađenje i spuštanje cijene na 89-90 kn gdje će sa nakrcavat i tek onda jače dizat cjenu. zato se ne treba žurit s dokupom,bit će i jeftinijih prilika

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!



TOP10 opet kupuje, bivsi 9. preko 5000 komada.

i pravo da kupuje..zanimljivu je analizu bakic napravio pred koji mjesec..usporedio je 2 grafa. jedan pokazuje koliko se mjenjao udjel malih dionicara u nekoj dionici a drugi koliko se mjenjao udjel velikih dionicara (OIF-ovi, OMF itd..) u odredjenoj dionici..i to za ovo razdoblje recesije u zadnjih par godina..i naravno..udjel ovih malih dionicara se smanjuje esponencijalno a dijametralno suprotno se udio vecih igraca proporcionalno povecava..
i sad mozemo pretpostaviti ko ce tu ostati kratkih rukava [smiley]..

ovi mali u pravilu uvjek suprotno logici rade..kad treba kupiti prodaju a kad treba prodati kupuju..

[/quote]

Prvih 10 drži 79,06 % dionica.


veći ulagači će vjerojatno nastavit s kupovinom, ali nisu oni vesla sisali pa da idu sami sebi dizat cjenu. zato očekivam lagano hlađenje i spuštanje cijene na 89-90 kn gdje će sa nakrcavat i tek onda jače dizat cjenu. zato se ne treba žurit s dokupom,bit će i jeftinijih prilika

Meni to baš ne izgleda da će na 90 .


TOP10 opet kupuje, bivsi 9. preko 5000 komada.

Je li to Investor, ili 1 dioničar?

New Report

Close