BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako sam jučer rekao hladenje do 98-100, zasad sam pogodio, sad mozemo dalje, nadam se da cu i danas biti uspjesan iako ove tumbacije oko 100 mogu i potrajati koji dan…ali idemo up up

Svaka cast…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”



Kako sam jučer rekao hladenje do 98-100, zasad sam pogodio, sad mozemo dalje, nadam se da cu i danas biti uspjesan iako ove tumbacije oko 100 mogu i potrajati koji dan…ali idemo up up

Svaka cast…

[/quote]

Ovo danas, za sada, izgleda dobro, bas dobro

Jesam ti burze i dioničara! Jučer su mlatili po 104.** kn ko mutavi evo sad niko neće ni po 100 kn, a što se to promjenilo u 24 sata?
Da bi ovdje zaradio trebaš znati osnove ekonomije i biti doktor psihologije. Osim ako imaš dovoljno novaca da sam kreiraš situaciju na burzi, a najbolje povlaštene informacije pa ti ne treba ni jedno ni drugo!
Osobno bio bi zahvalan kad bi ovo još malo spustili pa da se dokupi!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)




Kako sam jučer rekao hladenje do 98-100, zasad sam pogodio, sad mozemo dalje, nadam se da cu i danas biti uspjesan iako ove tumbacije oko 100 mogu i potrajati koji dan…ali idemo up up

Svaka cast…

[/quote]

Ovo danas, za sada, izgleda dobro, bas dobro
[/quote]
Ma ne može bolje, pogotovo za vas koji ste jućer prodali!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Puljic-Tri-trgovca-uskoro-ce-imati-70-posto-hrvatskog-trzista?homesrclink=carousel

Mozda ovaj log graf pokazuje gdje smo jucer zapeli a i danas ostali ispod.

Po linearnom grafu smo taj otpor probili.

Grafovi ne sadrze danasnje trgovanje.

Jos uvijek posjedujem BLJE-R-A. I ovo nije nagovor na kupnju/prodaju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."





Kako sam jučer rekao hladenje do 98-100, zasad sam pogodio, sad mozemo dalje, nadam se da cu i danas biti uspjesan iako ove tumbacije oko 100 mogu i potrajati koji dan…ali idemo up up

Svaka cast…

[/quote]

Ovo danas, za sada, izgleda dobro, bas dobro
[/quote]
Ma ne može bolje, pogotovo za vas koji ste jućer prodali!
[/quote]
Bome ni jednu dionicu, nekako vjerujem u dobro izvjesce i sveukupnu svijetlu buducnost prehrambene industrije.

Opet promjene u top 10 dioničara sada je dokupio i PBZ skrbnički:

BELJE D.D./REDOVNA BLJE-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. REPUBLIKA HRVATSKA 661.241 8,05 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. GAŠPAR ANTE 122.532 1,49 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 42.462 0,52 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 19.396 0,24 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 17.662 0,21 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 13.885 0,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. PBZ D.D. 13.307 0,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA + 2 500
9. CENTAR BANKA D.D. 11.807 0,14 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 10.743 0,13 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 79,03

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

To su sad počeli kupovati i PBZovi OIFovi. Moraju biti uz velikog brata. Taj posao im se do sad uvijek isplatio [smiley]

Moze stabilizacija pa lagano up?

No pain no Game

Mislim da ovo ide do 93-94 kn, a možda i niže!
Priznajem da bi to i želio, jer "krvavo" zarađene kuniće sa Ingre treba negdje utopiti, a 99,**kn mi nisu neke razine za kupovinu.

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)


Mislim da ovo ide do 93-94 kn, a možda i niže!
Priznajem da bi to i želio, jer "krvavo" zarađene kuniće sa Ingre treba negdje utopiti, a 99,**kn mi nisu neke razine za kupovinu.

samo pazi da ih ne trošis na 110, sad je dobvoljno 100-200k kn po aku pa da smo na 110.



Mislim da ovo ide do 93-94 kn, a možda i niže!
Priznajem da bi to i želio, jer "krvavo" zarađene kuniće sa Ingre treba negdje utopiti, a 99,**kn mi nisu neke razine za kupovinu.

samo pazi da ih ne trošis na 110, sad je dobvoljno 100-200k kn po aku pa da smo na 110.

[/quote]
Imam ja dosta Belja, kako sam već tu pisao preko 50% portfelja i normalno da bi htjeo da je sad bar na 200kn Kako će po mom mišljenju ovo napraviti još najmanje jedan krug do 90 kn prije nego se stvarno otisne na više razine, ja ću sa kupnjom ipak sačekati. Ako bude dobro, ako ne ima na ZSE još dobrih prilika!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)



Mislim da ovo ide do 93-94 kn, a možda i niže!
Priznajem da bi to i želio, jer "krvavo" zarađene kuniće sa Ingre treba negdje utopiti, a 99,**kn mi nisu neke razine za kupovinu.

samo pazi da ih ne trošis na 110, sad je dobvoljno 100-200k kn po aku pa da smo na 110.

[/quote]
Potrošnja u 4mj skočila 6,7% Može samo zamislit koliko je Blje diglo promet




Mislim da ovo ide do 93-94 kn, a možda i niže!
Priznajem da bi to i želio, jer "krvavo" zarađene kuniće sa Ingre treba negdje utopiti, a 99,**kn mi nisu neke razine za kupovinu.

samo pazi da ih ne trošis na 110, sad je dobvoljno 100-200k kn po aku pa da smo na 110.

[/quote]
Potrošnja u 4mj skočila 6,7% Može samo zamislit koliko je Blje diglo promet
[/quote]
E kad krene ovakvo pisanje onda znam kuda idemo! [huh]

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

New Report

Close