BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

….na 105,48 blokada… [smiley]



Ma ne ulazi ja u to jel to dobra kupnja il ne, samo kažem da je mogao to i bolje izvesti, il ranim jutrom, il čak i sad… Baš ga je pogodio u vrh, al po datumu otvaranja nicka, vidim da je kolega još zelen , pa eto, nek skuplja iskustvo !

eto kolega..jel se onaj potez od juce jos uvjek cini glup [smiley]
[/quote]

Meni ne ali sam trebo kupiti jos bar 150 komada. Sta sad dokle ce ovo ici gore da kupim sad ili ce tokom dana padati, idem se rijesiti ingre, nemam bash para previse za dokup na ovim cijenama 😀

Rusitelj vlade ^_^.

moj prosjek ulaza 330kn

NEMA PREDAJE

Još početkom 12 mjeseca sam na topicu VIRO-a napisao da su najbolji pickovi za ovu 2011 g. Belje i Viro….Danas mi je samo žao što sam Viro prerano prodao…No, zato sam u Belju do grla… [wink]

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

to je to STOTKA JE U DŽEPU 😉


.No, zato sam u Belju do grla… [wink]

takodjer do grla (100%) [cool]

ovo bi uskoro mogla postati nezanimljiva dionica ako ovako nastavi rasti. A tako je bila simpatična na razinama 60 + žute kovanice.

Pozdrav i uživajte u plusu [thumbsup]

Bliži se trenutak...

Pitanje jedno za mene pocetnika. Da li kad je ovako visoki uzlet na pocetku dana, da li ce do pred kraj radnog dana malo pasti da ja uletim po 100 kuna, jer nemam dosta para za 150 dionica po ovim cijenama.
Vidio sad da kod drugih dionica kad je jutarji uzlet ovako jak da ili dionica ode u blokadu, pa onda korigiranje cijena ili malo padne da se i drugi mogu ukrcati :). Grrr samo mi zao sto se nisam ukrcao kad je bila 89.

Rusitelj vlade ^_^.

E kako je Belje povuklo Vupika 😉


ovo bi uskoro mogla postati nezanimljiva dionica ako ovako nastavi rasti. A tako je bila simpatična na razinama 60 + žute kovanice.

Pozdrav i uživajte u plusu [thumbsup]

ako se ostvare neki normalni targeti za ovu dionice ovo jos dugo nece biti nezanimljiva cjena…za mene je sve ispod 150 debelo isplativo…izmedju 150 i 250 isplativo a dalje cemo vidjeti stanje FI i divedenda i sl…

kupnja je pre jaka…ćini mi se da je ovo spremno za blokadu……

a šta sam ja jučer rekao,vupik je budućnost


ovo bi uskoro mogla postati nezanimljiva dionica ako ovako nastavi rasti. A tako je bila simpatična na razinama 60 + žute kovanice.

Pozdrav i uživajte u plusu [thumbsup]


Kao prvo moraš imati neku određenu cijenu gdje bi trebala postati nezanimljiva(znači moraš imati nekakvo osnovno fundamentalno znanje da bi uopće mogao procijeniti je li trenutno skupa ili ne..a ne po onom rasla je toliko ili toliko pa mora dolje)
Kao i projekciju razvoja događaja za vrijeme koje dolazi
Dok god cijene hrane i metala budu rasle ili se držale na ovim razinama meni će Belje biti zanimljivo
Nema nikakvih naznaka da će se to promjeniti tako skoro
Ne zaboravi da je hrana Belju finalni proizvod velikim djelom(a ako im je sirovina onda ju uglavnom sami proizvode)
Znači poduzeća kojima su hrana ili metali finalni proizvod bi trebala nastaviti rasti zbog povećanja profitnih marži a ona kojima su isti osnovna sirovina bi trebali stagnirati(manje kod hrane više kod metala) jer ako prebace povećanje ukupnog troška osnovne sirovine na potrošača dolazi do problema u distribuciji finalnog proizvoda i uglavnom do smanjenja prihoda pa i profita.
Naravno da bi takva poduzeća kao jedan od kriterija odabira trebala imati i dobar menađment..što mislim da je ovdije slučaj(kao i sa vupik-om koji vidim isto poteže dobro)

sijem žito raste grahorica

Ovdje nema kraja jer ova dionica je i na 200 jako jeftina gledajući perspektive i budućnost,na pregrijanom tržištu i 600-800 je moguće,pa bila je već 380- 400kn sa tri puta lošjim fundamentima i poslovanjem,tadašnje belje nije bilo ni sjena današnjem…


Još početkom 12 mjeseca sam na topicu VIRO-a napisao da su najbolji pickovi za ovu 2011 g. Belje i Viro….Danas mi je samo žao što sam Viro prerano prodao…No, zato sam u Belju do grla… [wink]

istina, bravo!

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close