BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Bravo, kupio si ju na dnevnom vrhu ?! Nije ti to baš za pohvalu

ma nemoj..i ja sam kupio na dnevnom maksimumu kad je bio 58kn.
gledajuci iz ove perspektive jel bi to bilo za pohvalu?

[/quote]

Pa sorry, al na dan kad dionica ima dnevni raspon cijene od 10% , a ti ju baš kupiš po najvišoj, nemreš reć da si baš povukao neki potez, jer dionica će danas biti u plusu 6-7% a njegov portfelj u minusu ?!

Play of the day po mom mišljenju ! [thumbsup]


Od onog sto se vidi u top 10, za vrijeme ove zadnje korekcije (18.01. – 03.02.) nadokupljivao je Slavonac.

I to je oko 70% onog sto ima u top10 kupio u periodu za koji je ponderirana prosjecna cijena 91,42 HRK.

Jako si se prevario,izlazak je bio blef,pogledaj malo i slavonac je u jednom momentu prodavao sitnu količinu da se vidi da prodaje a cilj mu je bio rušiti cijenu i nakrcati se još,isto kao što je ovaj drugi to radio "dogovorenim transakcijama" između svojih skrbničkih.Pratio sam i znam točno što ti govorim,jedan te isti je bio na kupnji i prodaji,slavonac je oprezno kupovao i nije preskakao,tako da su se oba dvoje nakrcali i zaustavili onaj rast od prije dvadesetak dana.

@Baja1983

ali ti pricas iz kuta trejdera. ako si trejder onda je moguce da je to dosta glupo (ali ce se to vidjeti tek u narednim danima). ali ako nisi onda ti je totalno svejedno kupio ju na 93 ili 98




Bravo, kupio si ju na dnevnom vrhu ?! Nije ti to baš za pohvalu

ma nemoj..i ja sam kupio na dnevnom maksimumu kad je bio 58kn.
gledajuci iz ove perspektive jel bi to bilo za pohvalu?

[/quote]

Pa sorry, al na dan kad dionica ima dnevni raspon cijene od 10% , a ti ju baš kupiš po najvišoj, nemreš reć da si baš povukao neki potez, jer dionica će danas biti u plusu 6-7% a njegov portfelj u minusu ?!

Play of the day po mom mišljenju ! [thumbsup]
[/quote]

Target je dosta višlji od dnevnog maksimuma. Tako da ne bi smjelo biti problema.

Show me the Money!



Od onog sto se vidi u top 10, za vrijeme ove zadnje korekcije (18.01. – 03.02.) nadokupljivao je Slavonac.

I to je oko 70% onog sto ima u top10 kupio u periodu za koji je ponderirana prosjecna cijena 91,42 HRK.


Jako si se prevario,izlazak je bio blef,pogledaj malo i slavonac je u jednom momentu prodavao sitnu količinu da se vidi da prodaje a cilj mu je bio rušiti cijenu i nakrcati se još,isto kao što je ovaj drugi to radio "dogovorenim transakcijama" između svojih skrbničkih.Pratio sam i znam točno što ti govorim,jedan te isti je bio na kupnji i prodaji,slavonac je oprezno kupovao i nije preskakao,tako da su se oba dvoje nakrcali i zaustavili onaj rast od prije dvadesetak dana.
[/quote]

U cemu sam se to prevario? Sve sto sam iznio je tocno.

Kakav iskrcaj?
Neki drugi su se iskrcavali, ne Slavonac.

Slavonac je prodao nesto sitno prije 18.01. Kad je cijena bila blizu 100tke.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ma ne ulazi ja u to jel to dobra kupnja il ne, samo kažem da je mogao to i bolje izvesti, il ranim jutrom, il čak i sad… Baš ga je pogodio u vrh, al po datumu otvaranja nicka, vidim da je kolega još zelen , pa eto, nek skuplja iskustvo !

Vaš link




Bravo, kupio si ju na dnevnom vrhu ?! Nije ti to baš za pohvalu

ma nemoj..i ja sam kupio na dnevnom maksimumu kad je bio 58kn.
gledajuci iz ove perspektive jel bi to bilo za pohvalu?

[/quote]

Pa sorry, al na dan kad dionica ima dnevni raspon cijene od 10% , a ti ju baš kupiš po najvišoj, nemreš reć da si baš povukao neki potez, jer dionica će danas biti u plusu 6-7% a njegov portfelj u minusu ?!

Play of the day po mom mišljenju ! [thumbsup]
[/quote]
Necu biti u minusu :), zbog 50-70 kuna ne bum umro, tak i onak sam teski pocetnik, prvi put online sam kupio bas belje i to pred 2 tjedna po 92 kune 110 komada (ne samo belje, ima tu i ocigledno preglupa INGRa koju bi mogo prodati i za te pare kupiti belje bez obzira sto bi spusio 700 kuna na ingri, jer ova svaki dan pada barem za 1 posto, dok Belje bez obzira sto tu i tamo padne se drzi odlicno i vjerujem (moje pocetnicko razmisljanje, koje ne mora biti tocno) da ce to i sutra letiti bar 5% gore ili ba do kraja tjedna). Pocetnicke greske se placaju, sve je to meni nova stvar, i ako i malo izgubim barem cu valjda nesto i nauciti.

Rusitelj vlade ^_^.


Necu biti u minusu :), zbog 50-70 kuna ne bum umro, tak i onak sam teski pocetnik, prvi put online sam kupio bas belje i to pred 2 tjedna po 92 kune 110 komada (ne samo belje, ima tu i ocigledno preglupa INGRa koju bi mogo prodati i za te pare kupiti belje bez obzira sto bi spusio 700 kuna na ingri, jer ova svaki dan pada barem za 1 posto, dok Belje bez obzira sto tu i tamo padne se drzi odlicno i vjerujem (moje pocetnicko razmisljanje, koje ne mora biti tocno) da ce to i sutra letiti bar 5% gore ili ba do kraja tjedna). Pocetnicke greske se placaju, sve je to meni nova stvar, i ako i malo izgubim barem cu valjda nesto i nauciti.

That’s the spirit!

🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Da li je istina da je Toda potajno kupio Keruma… a da mu je u oko jako jako zapeo i Merkator???
[undecid]


Mirovinci će kupovati kasnije, kad cijena naraste, uostalom po tome su poznati….Eh, kakve oni prilike propuštaju i to igrajući se s našim mirovinama…

a cuj, bitno da su kupili INU po 3600 kn

Belje je na ključnoj točki, ukoliko se ne odlijepi preko 100, imamo doubletop.

Puno sreće svima.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



Od onog sto se vidi u top 10, za vrijeme ove zadnje korekcije (18.01. – 03.02.) nadokupljivao je Slavonac.

I to je oko 70% onog sto ima u top10 kupio u periodu za koji je ponderirana prosjecna cijena 91,42 HRK.


Jako si se prevario,izlazak je bio blef,pogledaj malo i slavonac je u jednom momentu prodavao sitnu količinu da se vidi da prodaje a cilj mu je bio rušiti cijenu i nakrcati se još,isto kao što je ovaj drugi to radio "dogovorenim transakcijama" između svojih skrbničkih.Pratio sam i znam točno što ti govorim,jedan te isti je bio na kupnji i prodaji,slavonac je oprezno kupovao i nije preskakao,tako da su se oba dvoje nakrcali i zaustavili onaj rast od prije dvadesetak dana.
[/quote]

U cemu sam se to prevario? Sve sto sam iznio je tocno.

Kakav iskrcaj?
Neki drugi su se iskrcavali, ne Slavonac.

Slavonac je prodao nesto sitno prije 18.01. Kad je cijena bila blizu 100tke.
[/quote]

Slavonac se lagano sa 150-200 kom iskrcavao dva-tri dana a tada je imao oko 8-9 tis. komada,pogledajmo danas jeli mu se bila namjera iskrcavati ili ukrcavati,kažem ti samo da je slavonac htio isfingirati iskrcavanje da pomislimo da će uzeti 10% a danas ima oko 38tis komada,30tis više nego tada,to sam htio reći.

Stotku probili…ko kroz putar [thumbsup]

sijem žito raste grahorica


Ma ne ulazi ja u to jel to dobra kupnja il ne, samo kažem da je mogao to i bolje izvesti, il ranim jutrom, il čak i sad… Baš ga je pogodio u vrh, al po datumu otvaranja nicka, vidim da je kolega još zelen , pa eto, nek skuplja iskustvo !

eto kolega..jel se onaj potez od juce jos uvjek cini glup [smiley]

New Report

Close