BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo promjene u top 10
6. BLJE-R-A
2. 2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU +170 659.983 92,89 28.01.11 61,31 8,03%
7. 5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. +9.771 20.808 92,89 28.01.11 1,93 0,25%
5. 6. PERČIN ANTUN +570 15.610 92,89 28.01.11 1,45 0,19%
8. 8. PBZ D.D. +887 11.657 92,89 28.01.11 1,08 0,14%
10. 10. PBZ D.D. +120 8.160 92,89 28.01.11 0,76 0,10%

hm hvala koelga, jako zanimljivo 🙂

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


hm hvala koelga, jako zanimljivo 🙂

zakaj zanimljivo? meni baš nije super kaj slavonac kupuje…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Mislim da su vece sanse za pad.

Mozda kreiranje svijetlo plavog kanala. Al to bi mozda znacilo i probijanje sive crte rastuceg trenda. Sto bi znacilo jos prema dolje. U sto ne vjerujem.

Mozda kreiranje nekakvog klina. Gornja plava crta klina ostaje. A donja?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Meni taj slavonac nije jasan. Skuplja na 90-92 umjesto da dopusti da padne na 80 pa da tu skuplja. Bezveze, početnici…


Mislim da su vece sanse za pad.

Mozda kreiranje svijetlo plavog kanala. Al to bi mozda znacilo i probijanje sive crte rastuceg trenda. Sto bi znacilo jos prema dolje. U sto ne vjerujem.

Mozda kreiranje nekakvog klina. Gornja plava crta klina ostaje. A donja?

Na 90 kn je dugoročna linija trebda pretvorena u potporu.
A još si pogledajte na vašem grafu MACD histogram koji okreče smjer.
Također svijetloplavo ne može niako biti kanal zbog prve dodirne točke koja nema veze ni sa ćim.

Show me the Money!

Naravno da to jos nije kanal. Samo razmisljam na glas – sta bi moglo nastati. Kanal, klin,… Jer ono sto je licilo na zastavicu cini se da ipak nije.

Slazem se za dugorocnu liniju trenda (samo ona je sad negdje oko 90 kn, sutra malo nize, preksutra jos malo nize) koja za sad sluzi kao potpora.

Moja zapazanja su amaterska tako da je moguce da potpuno grijesim.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ovo je mozda izglednije.

Pitanje je i koliko je bitna dugorocna linija trenda (tamno plava) s obzirom na to da se podaci prije sredine 10 mjeseca 2010 i nakon razlikuju u jednoj jako bitnoj cinjenici – broju slobodnih dionica.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Meni taj slavonac nije jasan. Skuplja na 90-92 umjesto da dopusti da padne na 80 pa da tu skuplja. Bezveze, početnici…

tko može biti siguran da će dole ili gore

Cookie Monster

S obzirom da najvecu potporu oko 90 daje Slavonac…

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

kaj se vi zamarate kud ce u sljedecih tjedan ili mjesec…
zna se koji je smjer belja dugorocni, a ove trejderske spike ce za koju godinu biti smjesne…
naravno uvjek je moguc generalni krah drzave pa tako i belja al to onda vise nema veze sa tehnickom

@Dunlop
Previše trejdera kolega, svi bi se htjeli obogatiti preko noći.

Bliži se trenutak...

@seagull

ma ne smetaju oni nista. trejderi ce biti pometeni kad neko odluci dici cjenu. svi su oni prodavali izmedju 90 i 100 jer su vjerovali (a vjerovatno je i tehnicka pokazivala nesto tako) da ce pasti mozda cak i do 75. sad se 90kn pokazuje kao prilican otpor i imam osjecaj da je opet vrijeme akumulacije kao sto je bilo izmedju 60 i 65. i tada je bilo puno naloga na prodaji i kad neko to odluci podici nalozi na prodaji se tope brze nego sta ih trejderi uspiju maknuti s prodaje.
belje vrijedi puno i po meni je puno veci problem sta nema dovoljnih kolicina za kupiti na ovim razinama pa se onda vode razno razne igrice sa kupnjom i prodajom da se iscica sto vise od drhtavih rucica.

Konačno se slavonac maknuo. Možda se ipak bude moglo nešto uhvatiti oko 80kn 🙂

New Report

Close