BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije mi jasno, šta bi po vama dijonica trebala padati????
Za mene je to odlična vijest, jer uprava ima i socijalno razmišljanje i misli na svoje radnike…


a nije to tako ni nova priča
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=1&ID_VIJESTI=118123

hoče li radnici koji kupe dionice imati nekakav lock up na prodaju istih neko vrijeme???….


Nije mi jasno, šta bi po vama dijonica trebala padati????
Za mene je to odlična vijest, jer uprava ima i socijalno razmišljanje i misli na svoje radnike…


G. Kohut, ako ne drukaš daj nam to dokaži i skeniraj iz tog lista i stavi na forum pa da i mi vidimo!!
A ako je i istina, misliš da će uprava dati radnicima da odmah prodaju i da sruše cijenu, mislim da će se oni osigurati od toga i postaviti neki uvjet jer znaju kakvo je vrijeme danas.[lol] [lol]
Ako je tako to je jedan način stimulacije radnicima te da si i sami čuvaju firmu.
Ponavljam nije Todorić blesav, čovjek zna šta radi, a ti ako misliš da si u pravu samo čekaj da cijena padne na 30 kn.
… ili si možda prodao danas ili jučer pa bi opet kupio jeftinije…

Možda si se ti nakrco do grla, pa ne možeš mrdat

Niasam, Belje imam već jako dugo i nadam ga…

Izgleda da stvarno ide prodaja dionica radnicima po posebnim uvjetima..
http://www.baranja.org/index.php?option=com_content&view=article&id=452:beljskim-radnicima-dionice-na-prodaju-za-samo-30-kuna&catid=127:belje&Itemid=44

sijem žito raste grahorica

Opet vam brokeri uvaljuju priče o radnicima i rušenju cijene u nadi da će vas razuvjeriti o opravdanosti ulaganja u Belje. Ovo je trenutno jedan od top5 pickova na ZSE i ja samo čekam priliku da prodam neku od dionica i uletim ovdje, nadam se da će fondovi držati Belje još ovako nisko i potencijalne ulagače usmjeravati prema perspektivnim dionicama tipa HT, ATPL i drugima što treba iskrcati.


Opet vam brokeri uvaljuju priče o radnicima i rušenju cijene u nadi da će vas razuvjeriti o opravdanosti ulaganja u Belje. Ovo je trenutno jedan od top5 pickova na ZSE i ja samo čekam priliku da prodam neku od dionica i uletim ovdje, nadam se da će fondovi držati Belje još ovako nisko i potencijalne ulagače usmjeravati prema perspektivnim dionicama tipa HT, ATPL i drugima što treba iskrcati.

buraz ti si unutra do kraja i čekaš samo priliku da se otreseš naivčinama [thumbsup]

a radničke dionice su gotova stvar, jer za to postoji više političkih a manje ekonomskih razloga.
slično kao što su branitelji dobili DDJH.
to se znalo i prije i nije ništa novo, iako imaš gore i link.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

zbilja, zna li netko koliko je Belje prošle godine dobilo poticaja? neki kažu da se radilo o jako velikom iznosu kojeg neće biti ove godine? [sad]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!



Opet vam brokeri uvaljuju priče o radnicima i rušenju cijene u nadi da će vas razuvjeriti o opravdanosti ulaganja u Belje. Ovo je trenutno jedan od top5 pickova na ZSE i ja samo čekam priliku da prodam neku od dionica i uletim ovdje, nadam se da će fondovi držati Belje još ovako nisko i potencijalne ulagače usmjeravati prema perspektivnim dionicama tipa HT, ATPL i drugima što treba iskrcati.

buraz ti si unutra do kraja i čekaš samo priliku da se otreseš naivčinama [thumbsup]

a radničke dionice su gotova stvar, jer za to postoji više političkih a manje ekonomskih razloga.
slično kao što su branitelji dobili DDJH.
to se znalo i prije i nije ništa novo, iako imaš gore i link.
[/quote]

Buraz da sam unutra sigurno nebi prodavao po 90 kn, radije bi pričekao par mjeseci pa rješio to po 150-200 kn. [thumbsup]

Šta vi sad mislite da će radnici udarit odmah po bidu i srušiti sve od 10 kn, sigurno ne postoji netko kome se isplati kupovati dionicu na dvije trećine booka, P/E 11. Pravi ulagači sigurno kupuju gubitaše tipa Dioki na 1,12 booka i s kontinuiranim rastom gubitaka i prepolovljenim prihodima.

Ako Belje ne valja ostavi ga meni, prva lova od prodaje dionica koje imam u porfelju ide u BLJE-R-A.

bila bi zgodna kakva divedendica…kakvih 1-2 kn i ja bi bio zadovoljan.

ne znam da li država može ponuditi u ovakvim kriznim trenucima takvu diskontnu cijenu radnicima od 30kn


ne znam da li država može ponuditi u ovakvim kriznim trenucima takvu diskontnu cijenu radnicima od 30kn

O može..može
Povijest je pokazala da im to nije nikakav problem
Vidit ćemo šta će se iz toga izroditi, neće sve ići baš preko noći IMHo
Povećani free float možda otvori i vrata kakvom većem fondu
Kratkoročno će utjecati negativno, sasvim sigurno…ali samo neka oni dobiju šta im pripada da ne mogu jednog dana trubit da su prevareni
A možda i nama dugoročnima otvori mogućnost kupnje po diskontu?

sijem žito raste grahorica

bit će jeftine kupnje to je sigurno 🙂 žao mi je samo što su radnici slabo informirani i bez novaca, tako da će neki igrač u drugom krugu pokupiti fini komad


bit će jeftine kupnje to je sigurno 🙂 žao mi je samo što su radnici slabo informirani i bez novaca, tako da će neki igrač u drugom krugu pokupiti fini komad

Teško da će biti jeftinije (iako nemam ništa protiv)…
Činjenica je da je ovo ispod svih cijena, a tržište će teško oduprijeti ne kupiti po ovim bezobrazno niskim cijenama.

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


bit će jeftine kupnje to je sigurno 🙂 žao mi je samo što su radnici slabo informirani i bez novaca, tako da će neki igrač u drugom krugu pokupiti fini komad

To su sve insinuacije. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close