BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma daj fondovi da bi isli prodavati po 150 dionica
o cemu vi pricate??
mali investitori izlaze van

dinoci je toliko srusena cijena jer se prodavala zbog margina,trebali su ljudi platiti i rekli su prodaj po bidu..

cijena pala u tjedan dana..

iz dionice nitko nije izasao van,vec se samo kupuje i to strpljivo i lagano,jer ce je dobre vijesti opet dignut gore..
a u vezi belja znamo da ce ih biti.

bravo onome tko tako pametno kupuje..

sa gubitkom migrosa smo samo izgubili vrijeme..ako je to samo.
nekako mi logika nalaze da je lova za migros sa strane todorica bila osigurana i da mu jos uvjek stoji a tolka lova da stoji neiskoristena mislim da nema ekonomske opravdanosti tako da se ja ne bi cudio da posto poto udje u neke vece akvizicije i prije nego se nadamo..

Rijetko sam čuo da u biznisu lova stoji, baš je to značajka ekonomije da lova “kruži” i usput se umnaža.

Pravi dioničar drži dionice barem 100 godina u svom portfelju.

pa i ima suske o nekim poslovima u rumunjskoj i bugarskoj, mislim da ce nam to odjedanput servirati[wink]

ne mari za male stvari i ostat ce male


pa i ima suske o nekim poslovima u rumunjskoj i bugarskoj, mislim da ce nam to odjedanput servirati[wink]

kaze kolega na ledu da pase na poljsku..meni osobno bi se poljska najviše i sviđala..ovako nekako sentimentalno..a i veliko je tržiste, kupovna moć je veca nego u rum i bug, nije tako daleko, sa poljacima smo dobri i preko naseg turizma tako da ne bi mjenjali prehrambene navike dok su na moru [smiley]

a i bilo bi pravo olaksanje da nas oslobodi tenzija javnog natjecaja i opet neizvjesnosti kao oko migrosa..ono je bilo stresno.
samo zelim da mi jednog dana kaze “kupio sam maloprodajni lanac u poljskoj”

a uostalom, pa moraju i ti novi clanovi uprave zaduzeni samo za akvizicije nesto i raditi.
svi ocekujemo njihove rezultate.


sa gubitkom migrosa smo samo izgubili vrijeme..ako je to samo.
nekako mi logika nalaze da je lova za migros sa strane todorica bila osigurana i da mu jos uvjek stoji a tolka lova da stoji neiskoristena mislim da nema ekonomske opravdanosti tako da se ja ne bi cudio da posto poto udje u neke vece akvizicije i prije nego se nadamo..

slazem se sa tobom,rekla sam i ja da on sigurno nesto planira,samo treba cekati i ne mogu vjerovati napokon se malo zazelenilo nam belje
-a i netko vec nesto zna,jer se belje kupuje na mahove,a prodaje na sitno,tako da nam bi i to trebalo nesto govoriti[thumbsup]

ma prodaja nikakva da netko zeli nesto vise kupit jako bi cijena dola a onda sta ce cekaju na kupnji sa manjim paketima da ne poplase prodaju i lagano punjenje, nikom nije u interesu da digne cijenu kada se ovako opusteno kupuje povoljno

ne mari za male stvari i ostat ce male

da pametno kupuju,
a kada neka vijest izadje svi ce navaliti ko pcele na med

Drago mi je sto ce se otvoriti poglavlje o poljoprivredi, mislim da je belje spremno za najvise poticaje

ne mari za male stvari i ostat ce male

P/B 1,77
P/E 104,77
P/EBITDA 19,85
P/S 2,27

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Drago mi je sto ce se otvoriti poglavlje o poljoprivredi, mislim da je belje spremno za najvise poticaje

ako niste zaboravili Belje je među prvima u Europi uvelo GLOBALGAP.

New Report

Close