BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Arap:

Prizma10:

summer: ” Vlasnik Agrokora, Ivica Todorić, odustao je od akvizicije rumunjskog proizvođača sladoleda Kubo; planira se kupnja moskovskog trgovačkog lanca ” Sad treba procurit jos i o kojem se lancu radi i idemo opet pomalo gore

svakako, Hrvati i Rusi ko prst i nokat! pogotovo nakon Bushovog posjeta

oprosti ali nije li jedan rus nas posijetio prosle godine???
zaboravio?

Tko? Roman Abramović? Mislim da je bio ovdje na odmoru s onim svojim tankerom od jahte…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

http://www.poslovni.hr/76325.aspx

jel može netko komentirati ovaj clanak..

[thumbsup]

postao je prevelik za hrvatsko trziste,znaci mora ici jedino prema van..

U svakom slucaju super, zbog reustroja morat ce povecat profitabilnost u svojim firmama, a onda napada okolo[thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

ne mogu vjerovat??

super rezultati,vijesti i dionica tako padne

znas sto ce se sada desit,todi ce ici svoje dionice kupovat.

i tad ih vise nece biti na kupnji toliko,tu se mali igraci igraju mačke i misa,samo cekam da mu prekipi

Najbolje ponude [ BLJE-R-A ] Kupnja Cijena
50 210,01
50 206,01
20 206,00
5 205,01
86 205,00
100 203,00
300 202,01
7 202,00
60 201,71
3 200,06
Cijena Prodaja
218,99 25
219,00 170
220,00 95
223,99 25
224,00 139
224,99 25
225,97 50
226,00 70
228,50 18
229,00 60

mislim daj molim te,luzeri
a za tjedan dana kada pocinju kupovati veci igraci ce kupovati te dionice koje su sada prodali po vecim cijenama???tko tu lud?

to je normalno uvjek plasljivci puse, nece kupovati za tjedan dana vec za koju godinu kada cijena bude ajme, a onda cemo mi prodavat sa [smiley]

ne mari za male stvari i ostat ce male

ma neka im je..
neka nas stranci posnu kupovati,kada mi sami ne znamo sta imamo..

stanje na burzi nam i jest takvo jer su usli svi ti panicari i spekulanti,koji su zeljeli na brzinu zaradit..

treba cekat neko vrijeme da dionica napravi svoje..nema brze zarade

Šta plačete po cijele dane ovdje.
Pada pada mama pomozi.
Ma neka pda neka padne i na 150 kuna barem čemo si smanjiti ulaz.
Ovo sve mora pasti da bi bilo zdravo.
Mali koji su tu radi migrosa ili čega već moraju odustati od burze i ostaviti se dionica.
Pa nemože burza samo rasti.
A onaj tko je tu radi drugih razloga neka bude strpljiv.
neka samo tako još bude kaj se mene tiće još 4 mjeseca pa bumo svi jeftino kupili i onda kasnije skupo prodavali onima koji sada prodaju.
Lijepi pozdrav i prestanite cviliti.
Rađe čitajte neke gnjige, idite sa ženom van i bla bla.
Bok

p.s. ušo sam na 355 sada mi je prosjek 285 i još će biti niži.

tko kuka??

samo se ljutim..ali u pravu si neka pada..pa cemo dokupit

ovo je moj neki komentar situacije…
predviđanja su u iducim godinama rast cijena energije i hrane a i sami smo svjedoci divljanja cijene kukuruza te psenice kod nas prosle godine…velika bitka ce se voditi u proizvodnji biogoriva za sto su potrebne velike zemljisne povrsine( SAD ce do 2025 proizvoditi 150 mil. biogoriva od kukuruza , psljedica toga je veca cijena kukuruza -mesa= hrane) zatim proizvodnja etanola iz šečera ( brazil ) povecava cijenu secera ….znaci trebat ce proizvoditi sve vise za jedno i drugo ( hrana i biogorivo) i sve vise ce trebati umjetnih gnojiva za koja se znamo koristi plin i zbog toga dosta zemalja ( arapskih ) koja imaju bogata nalazista plina narucuju brodove za prijevoz plina itd…ZASTO SVE TO PISEM …..neke se stvari jednostavno događaju svojim tokom i nalazimo se u kriznim vremenima koja dolaze ili su vec dosla i uhvatila nas nespremne ( globalno)…dosad su bila dva negativna vala na svjetskim burzama , prvi u jesen 2007.g. i drugi u sijecnju 2008.g. postavlja se pitanje da li ce uslijediti i treci negativni val na burzi? …. SAD je na trenutnu krizu i njihovo upadanje u recesiju odgovorio snizavanjem kamatnih stopa ali bi tadasnji proces snjizavanja kamatnih stopa ( FED) mogao dati neke rezultate u gospodarstvu u slijedecih 6-9 mj …, dakle nije slucajno kad mnogi spominju oporavak burze u jesen…. ako snjizavanje kamatnih stopa ne donese rezultate u jacanju gospodarstava moguca je recesija u 1mj 2009.g. ( treba pratiti cijenu zlata i promet )..
samo jos ovo -zar nije to divno da bas sad odlaze s foruma IVEK 123 I BEHOLDER kada je burza srusena u krvi koja lije u potocima ….LOL

slažem sa njime u potpunosti,selektivan porast trzista,a dionica koja ima buducnost je bas belje..prehambena i biogorivo,kojim ce se pocet baviti.zato strpljivo cekat i vjerovat i sve ce biti uredu

zapamti da je američka burza pala samo 6-7 % za razliku od drugih

Neven Kajić, fima vrijednosnice,večernji list 12.408. str: 14. citiram: Hrvatska se konačno pojavljuje na radaru velikih investicijskih fondova koji imaju i srategiju ulaganja na ovom tržištu. [thumbsup]

NEMA PREDAJE

New Report

Close