BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Bill Gates
Tocno kako Sam napisao.
Slazem se takoder da trenutno “Gazdi” istiskivanje nije vjerovatno interesantno.
Pozzzz

Gazdi nije nista interesantno ni da mu ovakva firma u koju je ulozio vise od 2,5 milijardi kuna kotira na 25 kuna…Pa neka je onda proda kao I prijevoznicku tvrtku Rikardo pa da dobijemo kao dionicari pravog gazdu koji vodi brigu

ovi nalozi po bidu od 24 i 32 komada su braniteljski paketići pretpostavljam?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Neda gazda da se komentira puno na ovoj dionici….

katastrofa….o ovome bi Steven Spielberg mogamo snimiti film..samo u nas..kao radnik kupio sam ih po povlastenoj cijeni..vjerovao u firmu..al ocito da sam se gadno..uh..

A što fali firmi?

Njezin FI je ionako posljedica kreativnog računovodstva večinskog vlasnika…

La vita e bella!

Baš sam jučer, uz tonove himne koju je prelijepo pjevala riječanka Mia, gledao povijesne podatke za Belje. [emo_smijeh]
Dakle, dionica kontinuirano pada, sada već četiri godine.
A u firmu se istovremeno kontinuirano ulaže.

Pitanje za vas:
koja od ovih opcija vam nudi mirniji san, dobra dionica loše firme ili loša dionica dobre firme?

Pošto živimo u Hrvatskoj – dobra dionica dobre firme izgleda nije opcija…[emo_smijesak]

La vita e bella!

Nema ovdje nikakve urote protiv malih dioničara niti istiskivanja po 1 kn. Ionako do kraja godine ne može istiskivanje biti ispod 40 kn. Što se gubitka tiče, vjerojatno je rezultat pada cijena sirovina na svjetskom tržištu. Kako Belje ima visoke zalihe, ovo za njih može imati značajan utjecaj.

Cijena u padu, a onda netko s jednom dionicom (1 komad) diže u plus. [emo_namigusa]

Jeftin trik

sve dok branitelji ne rasprodaju sve ne možemo očekivati stabilnu cijenu (rast). očekujem još pada cijena, čak do 15 kn..

Sta da mi cinimo, neka pada

Kretanje cijene je ocekivano.
Tesko je ocekivati porast cijene nakon konstantnih negativnih izvjesca i miliona novoizdanih dionica u dokapitalizaciji.
Koja je doljnja granica cijene ne znam i ne zelim prognozirati.
To je dakako samo moje misljenje .
Pozzz

Kolega Invest, sve dok se ova dionica ne delistira ona ce padat. Dokle to treba pitat gazdu.

Ako gazdu ne zanima sto mi kao mali dionicari mozemo…mi smo vec ulozili i pruzili povjerenje u dobroj vjeri

New Report

Close