BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nateraće oni ovo na 20 i onda ide neka fondovska smicalica. Tko te pita za knjigovodstvenu? To na ZSE-u nema nikakve “težine”.

Belje sigurno ima odličnu perspektivu, pogotovo sad kad je udio Agrokora prešao 90% pa im je svakako u interesu da upravo Belje u okviru grupe posluje što bolje. Ja kao jedini problem vidim istiskivanje malih dioničara, ali mi nije baš najjasniji scenario kako bi se to moglo desiti, pa molim upućene da napišu nešto na tu temu.


Ja kao jedini problem vidim istiskivanje malih dioničara, ali mi nije baš najjasniji scenario kako bi se to moglo desiti, pa molim upućene da napišu nešto na tu temu.

pa recimo pretvore još dio dugova belja prema agrokoru u dionice i s novim dionicama prijeđu prag od 95%

Ignore: KressoM, delux

Poštovani kolege,
molim vas za odgovor… Da li je transakcija danas u 15:53:33 – dogovorena transakcija ili je netko u to vrijeme stajao na bidu s 3500 dionica ? Nisam bio u mogućnosti pratiti… Puno hvala unaprijed.
Srdačan pozdrav !

3500 dionica na bidu bili svega par sekundi i ode nekome iz jednog računa na drugi.

Hvala Vam poštovani kolega…

Cerp 193 620. Sad mi je jasno kome se isplati prodavati po 27kn.
Zivjeli!

Ins.n.

Sporo cerp smanjiva u par mjeseci samo par tisuća komada (nezamariva količina).
Inače cijela količina po ovoj cijeni malo više od 5 milijuna kuna (brzo se može to progutati).

Samo činjenica je da malo cerp otpušta pa se izgleda trguje “između sebe”.

Lp

Ps

Ovdje će strpljenje biti nagrađeno pogotovo ako gazda proda dio mirovincima.

Neka proda, samo iscrpljuje

sta se napravilo od ove dionice..pitanje je samo gdje je kraj

Evo cijene dionice u zadnjih par god:

01.06.2011. = 100,80 kn

01.06.2012. = 74,89 kn

01.06.2013. = 65,70 kn

01.06.2014. = 34,88 kn

01.06.2015. = 27.89 kn

01.06.2016. = ?

Poštovani,
zaboravio sam napisati da sam u srijedu kupio 360 kom po 27,91. Smanjio sam prosijek na 30,48 kn. Vidjet ćemo hoće li i danas upasti nešto…
Srdačan pozdrav !

@vdt
Uvjeren Sam kolega da cete uspjeti kupiti puno tisuca dionca .


Cerp 193 620. Sad mi je jasno kome se isplati prodavati po 27kn.
Zivjeli!

CERP ima Belja još samo 5 milijuna kuna, a mirovinski fondovi imaju 60 milijardi kuna. To ne bi smio biti problem počistiti

Zanimljivi nalozi na prodaji:

33,00 kn – 5000 kom
33,00 kn – 2996 kom
33,00 kn – 1800 kom.

New Report

Close