BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa dajte se istovarite ovom naivcu na 60. Tip očito ne čita forum i nema pojma da je abc sir dobio konkurenciju, inače ne bi ruknuo preko 200000 kn unutra. Jedino mi nije jasno kak najveći naivci imaju najviše love pa sumanuto kupuju dionice pred bankrotom.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Konkurencija BELJU nije previše važna,jednostavno zato jer će trebati puno veća proizvodnja od trenutne kad počnu proizvodi stizati na police Mercatora.

"Only dead fish swim with the stream"

ako ništa drugo, barem je tema malo živnula

meni se 60 kn čini jeftino, pa sam gricnul malo…

ali tko zna na ovoj burzi niš nije onak kak se čini, a i ja sam samo amater

dajte top 10 da vidimo promjene!

Isto za svaki slučaj malo na 59,62

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

.ranitelji ruše sve pred sobom, nemoš kupit koliko oni mogu prodat. Jednosmjerni put dionice

Ma neka prodaju branitelji, vidim i na Đuri ista prica..
Ne znaju sa poklonjenim dionicama neka ih onda jeftino prodaju


.ranitelji ruše sve pred sobom, nemoš kupit koliko oni mogu prodat. Jednosmjerni put dionice

trebat će se povuć niže na obranu, oko 50 kn ćemo valjda zaustaviti ovo iskrcavanje [emo_ljut]

Idemo do 50kn, a onda odbijanac


Idemo do 50kn, a onda odbijanac
kolega pre blagi ste s obzirom na dosadasnje vase postove,50 je puno,ja mislim da ce odbijanac biti na 17 kn [emo_cool]


Idemo do 50kn, a onda odbijanac

Vrijeme je skupljanja, a tad se treba biti strpljiv i ne ulupati sve odmah prvi dan i grickati nokte. Ulagači su u pravilu pozitivci, ostali su drukeri koji bi htjeli jeftino kupiti…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

kupac s nalogom na 58,85 kn stavio je 150H nalog i glumio da ima 1500 komada, a kad su ga poklopili ispalo je da ima jedva preko 400 komada [emo_mrgud]

New Report

Close