BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Stala prodaja na 5min. Pisete hvalospjeve jos od razina iznad 100kn. Te visine vise nikada necete gledati. Cehinja kaze odakle lova todi za dokap, pa ne treba mu lova. Belju nagodinu mora agrokoru isplatiti kredit od 200 milijuma eura. Sto mislite sto ce biti s tim:
A) toda oprasta belju dug
B) toda prolongira dug
C) toda ce dug prebiti sa novim dionicama

po meni ide model c, zato se i spusta cijena na burzi kako bi on to dobio za sitnu lovu. Tko nije izasao oko 100kn, kada su nagluhu cistacicu mariju uzeli za glavnog svjdoka i rusili ponudu je lud.

Ovo pod A je pretpostavljam bila zaj….a, sa ovim pod C na vrat si može navući branitelje, MF, mislim čovjek drži vladu za jaja, ali mu netreba talasanje, draže mu je raditi u tišini. Dok se on i vlada dogovaraju u tišini on je šerif, ali si premjer nesmije dozvoliti da u medijima ispadne da mu Todorić postavlja uvjete, kolliko god to bilo istina.

U dijelu da dobit nikad necemo vidjeti se slažem sa Banom. Neće Toda platiti ni kn poreza više nego što treba. Ev. dobit će se koristiti za vraćanje duga matici. Idealna situacija za Todorica, sišes lovu a ne placaš porez.

Znači po meni varijanta B. Taj dug je mislim još iz 2010 i već je bio prolongiran.

Pa koliko vidim CERP izlazi stalno, u nepunih mjesec dana smanjili su poziciju za još nekih 20.000 dionica, očito je zbog čega cijena pada…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Stala prodaja na 5min. Pisete hvalospjeve jos od razina iznad 100kn. Te visine vise nikada necete gledati. Cehinja kaze odakle lova todi za dokap, pa ne treba mu lova. Belju nagodinu mora agrokoru isplatiti kredit od 200 milijuma eura. Sto mislite sto ce biti s tim:
A) toda oprasta belju dug
B) toda prolongira dug
C) toda ce dug prebiti sa novim dionicama

po meni ide model c, zato se i spusta cijena na burzi kako bi on to dobio za sitnu lovu. Tko nije izasao oko 100kn, kada su nagluhu cistacicu mariju uzeli za glavnog svjdoka i rusili ponudu je lud.

Ovo pod A je pretpostavljam bila zaj….a, sa ovim pod C na vrat si može navući branitelje, MF, mislim čovjek drži vladu za jaja, ali mu netreba talasanje, draže mu je raditi u tišini. Dok se on i vlada dogovaraju u tišini on je šerif, ali si premjer nesmije dozvoliti da u medijima ispadne da mu Todorić postavlja uvjete, kolliko god to bilo istina.

U dijelu da dobit nikad necemo vidjeti se slažem sa Banom. Neće Toda platiti ni kn poreza više nego što treba. Ev. dobit će se koristiti za vraćanje duga matici. Idealna situacija za Todorica, sišes lovu a ne placaš porez.

Znači po meni varijanta B. Taj dug je mislim još iz 2010 i već je bio prolongiran.
[/quote]
Ako bi bila “Varijanta B” to bi bilo puuunnnoooo gore za Belje!!!
Gubici bi se samo “gomilali” dok ne “nestane temeljni kapital”!!!
U tom “scenariju” vidim cijenu dionice između 10- 20 kuna,ako ne i manje!!!
Pod teretom takvih dugova “Belje” ne može dobro poslovati!
Pozdrav




Stala prodaja na 5min. Pisete hvalospjeve jos od razina iznad 100kn. Te visine vise nikada necete gledati. Cehinja kaze odakle lova todi za dokap, pa ne treba mu lova. Belju nagodinu mora agrokoru isplatiti kredit od 200 milijuma eura. Sto mislite sto ce biti s tim:
A) toda oprasta belju dug
B) toda prolongira dug
C) toda ce dug prebiti sa novim dionicama

po meni ide model c, zato se i spusta cijena na burzi kako bi on to dobio za sitnu lovu. Tko nije izasao oko 100kn, kada su nagluhu cistacicu mariju uzeli za glavnog svjdoka i rusili ponudu je lud.

Ovo pod A je pretpostavljam bila zaj….a, sa ovim pod C na vrat si može navući branitelje, MF, mislim čovjek drži vladu za jaja, ali mu netreba talasanje, draže mu je raditi u tišini. Dok se on i vlada dogovaraju u tišini on je šerif, ali si premjer nesmije dozvoliti da u medijima ispadne da mu Todorić postavlja uvjete, kolliko god to bilo istina.

U dijelu da dobit nikad necemo vidjeti se slažem sa Banom. Neće Toda platiti ni kn poreza više nego što treba. Ev. dobit će se koristiti za vraćanje duga matici. Idealna situacija za Todorica, sišes lovu a ne placaš porez.

Znači po meni varijanta B. Taj dug je mislim još iz 2010 i već je bio prolongiran.
[/quote]
Ako bi bila "Varijanta B" to bi bilo puuunnnoooo gore za Belje!!!
Gubici bi se samo "gomilali" dok ne "nestane temeljni kapital"!!!
U tom "scenariju" vidim cijenu dionice između 10- 20 kuna,ako ne i manje!!!
Pod teretom takvih dugova "Belje" ne može dobro poslovati!
Pozdrav
[/quote]

Varijanta B u kojoj je poslovanje takvo da je profitabilnost takva da se ne stvaraju novi gubitci nego da da se dobit vrti oko O nakon vraćanja duga.





Stala prodaja na 5min. Pisete hvalospjeve jos od razina iznad 100kn. Te visine vise nikada necete gledati. Cehinja kaze odakle lova todi za dokap, pa ne treba mu lova. Belju nagodinu mora agrokoru isplatiti kredit od 200 milijuma eura. Sto mislite sto ce biti s tim:
A) toda oprasta belju dug
B) toda prolongira dug
C) toda ce dug prebiti sa novim dionicama

po meni ide model c, zato se i spusta cijena na burzi kako bi on to dobio za sitnu lovu. Tko nije izasao oko 100kn, kada su nagluhu cistacicu mariju uzeli za glavnog svjdoka i rusili ponudu je lud.

Ovo pod A je pretpostavljam bila zaj….a, sa ovim pod C na vrat si može navući branitelje, MF, mislim čovjek drži vladu za jaja, ali mu netreba talasanje, draže mu je raditi u tišini. Dok se on i vlada dogovaraju u tišini on je šerif, ali si premjer nesmije dozvoliti da u medijima ispadne da mu Todorić postavlja uvjete, kolliko god to bilo istina.

U dijelu da dobit nikad necemo vidjeti se slažem sa Banom. Neće Toda platiti ni kn poreza više nego što treba. Ev. dobit će se koristiti za vraćanje duga matici. Idealna situacija za Todorica, sišes lovu a ne placaš porez.

Znači po meni varijanta B. Taj dug je mislim još iz 2010 i već je bio prolongiran.
[/quote]
Ako bi bila "Varijanta B" to bi bilo puuunnnoooo gore za Belje!!!
Gubici bi se samo "gomilali" dok ne "nestane temeljni kapital"!!!
U tom "scenariju" vidim cijenu dionice između 10- 20 kuna,ako ne i manje!!!
Pod teretom takvih dugova "Belje" ne može dobro poslovati!
Pozdrav
[/quote]

Varijanta B u kojoj je poslovanje takvo da je profitabilnost takva da se ne stvaraju novi gubitci nego da da se dobit vrti oko O nakon vraćanja duga.
[/quote]
To nije moguće sa utegom ovolikog duga i kamata!!!
Ovaj tip proizvodnje to ne može “podnijeti”!!!
Pozdrav

Na kupnji ukupno cca 61.000 komada od toga 60.000 na cijeni od jedne kune, koja smijurija od burze…

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



…vecina mnozi trzisnu kapitalizaciju, kulene sireve i ine zvizdarije belje asortimana a trguju dionicom koja je u silaznoj putanji a prvi novi jaci otpor je na visokih 2x [emo_ooooo]

onda? kome idu opanci [emo_zloban]
[/quote]

podsjetnik [emo_namigusa]

free flow information

mora bit da netko opako uživa u ovome [emo_zloban] al neka, ko se mača lača…

Cini mi se da je radnicki paket prosao po 33kn. To je valjda zadnji optimist u belju, jer je imao priliku prodati i na 100kn. Veliki prometi, cijena tone, a osiguraci se postavljaju. Nadam se da od vas zaljubljenika nitko nije u marginu. Ne znam koliko ce ova potpora izdrzati ako drzava nastavi otpustat.

Stigla konjica u zadnji čas, ovdje je već nastala rijetko viđena panika[emo_vrtimise]

Audio(CERP)je pokrenuo ovaj “brodolom”, braniteljima se zivo fucka za fundamente, daj sta das…Kad tome pridodamo sve one koji su kupovali i jos kupuju po sve nizim cijenama u nadi da ce doci do preokreta dogadja se ovaj cirkus kojem se ne vidi kraj. Danas prodaju po 34-35kn oni koji su jucer kupovali po 36-37kn nebi li sto vise umanjili minus. Sutra ce ovi sto danas kupuju po 34-35kn prodavati po 31-32kn, a branitelji sve to fino prate. Brod sve dublje tone, igraci u njegovom salonu i dalje ulazu zetone na crveno ili crno, a pojma nemaju da tamo gdje odlaze
zetoni vrijednosti nemaju…

Sad pogledao država ne otpušta već cca mjesec dana, prati li tko uopćeovo prodaje? Meni izgleda jedino moguća varijanta da si netko međusobno preprodaje da spusti cijenu…ali idemo li mi to u plus?
Kolegi iznad..kupljeno po 260 kn..isti mi je k, kakva panika. Isto kao i većini.

Kosor1

U zadnjoj godini puklo na:

70
60
50
40

Što je se desilo kakve su to nekvalitetne brane.
Ako pukne na 30, da li onda slijedi pucanje na 20 i 10.

Nije nagovor na prodaju/kupovinu dionica.


Kosor1
Ako pukne na 30, da li onda slijedi pucanje na 20 i 10.

ne vjerujem da će ispod 25, ali 30 kn bi moglo biti uskoro testirano

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

tek ispod 30 bi ovo moglo postati interesantno a kako ide necemo dugo cekati[emo_bijesan][emo_vrtimise]

New Report

Close