BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam kada je zadnji put stavljano, ali SZIF je povećao od 28.08 do danas 3200 komada.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Oni su kupovali konstantno i prije presude i poslije oni bas vjeruju u belje

vjeruju na ovoj cijeni. Ako belje dođe na 100 kn, prvi će prodavat



@cxy2012
Otkuda Vam uopce ideja da bih ja kupovao Belje po 70 ili 71 kunu???
Ne dolazi u obzir !!!
Vupik je daleko podcjenjenija dionica i ako budem kupovao,kupovat cu Vupik.
Belje ostavljam Vama!!!
Pozdrav

Ćim se braniš to je dokaz da ga čekaš oko 70.
P.S.
Samo nastavi sa drukom možda i uspiješ i ja čekam isto. [thumbsup] [bye]
[/quote]
Branim se???
Pa sto je Vama???
Belje je na 50% BV-a,a Vupik 25%.
Zdrav razum mi nalaze kupovati Vupik,a ne Belje.
Osim toga Belje je puno radnickih velikih paketa dobivenih za sicu koji se mogu vrlo brzo rasprodavati.Ja ne zelim na dionicama gubiti vec zaraditi.
Pozdrav


Da ali postoji i međunarodni sud koji moze pobiti ove nase tu

čime će ih pobiti, strojnicom? nije li to kažnjivo? [undecid]

Ma nije bitno moze i hladnim oruzjem,akumulatorskom kiselinom bilo cime samo neka nestanu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

za sada ljep rast….a i potpora dosta solidna [thumbsup]


za sada ljep rast….a i potpora dosta solidna [thumbsup]

Pokusaj dizanja cijene (jos i vrlo mrsav) pa iskrcaj….videno vec puno puta….

Belje je dionica buducnosti bez obzira na HANFU i obvezu preuzimanja ona vrijedi daleko vise ovo je samo stopiralo rast pogledajte Vupik koliko je rastao tako je trebalo i Belje


…načelo " pravičnosti i razmjernosti" je jedno od osnovnih ustavnih načela o kojim brine Ustavni sud…

A u ovom slucaju sve cvjeta od pravicnosti i razmjernosti u srazu Agrokor – manjinski dionicari pocevsi tamo od 2005.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

@Vedro Nebo

…pa znate da li cvate il ne cvate od pravičnosti i razmjernosti ne odlučujemo niti ja niti vi…

…zato postoji Ustavni sud…

pustite sud,od toga nema nista..ono u sto vjerujem je to da kad se digne u zrak iznad baranje,vidi se svaka parcela zemlje u milimetar ravna i bogata,vidi se ogromna nova vinarija,vide se najmodernije farme kojih ima puno,vide se mnoge druge stvari,a sve je to belje..mislim da je samo pitanje dana kada ce ta dionica otici visoko gore.

New Report

Close