BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad čovjek pročita ove članke tu pored(desno)pita se kako ovo može vrijediti samo 50 kn po dionici.[emo_zacudjen]

Nemam dionice BELJA ali pratim trgovanje jer mi je jako interesantno iz više razloga jedan je taj da netko danima kipa dionice a nitko iz TOP10 ne prodaje pa mi nije jasno odakle mu tolika količina kada znamo da deseti ima 23 000,imam osjećaj da su se svemirci pojavili, ako može netko da mi objasni šta se tu događa.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

..pa odakle ih više vadi…


Nemam dionice BELJA ali pratim trgovanje jer mi je jako interesantno iz više razloga jedan je taj da netko danima kipa dionice a nitko iz TOP10 ne prodaje pa mi nije jasno odakle mu tolika količina kada znamo da deseti ima 23 000,imam osjećaj da su se svemirci pojavili, ako može netko da mi objasni šta se tu događa.

jedino objašnjenje je da su se onom skrbničkom u prodaji pridružili još neki

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!


Nemam dionice BELJA ali pratim trgovanje jer mi je jako interesantno iz više razloga jedan je taj da netko danima kipa dionice a nitko iz TOP10 ne prodaje pa mi nije jasno odakle mu tolika količina kada znamo da deseti ima 23 000,imam osjećaj da su se svemirci pojavili, ako može netko da mi objasni šta se tu događa.

Kolega, događa se to da PIK Vrbovec svake godine postaje moderniji i jači a vadi se iz ovog ovdje gdje se “pare” tope! Belje će i dalje poslovati, zapošljavati, razvijati se, ali nikada dobiti imati neće. Zato se bježi odavde!
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/agrokor-najavio-50-milijuna-kuna-godisnjih-ulaganja-u-pik-vrbovec/


netko danima kipa dionice a nitko iz TOP10 ne prodaje pa mi nije jasno odakle mu tolika količina kada znamo da deseti ima 23 000,imam osjećaj da su se svemirci pojavili
Tko kaže da se radi o jednoj osobi koja prodaje? Možda ima puno svemiraca koji imaju manje od 23000 komada, a prodaju?

Jel to krenula prodaja iz Agrokorovog portfelja u namjeri da se prikiupi lova za Mercator?

Agrokor prodao jednu tvrtku iz svog sastava za 6 milijuna eura

S ciljem konsolidacije i optimalizacije procesa u cestovnom prijevozu roba danas je u Dardi potpisan kupoprodajni ugovor između tvrtke Ricardo d.o.o. i Belja o preuzimanju poslovanja Beljetransa, profitnog centra za prijevoz roba u sastavu Belja, izvijestili su iz Agrokora…

Ovim ugovorom tvrtka Ricardo postaje novim vlasnikom Beljetransa specijaliziranog za prijevoz stvari u tuzemnom i međunarodnom prijevozu s najmodernijim voznim parkom posebno u segmentu specijalnih prijevoza za potrebe poljoprivredne proizvodnje.

Upravo će ovom investicijom Ricardo postati najveći cestovni prijevoznik u Republici Hrvatskoj, ali i široj regiji, kažu iz Agrokora.

“S više od 200 kamiona koji mogu odgovoriti na sve potrebe za prijevozom roba Ricardo nastavlja i kontinuitet poslovanja s Beljem, ali i ostalim članicama Agrokor koncerna. G. Milan Vrdoljak, predsjednik Uprave Ricarda ističe kako ovim okrupnjavanjem Ricardo diže nivo i kvalitetu svojih usluga te potvrđuje stratešku odluku o usmjeravanju svog poslovanja na skladištenje, transport i distribuciju. Upravo će preuzimanje modernog voznog parka kakvog ima Beljetrans omogućiti veću konkuretnost tvrtke Ricardo u svim segmentima cestovnog prijevoza. Prema riječima Gorana Pajnića, predsjednika Uprave Belja Ricardo je jedna od najuspješnijih firmi u Slavoniji i Baranji s kojom Belje i Agrokor surađuju dugi niz godina. Upravo je Ricardo kao lokalna tvrtka sa sjedištem u Dardi najbolji mogući partner i za našu buduću suradnju u segmentu cestovnog prijevoza jer će oni sa svojim znanjem i iskustvom u prijevozništvu dodatno unaprijediti prijevoznički biznis i podići konkuretnost. Belje nastavlja sa svojim razvojnim planovima u segmentu poljoprivrede što potvrđuje i novi staklenik za uzgoj rajčice koji smo otvorili prije 10tak dana koji će kao i sve naše ostale proizvodnje koristiti prijevozničke usluge Ricarda”, navodi se u priopćenju.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.



danasnji pad je odradjen, no sto nam donosi sutra?
Tko kaže da je današnji pad odrađen?
Što nam donosi sutra? Vjerojatno daljnji pad.
[/quote]

Kako znaš, ili bi tako pasalo.

P.S.
I meni bi pasalo da još padne pa isto ne pišem da će pasti, to je prozirno iz aviona se vidi koja ti je namjera, he,he probaj malo kvalitetnije.

baš će mu 6 milja đureka jako puno pmoći za mercator! ajde molim vas!

I meni bi pasalo da još padne.
Odgovara ti da padne? Zanimljivo. Svakog dana ljudima sugeriraš kako će cijena Belja skočiti zbog kupnje Mercatora, kako dolazi finale, a sada, nakon što si ih navukao i prodao im svoje dionice, sad ti odjednom odgovara pad…

Persjesus

Finale dolazi ali sad je odgođeno za kraj veljače.
Taman ima vremena za otresti drhtave ručice.

A što se tiče pada meni pad odogovora za novu kupnju, a mislim da se ni ti ne buniš(tvoje su namjere odavno jasne).
Nije nagovor na prodaju/kupovinu dionica.

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/pivovarna-lasko-od-drzave-trazi-odstetu-zbog-neuspjele-prodaje-mercatora-2011/

Laško se izgleda predalo boje se da će Meraktor otići po 120 odnosno po (80-90 plus dokap), pa tuže državnu agenciju što im nije dopustila da prodaju po 211.

P.S.
Iz ovoga se može zaključiti da je realizacija uskoro vrlo moguća.
Pozdrav.


Finale dolazi ali sad je odgođeno za kraj veljače.

krajnji rok je do kraja ožujka, a izgleda da zbog stalnih odgađanja konačnog dogovora sve više ulagača očekuje da će se pregovori odužiti do samog kraja ožujka pa prodaju belje i odlaze u druge dionice

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Danas u Jutarnjem ima članak o PIK Vrbovec i da su završili ulaganje koje su planirali od 1,1 miljarde kuna.Iz svega toga što se da išćitat vidljivo je da će Belje slabo imat koristi od Mercatora injegovog preuzimanja, tj . imat će ali vrlo malo slićno kao mali od kužine. A evo i link da vidite malo bolje kako Agrokor upravlja svojim firmama.http://www.pik-vrbovec.hr/sljedivost-s80



Finale dolazi ali sad je odgođeno za kraj veljače.

krajnji rok je do kraja ožujka, a izgleda da zbog stalnih odgađanja konačnog dogovora sve više ulagača očekuje da će se pregovori odužiti do samog kraja ožujka pa prodaju belje i odlaze u druge dionice
[/quote]

Do kraja veljače treba sntai je li prodaja rješena, a do kraja ožujka to je samo tehnički posao izvršenja transakcije prodaje.

P.S.
Znači samo petnestak dana i sve ćemo znati.
Ako se koja drhtava ručica na ovim razinama otrese nije loše.
Pozdrav.
Pozdrav.

New Report

Close