BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izgleda da se iskrcaj nastavlja, samo lagana promijena taktike

Mislim da to nije on ali vidjet cemo…ima do 80kn oko 5 tisuca komada pa nek lupa


Izgleda da se iskrcaj nastavlja, samo lagana promijena taktike

izgleda kad je crobex u + prodaje manje količine, a kad ode u crveno onda kipa kao lud…čudna neka taktika [angry]

nema tu taktike kupujte dok je tako jeftino….

Svi čekaju, tko će prvi popustit, rovovska bitka, nikom se ne zuri, jel to pat pozicija?? Valjalo bi da dodje netko i malo ošine po prodaji do 85, da malo uzavriju strasti [proud], samo da ne dodje onaj teškaš s druge strane 🙂

No pain no Game

Petak je, pomalo…slijedeci tjedan cemo dalje…

Moze top10 od utorka da vidimo koliko je gasparu jos ostalo? Moja prognoza oko 60 tisuca

Nešto više od 57k :-). 50k previše, ali izgleda da je opet malo stao na loptu. Vidjet ćemo drugi tjedan…

27.03. volumen 14.650kom.

3. GAŠPAR ANTE (96550124028) 57.214 -11670

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Jos i bolje,to je bio zadnji dan njegove rasprodaje,znaci stao je na 57 tisuca dionica,idemo dalje 🙂

Nikakvi Gašpar Ante ne može nauditi ovoj dionici, pitanje je samo dana ili sata kada će krenuti ova dionica (vlasnici Merkatora postavljaju novu upravu koja neće spriječavati prodaju straome kupcu).

Belje je oko dna u slučaju potvrde upravnoga suda o obavezi prezimanja svi znamo gdje će završiti,
malo će je tko onda moći uhvatiti na ovim razinama (ponavljam na ovoj cijeni je uračunato kao da ponude neće biti).

O konstantnom povećanju prihoda koji su izraženi po nekoliko stotina milijuna kuna svake godine komentar je suvišan.
Ukratko puno je pozitivna na ovoj dionici,a malo negativnoga bez obzira sa koje se strane gledalo.

Zanimljivo je kako je rasprodaja Gašpara potpuno zasjenila sve ostale aspekte ove dionice. Više nitko ne komentira vrijednost kompanije i trenutnu vrijednost na burzi. Osim Gašpara kako se meni čini gotovo da i nema nekog tko prodaje. Većina su špekulanti koji uđu i izađu s 1-2 kune po dionici dobitka. Uz to, čeka se odluka suda. Ova dionica mi ponovno mogla u fokus investitora, samo je pitanje vremena.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close