BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

27.03. volumen 14.650kom.

3. GAŠPAR ANTE (96550124028) 57.214 -11670

Ovo je izuzetno značajan podatak. Činjenica je da nitko na ovim cijenama ne želi prodavati osim njega. Imat će municije za još jednom srušit cijenu (ako misli prodavat), a onda ….zna se…

Osobno, imam još casha, imam puno dionica, ali ako još jednom sruši ući ću još više.

…i evo što Roger kaže u svom izvještaju za 1Q…

http://www.live-pr.com/en/croatia-food-and-drink-report-q-r1049415550.htm

Kolege,..molio bi vas pomoć??, nisam baš dobro razumio jedan dio,..listao sam malo komentare ali mi nije jasno,.Belje sam kupio jedan dio dionica tamo u ljeto po 88kuna a drugi sad prije mjesec dana,…u slučaju da Agrokor bude predavao ponudu za preuzimanje ,dali se ta ponuda odnosi samo na one dionice stečene do 10 mjeseca,.. odnosno do datuma one Hanfine odluke, ili i za ove sam poslje kupio, ili recimo da sad opet kupim….molim odgovor….hvala… !!!!!!!.

Ponuda se odnosi na sve dionice koje imas u trenutku davanja ponude, dakle i na one koji si kupio na ljeto i na one koje si kupio nedavno posto jos nema ponude.

Osobno ne vjerujem da ce bit ponude jedino utjerivanja sudskim putem, to ce Agrokor platiti sto ce morati, a sumnjam da e ic jos onda bacat lovu i davati ponudu kad ga nitko na nju nemoze natjerati.

...

Agrokor ne daje ponudu, moraćeš ga tužit, Todorić daje ponudu samo za 1 kunu. I u slučaju da upravni sud potvrdi odluku hanfe, mislim da će čekati zastaru u 10 mj.

Jučer probao novi ABC sir – Mediteran, roba prva liga, probajte..

No pain no Game


Agrokor ne daje ponudu, moraćeš ga tužit, Todorić daje ponudu samo za 1 kunu. I u slučaju da upravni sud potvrdi odluku hanfe, mislim da će čekati zastaru u 10 mj.

Kolega upravni mora riješiti po nalogu ustavnoga do kraja sedmoga mjeseca ove godine, što znači da
ostaje još dva mjeseca za tužbu do zastare.

Ne razumijem zasto i dalje pricate o toj ponudi agrokora,pa od toga nema nista,cijena se kretala oko 110kn dok se mislilo da ce biti te ponude i kad se shvatilo da od toga nista stigli smo do 80kn…pa Samodol je donio takvih odluka za nekoliko razlicitih kompanija i niti u jednoj se nista nije dogodilo…fokusirajte se na dr bitne podatke

Mislim da ova dionica ima sjajne šanse samo rasta…jedino me malo kopka koliko bi ovogodišnja suša mogla imat utjaecaja na cjelokupni sljed događaja,ipak se sve bazira na poljoprivredi!?

Ne razumijem zasto i dalje pricate o toj ponudi agrokora,pa od toga nema nista,cijena se kretala oko 110kn dok se mislilo da ce biti te ponude i kad se shvatilo da od toga nista stigli smo do 80kn…pa Samodol je donio takvih odluka za nekoliko razlicitih kompanija i niti u jednoj se nista nije dogodilo…fokusirajte se na dr bitne podatke

Kolega dobro si to uočio cijena dionice je kao da neće biti ponude, što znači da ima samo jedan smjer
kada krene.

@ desper…prosla godina je bila jedna od susnijih u zadnjih 20-ak godina i belje je imalo ogroman rast prihoda…ako su u toj susnoj godini mogli toliko povecati prihode ova godina bi trebala biti jos i bolja jer ce biti padalina vise nego lani

Belju rastu prihodi u stotinama miliona po godini (to je glavni argument ove dionice) plus moguća obavezna ponuda (pod odluci Hanfe), nova uprava merkatora uskoro i uskoro EU tržišta. Ulagači na ovoj dionici moraju biti samo strpljivi.

New Report

Close