BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


He,he,majku Austrijsku…[smiley2]

Samo naša glava može ovako nešto smislit. Svaka čast! [smiley2]
“Proud to be Croat”.

No respect

Jeste li primjetili da je ukupan broj gostiju online svakim danom sve veći.!!!,a broj ulogiranih članova , sve manji[smiley1][smiley1][smiley1]
Nešto mi nije jasno. Popodne dok burza radi ima oko 20 tisuća online gostiju, a sad u 00.25 ih ima skoro
35. tisuća….postavlje se pitanje, spavaju li hrvati?????
Da li se bave ekonomijom do kasno u noć?
Da li će Hrvatska, ako tako nastavimo, uskoro izaći iz krize???
I još bezbroj pitanja……
Laku noć hrvati.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Jurčić i Rojs ’91. prebacivali oružje u Hercegovinu
Business.hr
14.09.2007 08:37
Pročitaj komentare(0)
Premijerski kandidat SDP-a, Ljubo Jurčić, je zajedno sa bivšim saborskim zastupnikom Ljubom Ćesićem Rojsom 1991. godine sudjelovao u prijenosu oružja iz Hrvatske u Hercegovinu, prenosi Slobodna Dalmacija.

Sasvim konkretno, a to je Slobodnoj jučer potvrdio i sam Rojs, njih su dvojica sa šibenskog područja prebacivali puške i topove na prostor buduće Herceg Bosne. To je isto oružje kasnije u okviru provedbe Špegeljeva plana o blokadi vojarni JNA zaplijenjeno.

Priča o Jurčićevim ratnim podvizima je, navodno, neformalnim usmenim kanalima forsirana upravo iz SDP-a, što bi značilo da SDP nije odustao od pokušaja pridobivanja izbornih glasova iz nešto desnije orijentiranijih glasačkih krugova.

Smijem se i plačem

Hell is Empty and all the Devils are Here

A vid Žužula

The Economist: Žužul lošiji od nesposobnog

Business.hr
14.09.2007 08:21
Pročitaj komentare(3)

Ime našeg bivšeg ministra vanjskih poslova Miomira Žužula još se jednom veže uz skandal, ovog puta zbog njegove uloge u OSCE-u (Organizacija za sigurnost i suradnju u Europi), a cijelu priču prenosi ugledan britanski tjednik The Economist.
Pod naslovom “Lošiji od nesposobnog” članak govori o još jednoj mrlji u dosjeu organizacije OSCE – o provedenoj istrazi oko nedopuštenog ulijetanja ruskog vojnog aviona u gruzijski zračni prostor i njegovog neuspješnog ispaljivanja projektila najvjerojatnije namjenjenog novoj po NATO standardima opremljenoj radarskoj postaji. Čovjek koji je vodio istragu je upravo Miomir Žužul.

The Economist prenosi kako je unatoč postojanju brojnih dokaza sa gruzijske strane (poput dokumentacije koja pokazuje da je i kada je ruski avion povrijedio njihov zračni prostor, ali priloženi su i ostaci projektila za koji se sumnja da je zbog preranog izbacivanja zakazao) Žužulova ekipa uvijajući se pred ruskim pritiscima došla do zaključka da je iz kazivanja obiju strana “teško znati što se zaista dogodilo”.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

na temi THT dionice sam poslao komentar i pitanje ali se ništa nije NI pojavilo na ekranu
znači, i bez opaske da če moderator naknadno odobriti gledanje teksta posta
nego mi post uopće nije prihvaćen?

vidim da je luki stari forumaš , ali njemu je na temi tht dionice, dana opaska da moderator mora odobriti gledanje teksta??
može li mi netko reći da li se tu radu o teškim pitanjima, nekim podacima koje ne smije svatko vidjeti ili čemu:::
naime , nije dobro ako se nekome arbitrarno , može uskraćivato tekst posta
može li netko pojasniti , dosadašnje cenzure ” starijih forumaša”

i kada ćemo mi novi ,moći pisati , nakon koliko dana , sati ili nešto još gore?
unaprijed se ispričavam ako nešto nisam dobro shvatio ili krivo rekao, ali imam zanimljiva pitanja glede THT-a pa me zanima kada ću moći pisati “vidljivo na ekran”

unaprijed hvala[smiley11]

@hrki

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=515

No respect


Premijerski kandidat SDP-a, Ljubo Jurčić, je zajedno sa bivšim saborskim zastupnikom Ljubom Ćesićem Rojsom 1991. godine sudjelovao u prijenosu oružja iz Hrvatske u Hercegovinu, prenosi Slobodna Dalmacija. Sasvim konkretno, a to je Slobodnoj jučer potvrdio i sam Rojs, njih su dvojica sa šibenskog područja prebacivali puške i topove na prostor buduće Herceg Bosne…..

Genijalno, znači dok se Hrvatska nije imala čime braniti, Ljubo je iznosio oružje iz Hrvatske u H.Bosnu ?!?! I to sada lansira SDP kao potporu Jurčiću??? Pa HDZ ne treba raditi apsolutno ništa, samo neka se primire i daju SDP-u i Ljubi što više prostora u svim medijima jer nitko ih ne može tako efikasno rasturiti pred izbore kao što to sami čine! [smiley2]

Ignore: KressoM, delux


A vid Žužula

The Economist: Žužul lošiji od nesposobnog

To nije vijest…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ovo je za objavu, s business.hr:

Eureka 12.09.07 15:43
Kako skuzit globaliste? Pa fino, pokupuju medije diljem svjeta za novce od eksploatiranih masa a onda istim masama hrane mediokritetske komedije da zaborave na svoju muku, reality show-ove, i politicke kampanje koje iskljucivo velicaju njihove politicke pijune (koji ce odobravati zakone i oprastati skandale koji globalistima omogucavaju da se jos vise bogate)koje u svesrdno potplatili pa ce nam onda servirati bajke kretenastog tipa ”
dionica Hrvatskih telekomunikacija (HT) ima potencijal rasta od 100 posto”. Uz puno dobrih vizualnih efekata i retorike koja cilja na podsvesne porive iste mase sebi su osigurali potpunu moc nad kontrolom vase svjesti.

hvala SLK-u na odgovoru i kopiranim stranicama
nešto sam od toga znao i sa ranijih foruma, nešto ne
hvala

zanima, me iz iskustva vas starih forumaša, koliko sati , dana , mjeseci treba proći da netko može pisati sa vidljivim postom na ekranu
naravno , pretpostavljam pisati suvislo, i nešto što se odnosi na temu, nešto bitno isl.
hvala[smiley11]

Nevjerovatno koje zagusenje linije prema SDA , a sta ce tek biti .
Vise ni sa aparatom ne mozes pricati kada oces. [smiley2]

najvrednije stvari u životu su besplatne


Nevjerovatno koje zagusenje linije prema SDA , a sta ce tek biti .
Vise ni sa aparatom ne mozes pricati kada oces. [smiley2]

Pa naravno, kad T-HT pruža usluge. [smiley11]

No respect


zanima, me iz iskustva vas starih forumaša, koliko sati , dana , mjeseci treba proći da netko može pisati sa vidljivim postom na ekranu
naravno , pretpostavljam pisati suvislo, i nešto što se odnosi na temu, nešto bitno isl.
hvala[smiley11]

Stari moj, to ti ne zna mili bog. Nema nikakvog pravila. Uglavnom one koji pišu suvislo i smisleno moderiraju godinu dana odnosno par stotina poruka. Druge pak skinu sa moderiranja nakon jednog besmislenog posta. Primjetio sam da najprije ukinu moderiranje onima koji otvore temu koja već postoji. Npr. najbolje ti je da otvoriš temu: HT – kupiti ili ne. Takvih imaš već 5-6 na forumu.

hvala ag na odgovoru[smiley2]

Kad čovjek važe bi,ne bi,ovako je i sa dionicama…

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_video&video_id=28738&context=naslovnica&web_page_id=main_page

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close