BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– pišem na kom. i slušam televiziju HRT2.
– govori se o Kineskoj burzi.
– mali ulagači kojih je puno nemaju pojma o dionicama, ali vjeruju u rast.
– čula sam jednu orginalnu rečenicu.
– ako cijena dionicama i padne to će biti samo prilika za veliki rast.
– znači nema straha, samo naprijed novi investitori.
Pozdrav !

Obavijest svim korisnicima foruma PD-a. Kucilooro na forumu Imamnovac.com je nečija zafrkancija ( nije moj ) i žalosni je pokušaj moje diskreditacije. Osobno me baš briga što netko piše pod mojim nickom ( makar je to dokaz nedostatka maštovitosti ), no dužan sam upozoriti kolege sa poslovnog koji čitaju i cijene moje postove da ne ulažu na temelju pisanja na tom forumu.
Sve što je napisano u ime Kuciloora je plagijat.
Pozdrav

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Obavijest svim korisnicima foruma PD-a. Znanac na forumu Imamnovac.com je nečija zafrkancija ( nije moj ) i žalosni je pokušaj moje diskreditacije. Osobno me baš briga što netko piše pod mojim nickom ( makar je to dokaz nedostatka maštovitosti ), no dužan sam upozoriti kolege sa poslovnog koji čitaju i cijene moje postove da ne ulažu na temelju pisanja na tom forumu.
Sve što je napisano u ime Znanca je plagijat.
Pozdrav

Šteta je ne iskorisititi dobre postove.

Hvala kolega Kucilo.

Auuu, imaju čak dva Kucila tamo. prevrijedni neki momci.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

S danom integracije Zagrebačka burza donijet će odluku o delistanju dionica iz Slobodnog tržišta koje se nisu trgovale više od godinu dana te će odlukom preuzeti Pravila, upute i priručnike VSE u dijelu koji se odnosi na trgovanje putem trgovinskog sustava BTS. Kako bi funkcionalnosti sustava MOST i BTS bile što više usklađene, suspendirat će se odredbe Pravila uputa i priručnika u dijelu koji se odnose na anonimnost kontra strane, skrivenih naloga i naloga sve ili ništa.
Dakle gotovo je s anonimnošću i maštovitošču na burzi. Lipari mogu slaviti. Bit će liparenja!


Obavijest svim korisnicima PD-a. KuciloOro s poslovnog je Znanac na imamnovac.com, a Znanac s poslovnog je KuciloOro na imamnovac.com.
A, ja sam administrator na mojnovac, moderator na poslovnom, tajnica na fondovi.hr, noćni čuvar na centruinvestiranja i predsjednik uprave Adrisa.[smiley9]

Ne znam što si ti ni tko si ti, znam samo da je Kucilooro na forumu imamnovac nije moj i sllijedom toga upozoravam na nemoral i dvoličnost onih koji šire neistine po Forumu PD-ea. Za forum imamnovac me nije briga – neka pišu što god hoće. Na način kako su počeli neće daleko.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

pa to je nevjerojatno.. upravo sam bacio oko.. iste slike, isti nickovi.. kakva bezobrazna kradja.. jos ako je u reziji vlasnika “tog” portala, bolje da odmah stave kljuc u bravu.. dok su gubici jos mali…

i mozda da promijene domenu.. imaosamnovac.com

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

Ovo me podsjeca na isti slucaj koji je bio na forumu fondovi hr.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Ljudi ima toliko foruma na kojima možete čitati takve gluposti da padnete ‘ sa stolca’.
Uglavnom ja bi se koncentrirao samo na ovaj forum, koji je ‘ recimo ‘ ozbiljan
[smiley1]

Primjećujem da nekih uglednih članova nema danas na forumu poslovnog, valjda su zauzeti sa pisanjem bedastoća na imamnovac.com?

Bolje prekasno nego nikad.


jos ako je u reziji vlasnika “tog” portala, bolje da odmah stave kljuc u bravu.. dok su gubici jos mali… i mozda da promijene domenu.. imaosamnovac.com

nije u mojoj režiji. Uopće ne pratim ovaj forum. Danas sam se registrirao kako bih odgovorio caymanu006. Ne znam tko je čiji nick i tko koga zeza, ako imate pritužbu da je netko uzeo vaš nick i lažno se predstavlja javite mi na privatnu poruku da pokušamo to riješiti. Hvala.

Pozdrav,
Gordan

Obavijest svim korisnicima foruma PD-a. Znanac na forumu Imamnovac.com je nečija zafrkancija ( nije moj ) i žalosni je pokušaj moje diskreditacije. Osobno me baš briga što netko piše pod mojim nickom ( makar je to dokaz nedostatka maštovitosti ), no dužan sam upozoriti kolege sa poslovnog koji čitaju i cijene moje postove da ne ulažu na temelju pisanja na tom forumu.
Sve što je napisano u ime ede je plagijat.

New Report

Close