BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sad se odma vidi broj dionica i postotak u top 10, mom oduševljenju nema kraja

Ovo je izvrsno, nema više nagađanja koliko ko kupuje a ko prodaje iz Top 10 [smiley2]

ma svaka im dala. [smiley2]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

slazic:

Opa

http://www.sda.hr/portal/f?p=100:52:923242240474675

kakav šok, pa ovo je sad prava internet stranica.
idu mi suze na oči


a je li aktivirao tko od vas –moj e-račun…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Premješteno iz teme: [color=blue]BLJE (Belje d.d.)[/color]

Od drhtavaca.
Bože, nekad i ja bijah takav, mlad i neiskusan…[smiley2]
Sad sam star i neiskusan.
Ali staložen, hehe.
Poslovica kaže: strpljen-spašen.

Danas sam na temi ABACUS BROKERI postavila sljedeći unos. No kako nije bilo odgovora shvatila sam da je možda razlog – kriva tema. Radi toga ponavljam na ovoj temi.
“Molim, ako netko zna da mi odgovori na sljedeće:
– da li je moguće kod neke brokerske kuće davati naloge za kupnju unatoč što tog trenutka nemate raspoloživih novaca na računu?
– ako je odogovor na prvo pitanje potvrdan, molim navedite koje su to kuće.
– ako je odgovor na prvo pitanje negativan onda se pitam što se radi s tolikim novcima koji stoje na računima u svrhu pokrića svih kupovnih naloga na burzi. Ako netko može to malo objasniti, jer namirenje kupoprodaje iznosi 3 dana.

Hvala na iscrpnim odgovorima”

olee koja sda stranica, lijepo bogme.
Mesić pritisnio prvi enter.

VIDTE ME ŠTO SAM LJEP I PAMETAN


Danas sam na temi ABACUS BROKERI postavila sljedeći unos. No kako nije bilo odgovora shvatila sam da je možda razlog – kriva tema. Radi toga ponavljam na ovoj temi. “Molim, ako netko zna da mi odgovori na sljedeće: – da li je moguće kod neke brokerske kuće davati naloge za kupnju unatoč što tog trenutka nemate raspoloživih novaca na računu? – ako je odogovor na prvo pitanje potvrdan, molim navedite koje su to kuće. – ako je odgovor na prvo pitanje negativan onda se pitam što se radi s tolikim novcima koji stoje na računima u svrhu pokrića svih kupovnih naloga na burzi. Ako netko može to malo objasniti, jer namirenje kupoprodaje iznosi 3 dana. Hvala na iscrpnim odgovorima”

U HYPU daš nalog ako nemaš keša. Ako provedu transkaciju, onda moraš prodati druge dionice u istom danu. Ne možeš dan završiti da te kreditira broker.

Novci stoje na posbnom računu.

I love the Smell of Profits in the Morning

brokeri nisu kreditori. uz predhodnu telefonsku najavu ako u istom danu mozes doznaciti novac mogu ti obaviti transakciju.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

ja sam bila odusevljena srbijanskom srtanicom(kao nasa sda) ,naprosto sam se veselila pretragama,jer su nasi investicijski fondovi usli u sve vazne firme u Srbiji,kupili jeftino pa ce sad kad se osnuju srbijanski fondovi im prodati njihove firme ali naravno za visestruko vise[smiley2]

pa zasto su jadni ljudi ratovali na ratistu a mnogi i poginuli[smiley16]
lova je lova,interes je interes


ja sam bila odusevljena srbijanskom srtanicom(kao nasa sda) ,naprosto sam se veselila pretragama,jer su nasi investicijski fondovi usli u sve vazne firme u Srbiji,kupili jeftino pa ce sad kad se osnuju srbijanski fondovi im prodati njihove firme ali naravno za visestruko vise[smiley2] pa zasto su jadni ljudi ratovali na ratistu a mnogi i poginuli[smiley16] lova je lova,interes je interes

Na koje ste to ljude misliti kolegice?

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


Danas sam na temi ABACUS BROKERI postavila sljedeći unos. No kako nije bilo odgovora shvatila sam da je možda razlog – kriva tema. Radi toga ponavljam na ovoj temi. “Molim, ako netko zna da mi odgovori na sljedeće: – da li je moguće kod neke brokerske kuće davati naloge za kupnju unatoč što tog trenutka nemate raspoloživih novaca na računu? – ako je odogovor na prvo pitanje potvrdan, molim navedite koje su to kuće. – ako je odgovor na prvo pitanje negativan onda se pitam što se radi s tolikim novcima koji stoje na računima u svrhu pokrića svih kupovnih naloga na burzi. Ako netko može to malo objasniti, jer namirenje kupoprodaje iznosi 3 dana. Hvala na iscrpnim odgovorima”

Ne spominjite mi brokere.
Toliko me znaju iživcirati… nitko im ravan nije.
Pogotovo ako kupujete na regionalnim tržištima. K a t a s t r o f a.
Brokeri Hypo banke u Rijeci Vas pošalju kolegama u Podravsku !!!! Frajer neće lovu, ili ne zna, ili je smotan ili ja ne kužim kvaku… (ako postoji)
Frajer iz Podravske (čujete mu naravno samo glas jer je u Zgbu) je “nervozan”, nezainteresiran i nevjerovatno bahat za davanje ikakvih informacija.
Odete u HPB, a ono… tete sa šaltera (jaaaadneee) se uspaniče kada im dofurate hrpicu eurića i isričete im (doslovce) što želite sa tim kupiti i gdje… a onda nastupaju “brokeri” koji su u Zagrebu, naravno i beskonačni Bundi telefonski razgovori sa njima.
Zapravo sam bila primorana apsolutno u svakoj kući odrađivati više od pola posla sama (a platila sam usluge njima!!!! DA ONI TO ODRADE), a jedino sam pristojno surađivala sa Fimom.
Jedva čekam da Hrešić otvori ured sa 40-ak djelatnika u Rijeci (Erste).

Svi oni štancaju dopise (obračune) u kojima na dnu stranice piše sitnim slovima da je namira u roku 3 dana, ALI………….. Lovica se polaže unaprijed.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

boss:

Danas sam na temi ABACUS BROKERI postavila sljedeći unos. No kako nije bilo odgovora shvatila sam da je možda razlog – kriva tema. Radi toga ponavljam na ovoj temi. “Molim, ako netko zna da mi odgovori na sljedeće: – da li je moguće kod neke brokerske kuće davati naloge za kupnju unatoč što tog trenutka nemate raspoloživih novaca na računu? – ako je odogovor na prvo pitanje potvrdan, molim navedite koje su to kuće. – ako je odgovor na prvo pitanje negativan onda se pitam što se radi s tolikim novcima koji stoje na računima u svrhu pokrića svih kupovnih naloga na burzi. Ako netko može to malo objasniti, jer namirenje kupoprodaje iznosi 3 dana. Hvala na iscrpnim odgovorima”

Ne spominjite mi brokere.
Toliko me znaju iživcirati… nitko im ravan nije.
Pogotovo ako kupujete na regionalnim tržištima. K a t a s t r o f a.
Brokeri Hypo banke u Rijeci Vas pošalju kolegama u Podravsku !!!! Frajer neće lovu, ili ne zna, ili je smotan ili ja ne kužim kvaku… (ako postoji)
Frajer iz Podravske (čujete mu naravno samo glas jer je u Zgbu) je “nervozan”, nezainteresiran i nevjerovatno bahat za davanje ikakvih informacija.
Odete u HPB, a ono… tete sa šaltera (jaaaadneee) se uspaniče kada im dofurate hrpicu eurića i isričete im (doslovce) što želite sa tim kupiti i gdje… a onda nastupaju “brokeri” koji su u Zagrebu, naravno i beskonačni Bundi telefonski razgovori sa njima.
Zapravo sam bila primorana apsolutno u svakoj kući odrađivati više od pola posla sama (a platila sam usluge njima!!!! DA ONI TO ODRADE), a jedino sam pristojno surađivala sa Fimom.
Jedva čekam da Hrešić otvori ured sa 40-ak djelatnika u Rijeci (Erste).

Svi oni štancaju dopise (obračune) u kojima na dnu stranice piše sitnim slovima da je namira u roku 3 dana, ALI………….. Lovica se polaže unaprijed.


Seve,KD kreće na ista tržišta.Probaj znjima ,dečki su odlični…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

kreću svi na ta tržišta samo nitko nezna kada će krenuti pa ni oni sami, provjereno. danas sam zvao kd i preko njih na regionalnim tržištime nemožeš trgovati.

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

…na trenutak sam vidjeo fin. izvještaje a onda su nestali[smiley3]
ujutro kad sam kliknuo na aci bacilo me u p.m…….pa kakav je to server na http://www.zse…..%5Bsmiley8%5D
došla izvješća a mi nemožemo do njih……tj. neki mogu a neki ne…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Jel vama radi Mostich? Meni upravo crko

New Report

Close