BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vodoinst: ” Slovenci te neće pustiti v deželu bez zimskih guma i još će ti naplatiti kaznu ” Koliko sam shvatio ili zimske ili ljetne s lancima [smiley6] http://www.amzs.si/default.asp?podrocje=307&novica=157 Ali nista, onda Lada. [smiley2]

– ne mogu vjerovati takve veličine koje ulažu u USA.
– nemaju novaca za zimske gume.
– voze Ladu (je li to neki novi tip ili oldtimer)

– moj savjet:
– probaj autostopom, a je sad je dosta hladno čekati na cesti, ali ako prodaš dio PTKM kao ja mogao bi pokušati i autobusom, linije su dosta kvalitetne.

Kolegice Ivana, to sto vi, kako tvrdite, imate milijune eura i posjedujete stotine razlicitih dionica nije razlog da omalovazavate ljude slabijeg materijalnog statusa (u usporedbi s vama).


Kolegice Ivana, to sto vi, kako tvrdite, imate milijune eura i posjedujete stotine razlicitih dionica nije razlog da omalovazavate ljude slabijeg materijalnog statusa (u usporedbi s vama).

ali takav stručnjak da ne tera nekog kajena ili tuarega stvarno nije u redu.Onda te nebi 2 cm snijega tangiralo.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


ali takav stručnjak da ne tera nekog kajena ili tuarega stvarno nije u redu.Onda te nebi 2 cm snijega tangiralo.

Ako sad kupis Cayennea za 170.000 Eur, sljedece godine ces biti presretan ako ti netko plati 110.000 Eur za tvog polovnog Cayennea. Ali ako 170.000 Eur ulozis u dionice, sljedece godine ce netko biti presretan ako mu te dionice prodas za 230.000 Eur.

Uz to, ako kupis dionice nitko nece reci rijec, ali ako pred kucu parkiras novi Cayenne od 170.000 Eur, cijeli kvart i sira okolica ce se pitati “tko je on? odakle mu pare? sigurno dila drogu ili je ratni profiter, uvijek mi je ta obitelj bila sumnjiva, kad sam govorila da se bave mutnim poslovima i pljackom nitko mi nije vjerovao. Nemoguce da on od tih dionica moze zaradit toliko para, to je samo paravan, sigurno je svercao za vrijeme rata”.

A ako si posten covjek koji je taj novac zaradio prodajom naslijedene nekretnine te visegodisnjim trgovanjem ( i na burzi), takvi “pogledi” i neprestane procjene od strane okoline ti smetaju. Zato zivis normalno, npr. sto fali novoj Opel Astri ili Passatu?


A ako si posten covjek koji je taj novac zaradio prodajom naslijedene nekretnine te visegodisnjim trgovanjem ( i na burzi), takvi “pogledi” i neprestane procjene od strane okoline ti smetaju. Zato zivis normalno, npr. sto fali novoj Opel Astri ili Passatu?

pošeno.Kajena jedino može terat Mauricije jer je vlasnik INE, a kolko taj troši sigurno ima puno dionica.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Kolegice Ivana, to sto vi, kako tvrdite, imate milijune eura i posjedujete stotine razlicitih dionica nije razlog da omalovazavate ljude slabijeg materijalnog statusa (u usporedbi s vama).

– nikada nisam pisala kako imam milijune eura, već kuna velika razlika, a i na ovom forumu ima puno jačih igrača od mene.
– nemam stotine različitih dionica, već cca. 40 – 50, u većem dijelu u malim količinama zbog disperzije rizika, a u dionice ulažem cca. 50%, ima i drugih odličnih investicija s lijepom dobiti, a da nisu dionice.
– u dionicama ću biti 100% kada bude krah burze i kad to sve bude po ništa.
– ljude slabijeg materijalnog statusa ne omalovažavam, već im pomažem educiram, kako bi i oni zarade na burzi, a ne budu navučeni na navlakuše, svaki dan bar 5 odgovora na p.p., a tebe sam pitala i rekla ti da napišeš kako se ulaže u USA pa ništa, piši ti i dalje na PTKM i živciraj ljude.

– to za auto si potpuno u pravu.
– mogla sam i ja kupiti najboljega mercedesa, danas mi je svaki taj mercedes kojeg nisam kupila donio još sigurno 5 – 10 mercedesa.

– sjetila sam se još jednoga savjeta za tebe.
– čitam kako si najstariji student na forumu, što nije baš lijepo za pohvaliti se ali to ti daje ipak mogučnost jeftinijeg prijevoza, mislim da studenti dobivaju popuste.
Pozdrav !

Moj osobni dojam je da je pisanje Ivane7 čista zezancije, ti milijuni pa 40-50 dionica, stalno traži savjete, sad ih navodno i djeli, koma.
Za razliku od nje Cartman kad nešto napiše čovjek se potrudi to i objasniti , iako ga često neki ne shvate .
Uostalom za Ivanu7 ne znamo je li muško ili žensko , čitam malo druhe threadove neki dan, vidim da piše i kao muško:
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=298&pg=4
Koma što sve ne bi čovjek otkrio da zna koje su osobe i kakve u stvarnosti, a kako se predstavljaju na forumu.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

slažem se s P/E, kako to da ljudi koji stalno traže savjete – ujedno dijele savjete drugima. to je prilično smiješna situacija
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


slažem se s P/E, kako to da ljudi koji stalno traže savjete – ujedno dijele savjete drugima. to je prilično smiješna situacija NR

– ja uvijek na forumu tražim savjete što kupiti ili prodati.
– pa ne mogu pratiti cijelo tržište dionica.

– savjete dajem za portfelj, i kako raditi na burzi, da se bude uspješan.
– mislim kako sam jedna od rijetkih tu na forumu, a nikada nisam napisala ljudi kupite tu dionicu sigurno će te zaraditi, ja jedino mogu napisati da su dionice rizično ulaganje i zato ni u snu ne mislim cijeli kapital uložiti u dionice, a sad da sam zaradila puno na dionicama jesam.
– opet se moram pohvaliti, gledajuči prinose od 10 dionica koje ste tu naveli na forumu, mogu jedino ustanoviti kako je moja stvarna zarada najviša, i ne tražim nagradu jer me moj portfelj nagrađuje.

– ja se ne krijem iza nika, nemam neka Američka imena kao većina na forumu.
– s dosta investitora sa ovoga foruma komuniciram telefonom, uostalo ja ga sama i dam kad vidim da je netko OK.
– izlazim na piće ili večeru s više forumaša, nije riječ o ljubavi već su to razgovori o investicijama.
– svi oni znadu da sam ja mlada i lijepa cura te im je i drago druženje samnom.
– a ja mogu pisati kako god me volja i na više jezika, a cilj mi je pisati da me što više ljudi razumije.


slažem se s P/E, kako to da ljudi koji stalno traže savjete – ujedno dijele savjete drugima. to je prilično smiješna situacija NR

– ja uvijek na forumu tražim savjete što kupiti ili prodati.
– pa ne mogu pratiti cijelo tržište dionica.

– savjete dajem za portfelj, i kako raditi na burzi, da se bude uspješan.
– mislim kako sam jedna od rijetkih tu na forumu, a nikada nisam napisala ljudi kupite tu dionicu sigurno će te zaraditi, ja jedino mogu napisati da su dionice rizično ulaganje i zato ni u snu ne mislim cijeli kapital uložiti u dionice, a sad da sam zaradila puno na dionicama jesam.
– opet se moram pohvaliti, gledajuči prinose od 10 dionica koje ste tu naveli na forumu, mogu jedino ustanoviti kako je moja stvarna zarada najviša, i ne tražim nagradu jer me moj portfelj nagrađuje.

– ja se ne krijem iza nika, nemam neka Američka imena kao većina na forumu.
– s dosta investitora sa ovoga foruma komuniciram telefonom, uostalo ja ga sama i dam kad vidim da je netko OK.
– izlazim na piće ili večeru s više forumaša, nije riječ o ljubavi već su to razgovori o investicijama.
– svi oni znadu da sam ja mlada i lijepa cura te im je i drago druženje samnom.
– a ja mogu pisati kako god me volja i na više jezika, a cilj mi je pisati da me što više ljudi razumije.


– svi oni znadu da sam ja mlada i lijepa cura te im je i drago druženje samnom.

pa što to ne napisa prije? [smiley2] ja mislim da je naša ivana -iva rođ. todorić (jedino što ona nije baš mlada,al zato su sve žene lijepe[smiley2])

Ja imati osjećaj da bljedolika skvo Ivana7 biti još samo dobra za štavljenje bizonske kože. To kod nas indijanaca raditi stare skvo bez zubi ( tako one ne moći oštetiti kožu )
Howgh[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close