BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znate li da ovi što se najviše busaju u prsa i vole velike mišiće i glume grubijane da su najčešće prikrivene osobe ljubitelji istospolne zajednice…

meni je to super kad netko to otkrije u sebi….
Zaista vrijedno divljenja….

Vama je to super
Otkrili ste to u sebi pa znate kako je biti pripadnik istospolne zajednice?
Nas ovdje vecinu to ne zanima, pa nas postedite tih istospolnih osjecaja i poriva..
Sudeci po avataru vise ste vukli na kakvog metroseksualca, ali danas ste konacno otkrili pravu istinmu..

Sva sreca da zivimo u demokratskoj zemlji, pa vas ljudi normalno prihvacaju..
Ipak, kako je ovo poslovni forum, molim vas da nas ne zamarate sa svojom seksualnom orjentacijom..

hvala vam lijepa

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Kolega delux jeli vama dobro…
Odkud toliko bjesa kad vam tako dobro ide kako velite….
Pa nisam ja kupovao atpl na 2000…
Pa zaista ste u najmanju ruku smješni
da nekažem nešto drugo…
Zna se kad sam počeo ulazit u jdpl…
A o mom znanju dovoljno govori datum kad sam se ulogirao i kako je se burza ponašala nakon toga…

Lp
Ps.
Malo manje vježbajte [kiss]


Meni je itekako dobro

odakle vama da sam ja bijesan?
Sto zelite reci datumom kada ste se ulogirali?
Tada ste prvi put culi za internet?
Ili ste tada dobili internet u vasem selu?
Vidim da stalno spominjete nekakvo vjezbanje…
Imate komplexe manje vrijednosti…
Pa vi u zadnjih mjesec dana pokazujete kako ne treba trgovati..
Kupujete ht od 305 do 313
sve je gore dokumentirano…
danas je 285..
pa tako nije ni baron gubio na burzi..
vi mora da ste mu brat blizanac…
pa vi da zlato primite u ruku pretvarate ga u drek…
Ima da vam vadim postove i da vas razvlacim po poslovnom ko tapete…
A to bar nije tesko s obzirom na vase burzovne poteze…
Nadareni ste za burzu ko slon za rolšuhe, trgovanje vam stoji ko svraki gace
[bye]
[/quote]
iste fore je i meni piskarao knele svojedobno… [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



mali se hrabro bori za ono u šta vjeruje,nije poziva na oružje,ne prijeti.Šta je tu loše?Ovde neki pišu ka da će mali dobit izbore pa će nam postat problem.
Kako sam kaže portfelj mu je u minusu šta ga kvalificira za uvaženog člana foruma. [sealed]

pa taj mali nije spojio dvije suvisle rečenice…
osim što je deset puta ponovio da vlada treba pasti….

[/quote]

to je najvažniji dio njegovog programa [sealed]

Hahahahaha
Pa nije samo vama nego cijelom forumu…
Pa ja neznam to njega shvaća uopće ozbiljno…
A ovo u vezi tetkanja ga jako žulja kad to spominje non stop…
Ima tu nešto….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Kolega Inverter
Prica se po forumu da ste u gadnim financijskim problemima..
da ste slusali pametne , sada ne bi brinuli o parama

Bas neki dan bilo u novinama kako je neki vatrogasac zakurio sve pare u Rijeci..
da to niste bili vi?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Kolega Inverter
Prica se po forumu da ste u gadnim financijskim problemima..
da ste slusali pametne , sada ne bi brinuli o parama

Bas neki dan bilo u novinama kako je neki vatrogasac zakurio sve pare u Rijeci..
da to niste bili vi?


Pa ti si kolega totalno zabrazdio , pa tebi niko nemože više pomoči



Kolega Inverter
Prica se po forumu da ste u gadnim financijskim problemima..
da ste slusali pametne , sada ne bi brinuli o parama

Bas neki dan bilo u novinama kako je neki vatrogasac zakurio sve pare u Rijeci..
da to niste bili vi?


Pa ti si kolega totalno zabrazdio , pa tebi niko nemože više pomoči
[/quote]
a kaj se tu već dva dana svadjate umjesto da razmjenjujemo korisne informacije…

DELUX @ "prica se po forumu " koda smo si neki kompici iz kvarta [lol] [lol] [lol] inace citao sam o tome….AFERA FOREX …ne ne….takvo nesto moze jedino past na pamet ovom vasem "predmetu sprdnje " iliti krvnom bratu….sto taj moze para pogubit ,,pa ben bernake nemoze toliko nastampat…. [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Znate li da ovi što se najviše busaju u prsa i vole velike mišiće i glume grubijane da su najčešće prikrivene osobe ljubitelji istospolne zajednice…

meni je to super kad netko to otkrije u sebi….
Zaista vrijedno divljenja….


Vama je to super
Otkrili ste to u sebi pa znate kako je?
Jel vam sada lakse sto ste skupili snage to priznati pred cijelim formom…
Nas ovdje vecinu to ne zanima, pa nas postedite tih istospolnih osjecaja i poriva..
Sudeci po avataru vise ste vukli na kakvog metroseksualca, ali danas ste konacno otkrili pravu istinmu..
zahvalite Bogu sto ne zivite u nekim manje tolerantnim zemljama
Sva sreca da zivite u demokratskoj zemlji, pa vas ljudi normalno prihvacaju..
Ipak, kako je ovo poslovni forum, molim vas da nas ne zamarate sa svojom seksualnom orjentacijom..

hvala vam lijepa

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


DELUX @ "prica se po forumu " koda smo si neki kompici iz kvarta [lol] [lol] [lol] inace citao sam o tome….AFERA FOREX …ne ne….takvo nesto moze jedino past na pamet ovom vasem "predmetu sprdnje " iliti krvnom bratu….sto taj moze para pogubit ,,pa ben bernake nemoze toliko nastampat…. [lol] [lol] [lol]

Kolega sto ste vi po zanimanju..
Netko je spomenuo da ste vatrogasac..
pa nije li posao vatrogasca da gasi a ne da kuri …narocito ne novac..
vi ste izgleda pobrkali loncice..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

DELUX@ nista od toga..onaj.tvoj sto kuri milje kuna i hvali se kome god stigne…pusi svakojake price….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jadan li je ovaj sindikat kad ima ovakovog člana………
a možda im i treba jedan ovakovi………

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close