BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel zna neko kolko dugo treba da se baričević odmoderira. čisto pitam dal da idem spat ili da čekam ako je to u brzo

Možeš mirno prespavati cijeli mjesec…[smiley2][smiley2][smiley2]NHF bob

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


mika: ” jel zna neko kolko dugo treba da se baričević odmoderira. čisto pitam dal da idem spat ili da čekam ako je to u brzo ” Možeš mirno prespavati cijeli mjesec…[smiley2][smiley2][smiley2]NHF bob

tolko vremena je nemam. apeliram da se to malo ubrza
[smiley8]

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


tolko vremena je nemam. apeliram da se to malo ubrza [smiley8]

Na početku života ovog foruma moglo se moderirane članove čitati tako da se stisne ovaj gumb citiraj, no taj bug je brzo otklonjen pa sad moramo biti strpljivi [smiley1]

pridružujem se … vratite nam mbaru.


pridružujem se … vratite nam mbaru.

I ja se pridružujem. Također bih volio čuti mišljenje gtomislava, mmajdaka, momčila i fotija. Volim slušati realiste a ne navlakače.

svaki ozbiljan forum mora imati jednog sudionika kao što je mbaričević.Nekad malo možda pretjera,ali je zabavan i iznad svega svako ako malo dublje prouči njegovo pisanje može okrenuti neku lovicu na burzi.

To je ono što nam treba.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Uvijek je potrebno problem sagledati s više strana. Jednostranost ne vodi ničemu. Slušajući ulizice nijedan general nije pobijedio.

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]

da

moli se odgovorna osoba da preispita sankcije prema g.baričeviću.

Mislim da financijski forum, posebno ako je u sklopu financijskog dnevnika, treba odrzavati reputaciju ozbiljnog financijskog foruma, a ne mjesta koje sluzi da medjusobno vrijedanje i omalovazavanje drugih forumasa i neistomisljenika.

Točno, iako ponekad zbog prirode posla živci popuste i tada je oprošteno nazovi vrijeđanje, ali kada forumašima spuštaš k/p pa te isti nađu vrijeđati onda je stanje krajnje alarmantno i to nije u redu.

Svaka čast svima vama, ali mene totalno nervira taj profil ponašanja, koju fura većina.

Zapravo… zašto se ljudi ne smiju hvaliti koliko su zaradili? Zašto bi to bilo nepristojno?
Ma hvalite se ljudi koliko želite ako vas to veseli. Mene veseli, a ne smijem vikati “hu-ra” tu među vama.

Isto tako i to famozno, fantomsko “navlačenje”….
Pa zašto nitko ne može sve navlačiti?
Meni je to navlačenje baš simpatično, bezopasno i super…
Navlačenje je “opasno” valjda samo … oprostite, ali moram to reći… možda ipak malo manje pametnim ljudima. Pa pobogu… valjda i sami nešto proučite prije nego što kupite, zar ne?

I treće… ovo oko svađanja….
Zašto se ne bi svađali međusobno na portalu?
Zašto se nesmije posvađati svatko sa svakim na portalu ako to želi?
Pa šta ako se ljudi svađaju?
Barem bi međusobni odnosi bili mnogo jasniji.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

I još nešto…

Zašto ne bi svi sve teme zatrpavali?

Što je loše u tome?

Ma pišite ljudi…

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

točno svađati da, ali što nekog briga koliko ja imam postova, ako ne smeta vlasnika foruma, što smeta nekog tko ovdje dolazi rijetko jer mora jesti voće, bananu da bi se dokazao

***obrisano***
treba biti moderiranja i to još jačeg !!!
zašto bi netko nekoga vrijeđao i širio laži !!!

Ma ljudi dragi… boli vlasnika briga za vaše postove, svađe, “navlačenja”…
Pa vlasnik je novinar.
Novinari su lešinari. Crnokronikaši. Imaju gadan smisao za humor, gadan smisao za život. Žele samo reakciju javnosti, a na portalu posjećenost, jer posjećenost privlači oglašivače.
Oni od toga žive…

Forum je … samo jedan … zabavni park.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

New Report

Close