BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Žao mi je…. ali Djeda Mraz, Zubić vila, Nikola i ostatak ekipe ne postoji.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


Ma ljudi dragi… boli vlasnika briga za vaše postove, svađe, “navlačenja”… Pa vlasnik je novinar. Novinari su lešinari. Crnokronikaši. Imaju gadan smisao za humor, gadan smisao za život. Žele samo reakciju javnosti, a na portalu posjećenost, jer posjećenost privlači oglašivače. Oni od toga žive… Forum je … samo jedan … zabavni park.

eto koliko su žene pametnije od nas. Ako gazdi poslovnog padne posjećenost zbog toga što je mbaričević nestao sa foruma naravno da će ga vratiti. Inače bi otvorio privatno forum. A ovako ljudi pričaju : jesil čito onog baričevića na poslovnom.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Podlac ti je tata koji te nije naučio kulturi komuniciranja

cayman006:

Može te biti sram što si takav podlac jer moji postovi su potkrijepljeni argumentima i fundamentima za razliku od tvog navlačenja. nemoj da ti ja izvučem dokaze da pišeš pohvalno o dionicama samo kad izlaziš iz njih. ti si opsjednut samnom. get a life man! ja tebe ne diram, ne diraj ni ti mene.

Lažljivče, uopće ti ja nisam ništa poslao. neka pogledaju moderatori kako si fino skenirao “cayman”. valjda bi ti onda napisao da ne pišeš o meni a ne u trećem licu. Zbilja si pokvarenjak kakvog nema.

Imam prijedlog…

Svi ljudi koji se žele životinjski pofajtati međusobno, razbiti nekoga onako svojski, pošteno, jer vas toliko rasp…. svojim stupidnim mozgom, da bi mu osim batina i kuću zapalili i ljubimca džipom pregazili (nekoliko puta) ispred njega/nje dok sjedite na vozačevu mjestu, prebacujete u rikverc, buljite u tulavu facu svoga neprijatelja i zapalite si jednu cigareticu….

E pa takvi (ako vas ima) … u subotu je prava stvar za svih… u 21:30 je KILL BILL, vol.1
Imate u izboru ljepotica… prekrasnog plavokosog seriall killera i dvije kosooke japanke (od te dvije jedna će vam zapeti definitivno za oko, mislim na mladu školarku sa onim buzdovanom na lancu).
Dakle, odaberite svoju heroinu, savladajte fajterske skilse … pa rjesite te razmirice među sobom… recimo street fajtom ispred zgrade Poslovnog.
He-he-he…
Ja ću rado doći vas gledati i navijati za vas.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

E da… još nešto… nemojte se zaboraviti poistovjetiti sa svojim heroinama… tj. kada budete izbatinali svoga protivnika, dok se on bude previjao od bolova na asfaltu, morate pljunuti na njega i reći mu/joj: “Možeš ići, ali ovi razbacani djelovi tvoga tijela ostaju ovdje. Od danas pripadaju meni, pseto.”

Ajdeeeeeee pliz, ajde organizirajte neki fajt, da dodjem navijati.

Ma zapravo i ja imam svoje kandidate sa ovoga foruma… [smiley7]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Bome Seve,Spielberg je za tebe mala beba[smiley2]
dobro ti ide[smiley2]

Ajdeeeeeeeeeee pliz dečki baš bi bilo super.

Evo zamislite npr. Truli viče Caymanu (dok se fajtaju): “Podlac ti je tata koji te nije naučio kulturi komuniciranja”, a Cayman njemu: “Lažljivče, uopće ti ja nisam ništa poslao, Zbilja si pokvarenjak kakvog nema.”
A onda fajt, fajt, fajt… Taken 3.
Pa uleti Hakela i sjedne na jadnoga Igora i samelje ga.
He-he-he.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

A gdje je Cartmann u svemu tome[smiley2]
Daj nadji jednu ulogicu i za njega[smiley2]
Barem da statira[smiley2]

truli:

Podlac ti je tata koji te nije naučio kulturi komuniciranja

cayman006:

Može te biti sram što si takav podlac jer moji postovi su potkrijepljeni argumentima i fundamentima za razliku od tvog navlačenja. nemoj da ti ja izvučem dokaze da pišeš pohvalno o dionicama samo kad izlaziš iz njih. ti si opsjednut samnom. get a life man! ja tebe ne diram, ne diraj ni ti mene.

Lažljivče, uopće ti ja nisam ništa poslao. neka pogledaju moderatori kako si fino skenirao “cayman”. valjda bi ti onda napisao da ne pišeš o meni a ne u trećem licu. Zbilja si pokvarenjak kakvog nema.

Molim moderatora da sankcionira korisnika Caymana zbog izrečenih uvreda, inače ću to učiniti osobno.

Btw na takve ulagače poput Caymana ja ne bih ni bicikl naslonio.

[b]If you work for a living whay do you kill your self working ??[/b]

Fajt, fajt, fajt… [smiley2]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


A gdje je Cartmann u svemu tome[smiley2] Daj nadji jednu ulogicu i za njega[smiley2] Barem da statira[smiley2]

Cartmann? Hmmmm…. on bi mogao recimo prodavati. Limunadu, šećernu vunu, hot-dog, ušećerene jabuke, kikiriki, kokice i ostali sport za zube.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


Fajt, fajt, fajt… [smiley2]

Pa ne može svatko u fajt sa mnom seve, kajman je perolaka kategorija, metar i žilet. Jedino ako povede i milkena sa sobom e onda je ravnopravna tekma. Samo trebaju uzeti četiri kompleta prve pomoći “Lola Ribar”, ja ću im osigurati kola hitne da ne iskrvare putem.[smiley1]

[b]If you work for a living whay do you kill your self working ??[/b]

MIR, dečki MIR, pa ne budite mala djeca, priče su vam na nivou dječjeg vrtića …. ajde smirite se čemu tenzije?!? danas će biti dobar dan na burzi za dobre dionice 🙂

Eeeej, glupa sam jer sam srkala kavicu i čitala tvoj post istovremeno i koliko sam se smijala… sad moram čistiti cijeli stol od kave…. eeeeej… dobra, dobra.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


MIR, dečki MIR, pa ne budite mala djeca, priče su vam na nivou dječjeg vrtića …. ajde smirite se čemu tenzije?!? danas će biti dobar dan na burzi za dobre dionice 🙂

Fajt, fajt, fajt… [smiley2]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

New Report

Close