BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Usao sam u izlazni spremnik i sad mi je gore nego kad sam cuo da trebam naci 100 ulagaca iz RH da ispune anketu..huh..Stvarno nije namjerno. Nisam isao spamati ovdje na forumu po drugim temama niti sam imao zelju ikako spamati. Ja nisam poslao nijednu poruku zadnjih 15-ak min nikome.

@upitnik
U biti, ako napišeš pismo isprike svim uvaženim članovima foruma ispunim ti istu.
Pismo isprike javno objavi na forumu i pošalji u inbox ljudima.
Uz uvjet da stopiraš daljnje slanje poruka članovima foruma kojima si iste već poslao, ne mogu živjeti od tih silnih poruka, “pišti” mi mobitel non stop.

Ja sam mu ispunio… sigurno mu treba za neki rad, treba kolegi pomoci 👍

Nek se potrudi malo i neka napiše pismo isprike pa će dobiti.

Ne znam da li drugima ali meni na firmu stalno dolaze molbe za razlicite upitnike, a obicno je vezano uz neke diplomske radove ili slicno. Uvijek sam odojio to vrijeme da pomognem ako mogu, jer sam se zapitao kako bi mojoj djeci bilo da im nitko upitnik ne zeli ispuniti.

Ispunit cemo sutra anketu, nis se ti ne brini 🙂

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Kolega Upitnik
Zapitajte se kakvi su to podaci koje bi uopce dobili.
Pa zar mislite da bi to bilo iskreno?

@pongo
Okani se socijalne priče.😂 Dobiti će, neka se samo malo potrudi s pismom isprike.
Moramo ga malo i “školovati” a ne da dobije sve na gotovo odmah…

Ja sam mu ispunio anketu.
Nadam se da nije specijalizant na Vrapču pa da svi završimo u ustanovi.

Mislim, ja već svoju psihijatricu imam.
, a i prestar sam da naučim nove trikove.

Mislim u koji bi FOND uložio…………..

A nema c) nikad ne bi uložio u Fond u HR

Ja nisam dobila nijednu poruku. Kolega Upitnik , ovo je diskriminacija na spolnoj ,pardon , rodnoj osnovi.
Poruke šaljete samo forumašima , a forumašice ignorirate. Nije pošteno.

@Pongo zahvaljujem! Istrazivanje se provodi u sklopu zavrsnog rada na Ekonomskom fakultetu.
I da, ispricavam se jos jednom svima kojima su moje poruke zatrpale inbox. Slao sam svima jednom ali vidim da se ista poruka slala od jednom do cetrnaest puta…koma..
P.s. Anketa koja je tema: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyZPSWDrpWj1XhbQW6LMul5wtjM3qIxweD6oytf9bIJroSiQ/viewform?vc=0&c=0&w=1

ja ću ispuniti ako ću znati tko imenom i prezimenom stoji iza ankete, a ne da anketu ispunjavam nekom “no name”….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Kolega Upitnik
Zapitajte se kakvi su to podaci koje bi uopce dobili.
Pa zar mislite da bi to bilo iskreno?

Zasto ne? Anketa je anonimna. Trenutni rezultati potvrduju prijasnje istrazivanje i pretpostavke.


ja ću ispuniti ako ću znati tko imenom i prezimenom stoji iza ankete, a ne da anketu ispunjavam nekom "no name"….

I ne samo da ce se znati ime nego ce cijeli rad biti online kao i svi drugi zavrsni radovi.

Pitanja u anketi zasnovana su isključivo na kladionički način, a tržište kapitala nije kladionica nego ulaganje (investiranje u budućnost) što bi anketar trebao znati.

New Report

Close