BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ekipa, znate mozda neku stranicu/portal gdje mogu provjeravati top 10 dionicara Sloveniskih d.d.-a?

Aaaaameeeer Goooojaaaaaak!
Ligo prvaka, stižemo! Golčina Gojaka odvela Dinamo u nogometnu elitu

https://www.vecernji.hr/sport/uzivo-idemo-po-ligu-prvaka-dinamo-u-norveskoj-brani-2-0-1341303

...from Doboj!

Ako neko hoće u top 10, a nije baš pri lovi, može s malo više od 30 k kuna u uljaniku pobrat 5 minuta slave.


Ako neko hoće u top 10, a nije baš pri lovi, može s malo više od 30 k kuna u uljaniku pobrat 5 minuta slave.

5 minuta slave i -30.000 kuna za 2-3 mjeseca! “odlican” deal

#Zrno#po#zrno

Pobrisano mi pitanje , pa da ponovim opet.
Pitanje za moderatora, koji su kriteriji kada se nekom obrise nick?
Koliko vidim , nisu za sve jednaki, bilo je i raznih ruznih rijeci od pojedinih forumasa pa su im ostali nickovi, dok se nekima odmah pobrisu za puno manje,
Molim odgovor, a mogu ga valjda i trazit telefonski u upravi 😉
Ne odustajem ,,,,
lp i ugodan vikend

Poštovani,
molim Vas da ispunite zanimljivu anketu o odlukama ulagaca, a za cije ispunjavanje ce Vam biti potrebno tek nekoliko minuta. Koga budu zanimali rezultati proslijedim ih nakon zavrsetka istrazivanja.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyZPSWDrpWj1XhbQW6LMul5wtjM3qIxweD6oytf9bIJroSiQ/viewform?vc=0&c=0&w=1
Hvala!

Upitnik, poslao si mi 12 poruka za anketu, dali je to tebi normalno ?

Ja sam dobio samo 6 poruka za anketu 🙂

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ja sam dobio samo 8 poruka. Očito ste mu draži..

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

@havi2, poslao sam vam poruku na privat

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Oprostite, ne znam što se dešava. Slao sam samo jednom, nije mi jasno zašto ni kako su se slale toliko puta. Vjerujte da ne bi slao toliko puta jer znam da bi na taj način odbio ljude od ispunjavanja.
@BudFox tesko da ce vidjeti..izgleda da su moje poruke zatrpale inbox ljudima.

@upitnik
Ja samo 3 poruke za anketu. Nije korektno.
Jesi ti svjestan da stvaraš razdor među narodom sa slanjem nejednakog broja poruka/anketa prema uvaženim članovima foruma.😂
Neću ti to nikada ispuniti, ovo je atak na ravnopravnost svih nas.
A i brate mili, prečero si sa tim porukama, pusti nas na miru u našoj muci💪

Dajte ljudi nemojte tako. Imajte na umu da mi anketu treba ispuniti 100 ulagača. I to iz RH, zamislite kako je meni…
p.s. anketa o kojoj pričamo (super zabavna…) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyZPSWDrpWj1XhbQW6LMul5wtjM3qIxweD6oytf9bIJroSiQ/viewform?vc=0&c=0&w=1

Upravo sam dobio još 11 poruka.
😂
Stanje je doista ozbiljno.
Stopiraj to kako znaš i umiješ.
Ne mogu živjeti od tih silnih poruka, cijela koncepcija primljenih poruka mi se poremetila..

New Report

Close