BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]



Kad sve izgleda predobro uvijek se kao po pravilu mora dogoditi nešto loše…..nije nešto što bi trebalo utjecati na cijenu dionice ali tragedija za članove posade i njihove obitelji je nemjerljiva……strašno…..

Stavljati u istu recenicu ovu tragediju i koliko ce ili nece utjecati na cijenu dionice je dno dna.
[/quote]

Neznam koji Vam dio mog posta nije jasan…..
da je to nemjerljiv gubitak?…..
da je to sto se dogodilo nešto strašno?…..
da to nebi trebalo utjecati na cijenu dionice baš zato što cete se uskoro vi i dežurni katastrofičari javiti kako ce zbog te stravične nesreče atpl propasti a taj i svi ostali brodovi atpl doživiti havariju…..
i da je to dno, dna cete mi govorili vi koji učastalo i krajnje bazobrazno pišete kako je atpl prodala sve vrijedno i da firmi ništa vrijedno ostalo nije a ako ste imalo pametni znate da se sve to dešavalo u vrijeme povjesno najnižih vozarina i u razdoblju koje je trajalo dosta dugo vremena pa je trebalo firmu održati i to bez dokapitalizacije…..situacija na tržištu se sad jako promjenila i atpl je vjerojatno dionica sa največim realnim i utemeljenim potencijalom rasta a vi cete i dalje ovdje dolaziti i provocirati……e to je dno, dna

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]




Kad sve izgleda predobro uvijek se kao po pravilu mora dogoditi nešto loše…..nije nešto što bi trebalo utjecati na cijenu dionice ali tragedija za članove posade i njihove obitelji je nemjerljiva……strašno…..

Stavljati u istu recenicu ovu tragediju i koliko ce ili nece utjecati na cijenu dionice je dno dna.
[/quote]

Neznam koji Vam dio mog posta nije jasan…..
da je to nemjerljiv gubitak?…..
da je to sto se dogodilo nešto strašno?…..
da to nebi trebalo utjecati na cijenu dionice baš zato što cete se uskoro vi i dežurni katastrofičari javiti kako ce zbog te stravične nesreče atpl propasti a taj i svi ostali brodovi atpl doživiti havariju…..
i da je to dno, dna cete mi govorili vi koji učastalo i krajnje bazobrazno pišete kako je atpl prodala sve vrijedno i da firmi ništa vrijedno ostalo nije a ako ste imalo pametni znate da se sve to dešavalo u vrijeme povjesno najnižih vozarina i u razdoblju koje je trajalo dosta dugo vremena pa je trebalo firmu održati i to bez dokapitalizacije…..situacija na tržištu se sad jako promjenila i atpl je vjerojatno dionica sa največim realnim i utemeljenim potencijalom rasta a vi cete i dalje ovdje dolaziti i provocirati……e to je dno, dna
[/quote]

simptomaticno je da se moj odgovor vec izbrisao i vrlo dobro znate koji me dio pogodio.takvu bescutnost necete oprati sa milijun hvalospjeva jer i dalje pisete o stanju na trzistu i jebenoj dionici opet petljajuci ovu veliku tragediju u istom postu sa bdi-em,potencijalim i ostalim glupostima.da imate imalo ljudskosti danas ne bi pisali nista ovdje jer da nije bilo tih ljudi vi ovdje ne bi imali o cemu pisati.nikada nisam pisao ni govorio da ce ap propasti,ja danas nisam mislio pisati ovdje iz postovanja i respekta prema tim ljudima ali nisam izdrzao ne odgovoriti na jad i bijedu vaseg pisanja.

pisanje ili ne pisanje po forumu, nažalost iovako neče ništa promjeniti…..nitko nezna što čeka ikoga od nas več od ovog trenutka pa na dalje……vi i dalje ostajete jedan običan provokator i zato doviđenja i ignore i za ovaj vaš nick i za sve ostale koje čete otvoriti uskoro….ja pod istim ovdje pišem od 2008 g a vi ste novi otvorili kako bi bezobrazno provocirali……zbogom i ignore gosp. Provokator


pisanje ili ne pisanje po forumu, nažalost iovako neče ništa promjeniti…..nitko nezna što čeka ikoga od nas več od ovog trenutka pa na dalje……vi i dalje ostajete jedan običan provokator i zato doviđenja i ignore i za ovaj vaš nick i za sve ostale koje čete otvoriti uskoro….ja pod istim ovdje pišem od 2008 g a vi ste novi otvorili kako bi bezobrazno provocirali……zbogom i ignore gosp. Provokator

ja necu nista promjeniti eto vi hocete sa baljezganjem i pumpanjem cijene cak i preko mrtvih ljudi, imali ste ignore opciju i prije ne znam zasto je niste iskoristili.na zalost ovaj forum i internet opcenito ne nude nikakvu goru opciju od ignore sto svakako zasluzujete,btw nije lijepo prvo slati zahtjev za prijateljstvom a onda na ignore to sve govori o vama.svojim pristupom govorite koliko disete i znate o pomorstvu i tu granu gledate kroz dobijenu kunu a ne sve segmente pomorstva koji izravno ili neizravno utjecu na vasu svetu dionicu.
argumenti ne ignore.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/bh-novinar-o-hrvatskom-turizmu-ocajni-ste-ni-bosanci-nisu-toliko-siromasni/2102120.aspx

Makarsko primorje desetljećima je destinacija gostiju iz BIH. I dalje će to biti zbog blizine, siromaštva većine građana BIH, a i zbog toga što nijedan gost iz Zapadne Hercegovine neće ići u Tursku.
Međutim dosta je istine u ovom članku, a ako nekoga zanima i sama Makarska je u padu ove godine što nije nikakvo čudo jer je grad potpuno uništen betonizacijom i hiperapartmanizacijom, a na trgu trešte razne cajke. Neljubaznost i bahatost se osjete na svakom koraku.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

PRAVOSUĐE NE PUŠTA RJEŠAVANJE PREDMETA….

Moji sudski sporovi, gdje me tuže…nikako da se završe…već oko 9. godina razvlače me bez veze po sudovima, ne znaju više što bi smislili…
Odvjetnik trlja ruke…..svaka posjeta sudu košta me 7500,00 kuna, a svaki podnesak 3500,00 kuna..
Iznos koji sam do sada potrošila je pozamašan…

Nisam jedina u parnici. Svi trpimo. Tužitelje se živo je-be… svaki put OSTAJE KOD SVOG a da pojma nema oko čega se uopće sporimo…Postavlja stu-pidna škrta pitanja, tek toliko da se javi..
Sutkinja traži pravdu…nema je …pravo nije pravda…i proklete poduzetnike koii su zaradili treba
osuditi…a kako ? dokaza nema…vrijeme prolazi…a svima njima – paše ovo stanje…..

Što se događa u pravosuđu ???? do kada će trajati ovo FINANCIRANJE … naročito u sporovim
gdje mora POPUŠITI DRŽAVA …..?

Koliki je višak PREDMETa, KOJI SE NIKAKO NE DOVRŠAVAJU – već služe za isplatu plaća i troškovima
sudstvu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Polako se gubi svaki smisao jer osim srebra na SP nema nista broncanog niti zlatnog u zadnjih godinu dana. A i to srebro je trajalo par dana….

Gori na Jakusevcu

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2103669&index_ref=read_more_m

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Evo sada ove neke portale “prelistah”! To nije pozar, to je zbrinjavanje otpada! Bilo tako jos par puta na zapadu…

Znači gori Jakuševac
Dim se vidi s područja cijelog Zagreba.
A u Novom Zagrebu smrdi i guši vas.

Kako se radi o opasnom otpadu kod kojeg nakon izgaranja u zrak i vodu dolaze opasni dioksini za koje je dokazano da izaziva rak.

Ljudi treba se diči na noge i napokon potjerati ove nesposobne čelnike u gradu.

Zbog svoje grazmljivosti za novcima otrovatu će i vodu i zemlju u Zagrebu.

Što imamo što će ga.mad završiti u zatvoru
Kada na području Zagreba se neće zbog zagađenja živjeti.

I ovo nije prvi put da gori otpad opasno u Zagrebu.

Inspekcija napokon treba početi zatvarati odlagališta i reciklažna dvorišta koji konstantno zagađuju namjerno svoju okolinu.

@zez
Zar vi niste u Deutschlandu?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


@zez
Zar vi niste u Deutschlandu?

Trenutno sam u Zagrebu. Prodao stan pa došao srediti papire i pokupiti lovu.

Sljedeći tjedan malo na more da se odmorim pa sve iznova.

Nažalost ovo malo što sam bio u svom gradu vidim da mafija i dalje vlada i ne da zagrepčanima da žive.

U Njemačkoj ovi klipani koji su izjavili da nema opasnosti za građane bi završili u zatvoru zbog dovođenja građana u opasnost, a inspekcija bi odlagalište zauvijek zatvorila a vlasnika milijunski kaznila.

Da bi dobili analizu opasnih tvari iz zraka analiza Vam traje nekoliko dana, da ne velim tjedna.

A ovi stručnjaci trube ( a požar još nije bio ugašen) niti 24 sati nakon ekološke katastrofe da nema opasnosti za zdravlje građana.

Nažalost većina oboljenja će se pojaviti nekoliko godina ili desetaka godina nakon ovog incidenta.

Onda treba tužiti gradsko poglavarstvo i “stručnjake”.

Čak index se više razumije od ovog Kalinića i Bandića.

Vaš link …

#Pad#Tres#Lom

#Buducnost#bez#Buducnosti[/url]

New Report

Close