BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Što je zajedničko nick-ovima kao što su : vatreni, Dellux, vodavoda, valentin, biskavi i još dva nicka ?

hihihi


Hihihihihi uvijek je lakše kad misliš da te ne voli jedna osoba sa više nickova…nego da je to više stvarnih osoba…nije to lako sebi priznati…ono ne vole me ljudi [thumbsup]
[/quote]

Samo sam napisao da se isto smijete : hiihihihi

zato ne razmijem zašto ste me odmah svi napumpali jedinicama kao jedan, a tebe opet stoticama u seriji ???

Možda i jeste različiti likovi, ali činjenica je da potpuno isto mislite !


@vatreni

Znaš kako samac kaže ? Gdje sam ja tu su svi !
[/quote]
Nema šta, blago tebi ….. [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

@vatreni

da ima ljudi na forumu koji me nemogu ovdje čitati je istina, posebno Frckavi, ali to je njihov, a ne moj problem . Ja tih problema nemam. Frckavog volim rado pročitati posebno po pitanju Hanfe koju stalno poziva. Međutim Frckavi je zaboravio da Hanfa funkcionira kao služba za invalide u Labinu, naprimjer, koja svoje prostorije ima na trečem katu svoga sjedišta. Pa ti dođi po invalidninu, ako možeš, naravno, nitko ti ne brani.
Tvoje konstatno drukanje na dolje po svim dionicama kao i istomišljenim nickovima koje sam već nabrojao isto je činjenica koju ljudi nevole pogotovo, ako nisu trejderi i stalno u kešu, ali to te ne brine.
Da li si se upitao kako je taj novac malih dioničara uglavnom ušteđevina, dobronamjerna sigurna i dugoročna ulaganja, a koja su nekima trebala pružiti mirnu mirovinu ili školovanj djece itd… Pa nisu ti ljudi uložili novac u kockarnicu gdje možeš dobiti ili izgubiti nego u dionice Zagrebačke burze odnosno u kockarnicu s sigurnim gubitkom za sada.

Da sam ja Vjeko, ali nisam, ne bi ovdje nitko ni slovo izustio, ako mu se nevidi jasno ime i prezime, a onda je sve čisto i transparentno, ovako se otvara veliki prostor za manipulaciju, ali ne Vjekovom idejom već propustima kroz mogućnosti ovoga foruma.
Kada bi se vidjelo tvoje ime i prezime da li imao mogućnosti javno pozivati sve dionice na pad kao što sada stalno radiš ? Imao bi, ali o posljedicama bi dobro razmislio.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



@vatreni

da ima ljudi na forumu koji me nemogu ovdje čitati je istina, posebno Frckavi, ali to je njihov, a ne moj problem . Ja tih problema nemam. Frckavog volim rado pročitati posebno po pitanju Hanfe koju stalno poziva. Međutim Frckavi je zaboravio da Hanfa funkcionira kao služba za invalide u Labinu, naprimjer, koja svoje prostorije ima na trečem katu svoga sjedišta. Pa ti dođi po invalidninu, ako možeš, naravno, nitko ti ne brani.
Tvoje konstatno drukanje na dolje po svim dionicama kao i istomišljenim nickovima koje sam već nabrojao isto je činjenica koju ljudi nevole pogotovo, ako nisu trejderi i stalno u kešu, ali to te ne brine.
Da li si se upitao kako je taj novac malih dioničara uglavnom ušteđevina, dobronamjerna sigurna i dugoročna ulaganja, a koja su nekima trebala pružiti mirnu mirovinu ili školovanj djece itd… Pa nisu ti ljudi uložili novac u kockarnicu gdje možeš dobiti ili izgubiti nego u dionice Zagrebačke burze odnosno u kockarnicu s sigurnim gubitkom za sada.

Da sam ja Vjeko, ali nisam, ne bi ovdje nitko ni slovo izustio, ako mu se nevidi jasno ime i prezime, a onda je sve čisto i transparentno, ovako se otvara veliki prostor za manipulaciju, ali ne Vjekovom idejom već propustima kroz mogućnosti ovoga foruma.
Kada bi se vidjelo tvoje ime i prezime da li imao mogućnosti javno pozivati sve dionice na pad kao što sada stalno radiš ? Imao bi, ali o posljedicama bi dobro razmislio.


Velim blago tebi [thumbsup] [thumbsup]
Izražavanjem svog mišljenja o stanju i kretanju cijena NE "pozivam javno dionice na pad"
Nije moj problem što ste ti i tebi slični pogrešno uložili pa Vam treba netko drugi biti krivac…HAHAHAnfa, Uskok, FBI, masoni, moroni….pa i ja
Svi bi kruha bez motike, pa kuku lele kad ne uspije…primi se posla pa će ti sve izgledati dugačije…

Uz najljepše želje Vaš Vatreni (alijas voda-zemlja-zrak) [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Velim blago tebi [thumbsup] [thumbsup]
Izražavanjem svog mišljenja o stanju i kretanju cijena NE "pozivam javno dionice na pad"
Nije moj problem što ste ti i tebi slični pogrešno uložili pa Vam treba netko drugi biti krivac…HAHAHAnfa, Uskok, FBI, masoni, moroni….pa i ja
Svi bi kruha bez motike, pa kuku lele kad ne uspije…primi se posla pa će ti sve izgledati dugačije…

Uz najljepše želje Vaš Vatreni (alijas voda-zemlja-zrak) [thumbsup]

Uzmimo za primjer da se zoveš, neko Hrvatsko ime i prezime, Domagoj Drukić, i to izložiš na forumu, da li bi napisao 90% poruka koje si poslao do sada ?

Možda želiš reči da je jedino ispravno ulaganje putem znanja koje se temelji na izračunu TA grafa ?

Možda želiš reči da kada nacrtaš TA graf putem više računa malih dioničara možeš i kontrolirati neku dionicu ?

Neznam što želiš reči, ali kada bi napisao tvojem ime, a i dalje slao poruku koje šalješ onda bi se vjerovatno Porezna, FBI i maroni upitali za tvoje čiste financije peko HAHAHanfe i plijen malo podijelili kao primjer ostalim znalcima TA grafa na Zagrebačkoj burzi .

Znaš gdje je problem ? Svaka manipulacija ima potpis pa nikada nije kasno !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://seebiz.eu/hr/intervjui/josipovic-za-seebiz-vlada-se-previse-bavi-marginalnim-temama%2c-a-premalo-reformama,96381.html

Današnji dan će se očito dobro odraziti na burzu,jer je jasno da "teorije urote" protiv Vlade
Jadranke Kosor "jednostavno ne prolaze"!
Nazire se još jedan "poraz u nizu " oporbe!
Vlada ima stabilnu većinu u Saboru i to veću nego kad je formirana.
Čak i "odbjegli Sanader" neće glasati protiv Vlade.
Stabilnost vlasti i nastavak pregovora s EU i borbe za pravnu Državu se potvrđuje.
Stoga vjerujem da nas čekaju bolji burzovni dani!
Pozdrav


… Da sam ja Vjeko, ali nisam, ne bi ovdje nitko ni slovo izustio, ako mu se nevidi jasno ime i prezime, a onda je sve čisto i transparentno, ovako se otvara veliki prostor za manipulaciju, ali ne Vjekovom idejom već propustima kroz mogućnosti ovoga foruma.
Kada bi se vidjelo tvoje ime i prezime da li imao mogućnosti javno pozivati sve dionice na pad kao što sada stalno radiš ? Imao bi, ali o posljedicama bi dobro razmislio.

ako zanemaris forum i recimo uzmes promatrati napisane clanke… oni bi kao trebali biti nekakav temelj ove .hr web adrese… kako komentiras clanak poput ovog http://www.poslovni.hr/vijesti/domace-brodare-spasava-rasuti-teret-161826.aspx koji je svoju polazisnu tocku nasao ovdje http://www.bloomberg.com/news/2010-10-24/supertankers-face-longest-losing-streak-in-17-years-as-frontline-shuns-oil.html ?
ja tvrdim da potpisani novinar svjesno pokusava dovesti u zabludu citatelja, stavljajuci u kontekst jednog prilicno unique sektora brodskog prijevoza odredjene dionice koje tamo ne spadaju (ulpl definitivno)… apsurd je toliki da se u samom tekstu pojavljuje recenica koja cijelom konceptu clanka oduzima smisao: ‘ističe kako domaći brodari nemaju izloženost tržištu supertankera što svakako popravlja cjelokupan dojam’ pa se citatelj opravdano moze zapitati sto zapravo autor zeli svim ostalim reci… posebice onim na pocetku: ‘Dionice tvrtki poput Uljanik ili Tankerske plovidbe mogle bi se naći pod pritiskom ‘ … i sve je to potpaljeno adekvatnom ilustracijom broda u dimu i vatri, kojih primjerice na izvornoj stranci (koja vjerojatno daleko vise drzi do ovoga o cemu ti pises) nema…
kratkim surfom citatelj-laik lako dolazi do $/day za odredjene kategorije plovila, sto zapravo govori dovoljno o tendecioznosti ovakvog pristupa…
cemu onda dijeljenje lekcija sto pisu nepotpisani, kad potpisani jos uvijek nisu otpisani ? ili neke stvari jednostavno nisu biti predmet rasprave ?

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

@106 XR

kolega, izokretanje stvarnosti je samo privid koji trenutno pomaže !

Novinar se potpisao i jasno otavio prostor za tužbu, ako ga ima, a ja ga nevidim nakon što sam članak pogledao.
Međutim to nema vaze s mojim porukama prije .

U koliko se osjećate pogođenim mojim porukama ili prozvanim najbolje sami znate što vam je činiti kao i koga nazvati ili priznati.

Skrivanje iza nekolice raznih računa malih dioničara pa tako i nickova je dobro osmišljeno i sigurno je donijelo neke rezultate, ali posljedice su veće, a na to je trebalo prije misliti.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Novinar se potpisao i jasno otavio prostor za tužbu, ako ga ima, a ja ga nevidim nakon što sam članak pogledao.
Međutim to nema vaze s mojim porukama prije…

nije mi namjera bila siriti pricu na bilo kakvo ponasanje ovdje, kroz jedan ili vise nickova… ni najmanje me to ne zanima… svrha mog javljanja i nije bila drzati se samo jedne strane vec to malo i rastegnuti u siru sliku…
tek sam dao primjer kakve manipulacije su moguce i kod potpisanih… kod novinara, koji su kao okosnica cijelog ovog portala… novinara, koji ukazuju na moguce rastove ili padove, bez da si elemntarnog truda daju kako bi isto jasno izlozili/obrazlozili… cemu dakle sluzi taj potpis ? nicemu, bar sto se mene tice… tuzbe ? dokazivanja ? tesko u ovoj drzavi… tesko… i kad su 2 i 2 cetiri, treba to dokazati minimalno oko 5 ili vise godina… + oko 2 godine po zalbi i sljedecem stupnju suda…

zivio, i bez uvrijede molim…

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Izgleda da se poceo ispuhivati i ovaj balon.
Vaš link
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Izgleda da se poceo ispuhivati i ovaj balon.
Vaš link
Vaš link

I to taman kad se u Hrvata otvorio prvi fond koji ulaže u zlato…
Greben tajming.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

gotovi smo, vlada je dobila povjerenje, agonija se nastavlja. sutra potop burze. "hvala" HDZ-u i HSS-u [angry]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

New Report

Close