BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…e,moj dedo…sad će uzet novi nick,pa na neku drugu dionicu… [tongue] [lol]


..osim besplatnih mobitela , uskoro ćemo dobiti i besplatne AUTE NA KORIŠTENJE…
Pitanje je tko će ih moći tankirati……reče moj kolega…

Glavno da INA ima rekordne dobiti 🙂



..osim besplatnih mobitela , uskoro ćemo dobiti i besplatne AUTE NA KORIŠTENJE…
Pitanje je tko će ih moći tankirati……reče moj kolega…

Glavno da INA ima rekordne dobiti 🙂
[/quote]

Od cijene benzina, Vlada RH uprihoduje pola, a pola INa odnosno MOL.

Ustvari kome da se žalimo na takove cijene goriva kada neznaš dali veća cijena goriva više odgovara Vladi RH ili INI odnosno MOLU.

Na svaku cijenu koju INA postavi za litru benzina, Vlada RH opali još toliko . Znači što je skuplji benzin Vlada RH više zarađuje.
Naša Vlada tako od bruto iznosa zarađuje ;
1. 50% na plaće
2. 50% na goriva
3. 50% na dobit s rezerviranjima
4. 50% na struju
5. 50% na vodu
6. 50% na plin
7. i PDV

Kako je lijepo biti Vlada i vladati potiskivanjem nezadovoljstva građana s prisilom koju svi mi plaćamo ili Policijom.

Mi plaćamo Vladu da nas maltretira i dere nam kožu porezima i dvostrukim mjerilima prava i pravde, a onda se bunimo . Pa mi stvarno neznamo što želimo !?

DVA PROBLEMA SU AKTUALNA :

1. Zabrinjava me odnos Vlade prema kompanijama, vezano uz prijeteće naznake oko brzog snalaženja kompanija za isplatu akontacija dividende.
Zar je moguće da će se svađati oko odgovornosti oko -Odluke kompanija- i tupiti na primjeni
retroaktivnog propisa ?

2. Shvatila sam kako će Vlada pretočiti 10% PDV-a,na lijekove na teret veledrogerija tj. uvoznika
ali i proizvođača lijekova……
Tko će moći angažirati kapital od oko 500 MIL kuna , koliko se očekuje PDV- na uvoz lijekova.
/ samo 3 najveće veledrogerije imaju prihode po 2 MILIJARDE KUNA, a uvoz im čini
35-40% asortimana- gdje će naći bankarska jamstva za odgodu plaćnja PDV-a od 60 dana
to su desetine milijuna…hoće li se tu šta dogovoriti..tj. morat će se, jer veledrogerije-nemaju takvu imovinu da bi im banke to izdale samo tako../.Za njih , to su krvavi počeci nekadašnje
agonije uvođenja PDV-a…..
Počeo je stidljivo i sa zakašnjenjem pristizati novac iz HZZO.a…odgođene su primjene Pravilnika o ortopedskim pomagalima, i bolje da to urade pedantno i sistematično ….
Jedna od novina bit će napokon / a to dugujem kao odgovor jednom kolegi ovdje, kad je spomenuo
prekršaje u radu ljekarni / je ta- da ćete moći dobiti veće pelene za inkontinenciju, ako Vam na doznaci napišu manji broj.Danas, to je prekršaj, na žalost- i na sramotu dosadašnje Vlade,
koju takve stvari nisu tangirale previše…./.
Čekamo………s nestpljenjem što će se desiti ……………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

raspad sustava u barceloni, zaostaju 10 bodova, a i trener pomalo gubi živce

Počelo je....

http://hr.seebiz.eu/kolumne-i-komentari/radimir-christian-andersen-cacicev-mega-investicijski-plan-koji-granici-s-bajkom/ar-27442/

Nadopuna prethodnog posta

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/ekskluzivno-cacic-odlazim-iz-vlade-ako-plan-investicija-ne-uspije-do-9-mjeseca.html

Bože mi oprosti, ovi iz Vlade svi pomalo odoše u bolnicu.

http://www.vecernji.hr/vijesti/potpredsjednik-vlade-neven-mimica-zavrsio-bolnici-clanak-380213

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Izgleda se ekipa iskipava pa jurišaju na Ingru.
Sretno

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

ima li nešto u čemu ti nisi u minusu??? ;))

Premješteno iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)


ima li nešto u čemu ti nisi u minusu??? ;))

Kolega milion na koga mislite? Ako mislite namene ja sam u minusu samo na Ingri.
A vi ste sigurno u svaku dionicu ušli na ATL i izašli van s jeb….. dobiti.
Ili sam u krivu? Pozdrav

Apsolutno netočni podaci o cijenama stanova u centru Pariza, objavio je SEEBIZ.
Cijene po m2 kreću se od 8-12.000 Eura/m2 ovisno o okrugu, gdje je stan.Neki dan sam
Tanego agenciju, cjelokupno analizirala, a i informacije najmodavatelja, koji u ponudi imaju
i prodaju stanova potvrđuju malo žešće brojke po m2.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

PARIZ.
Prosječna mjesečna najamnina stana od 50 m2 / sa režijama i svim porezima / je između
2.200-2.400 Eura/ mjesečno u 10-tom okrugu.
Cijena takvog stana je oko 400.000 Eura u 10 okrugu Pariza. Ako oročite 400.000 Eura, kod nas
ćete dobiti 14.000 kuna mjesečno tj. oko 1860,00 Eura. Isplati se onda kupiti tamo stan?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

…miami,danas se digli građevinari,a vi odmah razmišljate da kupite stan u Parizu… [wink] [smiley]

Slučajno mi je to poznato….otkud mi pare za to…ništa od toga [lol] Ima prečih stvari.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close