BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Da se razumimo nemam ništa protiv cromana neka čovjek piše i crta što želi (pogotovo ako bi mogao napravit analizu poneke dionice ipak nitko od nas ne zarađuje na rastu crobexa nego dionica)
, ali i dalje me interesira što ga je ponukalo de se vrati na forum.
Interesira me kakav je motiv pisati o tržištu na kojem ne trguješ nego imaš samo svoje mišljenje.


nikson

Za znati dali ide na rast ili pad Crobexa, to bi trebalo biti vazno za sve vas…specialno ako se gleda dugorocno.

Zasto sam ja ovdje na forumu je moja privatna stvar. A nekog specialnog MOTIVA o kome ti pises nema.

najavio sam: Oprez posto postoji moguci pad za Crobex (dali ce taj pad poceo ili ce pocet kroz par dana ili tjedana ? to cemo videti) ali intresantno je da vecina Indexa pokazuju na "moguci pad"

Time will tell …thats all

[/quote]

hehehheeh pa kad je to crobex išo up od jeseni……….brokeraji vratili lika
cromana nazad na forum…….samo ih muči kaj više ni neznaju kaj crobi prati
pa eto najjednostavnije vratit jednu ulogo od ranije…..hehhehehehehee
a di si bio croman kad je trebalo ljudima ukazat na gore, sjećam se tvojih
mišljenja o crobiju do 1800 pa dalje ćemo vidit jer kao idu nove formacije a
vi si kao mislite jer niste zaslužili…..
pa nasdaq do 2200 pa okret i tako………..a sad ajmo sijat paniku među sirotinju
jer ih treba ponovo ošišat………

nemrem vjerovat kaj su brokeraji u stanju izmislit…………….




Da se razumimo nemam ništa protiv cromana neka čovjek piše i crta što želi (pogotovo ako bi mogao napravit analizu poneke dionice ipak nitko od nas ne zarađuje na rastu crobexa nego dionica)
, ali i dalje me interesira što ga je ponukalo de se vrati na forum.
Interesira me kakav je motiv pisati o tržištu na kojem ne trguješ nego imaš samo svoje mišljenje.


nikson

Za znati dali ide na rast ili pad Crobexa, to bi trebalo biti vazno za sve vas…specialno ako se gleda dugorocno.

Zasto sam ja ovdje na forumu je moja privatna stvar. A nekog specialnog MOTIVA o kome ti pises nema.

najavio sam: Oprez posto postoji moguci pad za Crobex (dali ce taj pad poceo ili ce pocet kroz par dana ili tjedana ? to cemo videti) ali intresantno je da vecina Indexa pokazuju na "moguci pad"

Time will tell …thats all

[/quote]

poštovani gospodine Croman, molim Vas da se ne obazirete na jalnike i neznalice.
mi imamo izreku dok mačke nema miševi kolo vode.
sad su se miševi uzbudili, pa bi Vas opet otjerali.
Molim vas nemojte nasjedati, jer imam dosta prijatelja koji su prestali čitati PD otkako vi ne pišete.
za male investitore, vi ste svjetionik u noći na olujnom moru i molim Vas da nas nastavite razveseljavati sa vašim analizama i mislima.
a jalnika će uvijek biti, ali vas molim da se ne obazirete na tu bučnu manjinu, jer vas velika šutljiva većina pozorno prati i sluša!

respect [thumbsup]
[/quote]

Svaka cast

izračunajte sebi plaću s Jacinim kalkulatorom

Vaš link

što se tiče ovih jahača apokalipse ja ću vam reći kad će završiti kriza u hrvatskoj. onda kad strani centri moći zavladaju u potpunosti resursima kojima mi obilujemo. kad dobiju koncesije za šume, livade, oranice, autoputeve, kad im poklonimo željeznicu, hep, vodovode, izvore vode, obalu, hotele i sve što vrijedi, tada novine poput jutarnjeg, business-a, indexa i ostalo smeće više neće kritizirati niti jednu našu vlast. tada ćemo biti prikazani kao balkanski tigar, uzor regiji a j….nje majke prebacuje se na naše susjede iz regije koji će postati nove žrtve. mi ćemo kroz 10 godina ostati bez resursa i bez ičeg vrijednog i tada ćemo biti hvaljeni i maženi, ali uzalud nam hvaljenje tada kad neće više biti ove zemlje. zato se stalno javljaju kojekakvi analitičari, stručnjaci, eksperti, i ostali, a vi ste plodno tlo za plasiranje takvih vijesti. ova zemlja super stoji u svakom pogledu, samo što prokleti mediji to ne žele prikazati sve dok đubrad sve ne dobije za jeftine pare ili besplatno. njihovom apetitu nema kraja i zato se čuvajte i imajte na umu da nam je svima super i da nam više nikad ovako dobro neće biti.

...povijest se ponavlja...

Dobro vodstvo…dobar zivot

news.di.se

Sweden has the lowest budget deficit in the EU2010-04-22 11:56

Sweden has clearly lowest budget deficit in the EU in 2009 of 0.5 percent.

At the same time exceeds the total 22 of 27 EU countries, the stability pact lever Parliament,
including 14 of the 16 euro countries.

It shows Eurostat Report on Thursday, in the semi-annual review of the EU countries’ data for the
budget balance and government debt.

Four EU countries had double-digit underkott: Spain 11.2 percent, Britain 11.5 percent, Greece 13.6 percent,
and Ireland, the highest of 14.3 percent.

Of the other ‘PIGS’ countries Portugal’s deficit amounted to 9.4 percent and Italy at 5.3 percent.
Italy’s public debt rose to 115.8 percent.

Apart from Sweden was only Denmark, Estonia, Finland and Luxembourg, which held the deficit to below 3 – percent limit.

The average deficit for the euro countries rose sharply to 6.3 percent in 2009 from 2.0 percent in 2008.

Overall for the whole EU deficit rose to 6.8 percent from 2.3 percent in 2009.

Public debt increased at euro area to 78.7 percent from 69.4 percent on average and
in Europe to 73.6 percent from 61.6 percent.

The largest situa in the budget balance was in Spain, where the deficit rose by 7.1 percentage points
to 2009 from 2008. Cyprus and Ireland saw both deterioration of 7.0 percentage points, while Portugal
and Britain’s deficit rose by 6.6 percentage points.

Both Finland and Denmark dropped off their budgets much more than Sweden.
Finnish cases was 6.4 percentage points and 6.1 percentage points in Denmark,
while Sweden was only 3.0 percentage points.

Only Malta and Estonia fiscal balance improved from the previous year.
Estonia’s motive was to qualify for EMU without doubt.

The total cost for the financial crisis on EU governments amounted 2009
to 15.4 billion euros and 9.2 billion in 2008, said Eurostat.
In the euro area this amounted to 7.3 billion euros in 2009 and 3.2 billion in 2008.

Capital injections into the financial sector amounted to 22.7 billion euros
across the EU in 2009, up from 4.2 billion in 2008.
In the euro area accounted for injections 10.0 billion in 2009 and 1.1 billion in 2008.

Other major expenses were interest payments.

On the revenue side was Guarantee fees paid by financial institutions up to states
with 6.1 billion in 2009 in Europe, due to interest income of 5.1 billion.

Eurostat revised Sweden budget balance for the previous year.
For both 2008 and 2007 figures are revised up 0.3 percentage points for 2006 fell by 0.1 percentage point.

* prevedeno uz pomoc > Google

http://www.seebiz.eu/hr/burze/peric-do-kraja-godine-i-ipo-za-neku-od-drzavnih-kompanija,75026.html

na ovu količinu novaca više dionica znači samo niže cijene [bye] [bye]
nadam se da će neko imati dovoljno pameti da ovo spriječi [pray]




Da se razumimo nemam ništa protiv cromana neka čovjek piše i crta što želi (pogotovo ako bi mogao napravit analizu poneke dionice ipak nitko od nas ne zarađuje na rastu crobexa nego dionica)
, ali i dalje me interesira što ga je ponukalo de se vrati na forum.
Interesira me kakav je motiv pisati o tržištu na kojem ne trguješ nego imaš samo svoje mišljenje.


nikson

Za znati dali ide na rast ili pad Crobexa, to bi trebalo biti vazno za sve vas…specialno ako se gleda dugorocno.

Zasto sam ja ovdje na forumu je moja privatna stvar. A nekog specialnog MOTIVA o kome ti pises nema.

najavio sam: Oprez posto postoji moguci pad za Crobex (dali ce taj pad poceo ili ce pocet kroz par dana ili tjedana ? to cemo videti) ali intresantno je da vecina Indexa pokazuju na "moguci pad"

Time will tell …thats all

[/quote]

hehehheeh pa kad je to crobex išo up od jeseni……….brokeraji vratili lika
cromana nazad na forum…….samo ih muči kaj više ni neznaju kaj crobi prati
pa eto najjednostavnije vratit jednu ulogo od ranije…..hehhehehehehee
a di si bio croman kad je trebalo ljudima ukazat na gore, sjećam se tvojih
mišljenja o crobiju do 1800 pa dalje ćemo vidit jer kao idu nove formacije a
vi si kao mislite jer niste zaslužili…..
pa nasdaq do 2200 pa okret i tako………..a sad ajmo sijat paniku među sirotinju
jer ih treba ponovo ošišat………
[/quote]
ovi sto ga toplo pozdravljaju i zele mu dobrodoslicu….jos su bolji…. [thumbsup] kakva ekipa [lol] [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


http://www.seebiz.eu/hr/burze/peric-do-kraja-godine-i-ipo-za-neku-od-drzavnih-kompanija,75026.html

na ovu količinu novaca više dionica znači samo niže cijene [bye] [bye]
nadam se da će neko imati dovoljno pameti da ovo spriječi [pray]

A zašto bi to trebalo spriječiti? Pa valjda je svakome u interesu kupiti što jeftinije.
Ili bi trebalo spriječiti samo dok se ti ne iskrcaš? [lol]

Vidio si što kolega croman piše, kreni odmah s rasprodajom [rolleyes]

ki bi da bi


ovi sto ga toplo pozdravljaju i zele mu dobrodoslicu….jos su bolji…. [thumbsup] kakva ekipa [lol] [lol] [lol] [lol]

Croman je kralj! [wink] [kiss]

ki bi da bi



ovi sto ga toplo pozdravljaju i zele mu dobrodoslicu….jos su bolji…. [thumbsup] kakva ekipa [lol] [lol] [lol] [lol]

Croman je kralj! [wink] [kiss]
[/quote]

Vaš kralj je najavio raketu do 1600 (što je doduše bilo revolucionarno u to doba ali je ipak falio za sitnih 700 bodova)
a Geronimo (kolega koji se rijetko javlja ali ima glasnogovornika) SPX na 950.

Sve je stvar promičbe, izgleda… [tongue]



ovi sto ga toplo pozdravljaju i zele mu dobrodoslicu….jos su bolji…. [thumbsup] kakva ekipa [lol] [lol] [lol] [lol]

Croman je kralj! [wink] [kiss]
[/quote]

Meni je Vlad bio dobar…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close