BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PROVALJEN POSLOVNI SUSTAV I LOZINKA

Danas sam se naživcirala za cijeli mjesec.U jednoj poslovnici, neprekidno nam pada sustav
interneta i time priključak na CEZIH. Povuci-potegni, T-com , serviseri..lozinke, useri…
Već nekoliko puta , serviser nas upoznaje s činjenicom, da nam netko upada u sustav i mjenja lozinke..
Mislili smo da je lud. Danas sam naživcirana činjenicom, da opet ne možemo i do dva sata
izdavati lijekove, jer nemamo pristup cezih-u, zatražila sigurnu vezu.
Kontaktirala sam osobu za to…a ona mi je ovako rekla: ..izmijenite samo pasword, jedino Vi ga imate..SKUŽILI SMO DA GA NEMAMO – I DA JE OPET IZMIJENJEN !i tako smo dogovorili sa t-com-om da nam se da – tajni password-usmeno./ jer samo ko fol zaboravili stari /
Pregledom podataka i brojeva, POSTOJE TELEFONI osoba koje je t.com imao u evidenciji, tj.ONOG KOJI JE MIJENJAO PASSWORD -svaki broj koji je pročitan kao kontakt- zapisala sam.

Nakon par minuta, nazvala sam taj broj…a onda šok!Javila se djelatnica / jedna od njih 4 / koje
su krale u firmi, a kad su otkrivene, elegantno su dale otkaze i predstavile situaciju kao
nepodnošljivu zbog mene….
Nakon toga, nazvao je naš ovlašteni informatičar, ne znajući, da je osoba x/ VLASNICA FIRME/- dobila tajni password- isto tako – zatražio NAJNOVIJU LOZINKU….I njemu je t.com dao TAJNU LOZINKU.. namjera je bila – što prije sustav staviti u funkciju, zbog izgubljene dobiti …./ nemogućnosti rada -izdavanja lijekova /
Praktički, informatičar, koji je htio pomoći, preduhitrio je VLASNIKA firme u dobivanju
tajne lozinke ?!
Da li je taj T-COM …ispravno postupio ?
Pozivom na mobitel osobe, koja je posljednja izmijenila lozinku, dobila sam djelatnicu koja
se cerekala i uopće ju nije dirala činjenica, da je napakostila bivšoj firmi – na opisani način.
Slučaj je završen tako- da je informatičar- oslobodio ponovni ulaz u izmjenu lozinke..kako bi
VLASNIK- dok ovaj okrene GLAVU NA DRUGU STRANU ..upisao jedinstvenu kombinaciju
brojeva i slova..ZA KOJU MORA SADA PITATI I INFORMATIČAR.
Da li je Vama normalno- da T-com izmjenjuje lozinke bez provjere osobe koja to
radi- tj. vjerojatno imaju evidenciju istog ?
Jer, ukoliko se odlučimo na tužbu protiv djelatnice koja je znala lozinku i mijenjala je
a njen mobitel je evidentiran u arhivi T-COM-a ….trebali bi ubuduće, nekako zaštiti
tak način izdavanja lozinke / passworda……..???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Upravo sam gledao -"nedjeljo u dva",sa gošćom -Milankom Opačić.Nakon cijele emisije mogu reći -školovani političar,sat vremena govori, a ne razumije sama sebe.Pouka koju sam izvukao,može se prevesti na onaj stari bosanski"EJ MUJO,ŠTA ZNAČI SUNETITI?NE ZNAM HASO,ALI MISLIM DA SMO NAHEBALI."

http://www.poslovni.hr/vijesti/zbog-traceva-latvijci-ispraznili-bankomate-policija-na-nogama-192334.aspx

Kada će se osloboditi prodaja dionica INE ? Da li zna poslovni.hr i tko je novi čovjek Hanfe?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

G.Bakic na ZG2

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Htio bih pojasniti razliku na ingri i LKRI.Mjesec dana sam držao Ingru iznad 8 kuna,i kad sam popizdio maknuo sam se i evo gdje je sad.Dečki igraju igre i igrice zarađuju siću,ali ne shvaćaju da režu granu ispod sebe,a to zna jako boljeti.Znao sam to usporediti sa pokerom u četvero.Ali svaki dan u četvero ,a hrpa love ili suma je ista.Sve je ok ,svaki dan nekog ide,sve dok jedan ne odluči malo i potrošiti,onda se sve raspada.I LKRI sam branio fest dugo ,ali ,sasvim drugačija situacija.Nema brze igre,nema bureka,sve do sada.Osobno sam se natrpao,i više ne kupujem,samo se dobro kolege moje pazite da vas ne pojedu,jer takvim igračima nije ništa bitno osim brze zarade.Evo današnji dan vam je primjer.Svijet zelen,a dečki krenuli u akciju.Htjeli ili nehtjeli morat ćete prodavati,da održite korak sa njima,a LKRI će padati i padati.Ako se neko odluči i strusi prvih 5-6 naloga većih sa aska ,Lkri ide up,ako ostane letargija i čuvanje bida,bez udaraca po asku……….nahebali smo.
Ovo nahebali smo me baš puno ne zanima jer ja čekam neka bolja vremena,a mogu ih dočekati,jer sam investitor.Prijateljski savjet ,pa ko posluša dobro, a ko ne …….a opet dobro.SRETNO.
Samo još nešta,ova tri četiri igrača na forumu šta su stalno kontra svih,bili su isto tako i na INGRI u istom sastavu i sa istim pričama,gotovo identičnim.Na Ingri su uspjeli,potpomognuti sa PBZ fondom,a na LKRI….????????????

peyo

ovdje ništa ne piše

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Isusek,a molim te reci iskreno da li imaš makar 1 dionicu LKRI????????????????????????

peyo

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)


Isusek,a molim te reci iskreno da li imaš makar 1 dionicu LKRI????????????????????????

Nemam. A ti? Imaš li jednu?

Puta par tisućica.Zadovoljan?

peyo

3 SAVJETA običnog uspješnog čovjeka na temu : Kako oporaviti Hrvatsku …..

1. Podići sve dionice na burzi
2. Podići sve dionice na burzi
3. Podići sve dionice na burzi

Hvala na pažnji.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


3 SAVJETA običnog uspješnog čovjeka na temu : Kako oporaviti Hrvatsku …..

1. Podići sve dionice na burzi
2. Podići sve dionice na burzi
3. Podići sve dionice na burzi

Hvala na pažnji.


možete li pojasniti kako bi to točno oporavilo Hrvatsju?

Mogu. Početkom ove godine , kad su se sve dionice podigne, mene je to pokrenulo na akciju ulaganja.
Aktivirala sam jednu malu firmu s 4 zaposlena , koja danas uspješno posluje…
Uložila sam 600.000 kuna , o čemu sam pisala. I love this game !
U međuvremenu, pokrenula sam planove za aktivaciju još jednog ulaganja…dionice ste srušili na burzi,
jedino je xy- podigao svoje uz pomoć svog kapitala. I fondovi -svoje.
Ostalo je sve na dnu!
Ja čekam, polako radim na otvaranju još jedne firme, ali ne ide, bez kapitala- naravno.
Čekam , da iz portfelja izdvojim novac, koji neće dovesti portfelj u minus, već će mi omogućiti
da ostane nešto za daljnje planove. Sada to ne mogu, Vrijednosti dionice su preniske.
Čim krene tržište- preslagivanjem portfelja , izvući ću novac za novi posao. Ako tržište ne krene-neću.
Plasiranjem svog novca u razvoj privrede, kupit ću robe i platiti usluge, ojačati vrijednosti-kapital
tj.imovinu. Zaposliti ću ljude i plaćati poreze za njih.Firma će plaćati poreze i doprinositi svima
u proračun….
Ako ne podignete tržište- neću ništa raditi…Neću uzimati ni kredite za takve stvari- nego samo
za golo preživljavanje- ako će mi trebati..neću niti čuti za nove poslove…
A ,ako počnete špekulirati i dalje na burzi- onda ću i taj kapital povući…i živjeti skromno
od kamata…s rentom će mi biti taman dosta da platim najosnovnije troškove, i da si priuštim
malo bolji život od drugih, recimo…prestajem biti koristan član, otići ću šetati na more,
i piti kavu na splitsku rivu…i pljuvati po političarima…!

Sudbina Hrvatske je u rukama onih- koji uopće ne razumiju – RAD , RAD , RAD …. i stvaranje
vrijednosti.
Oni kojiima su te vrijednosti -poznate – I STVARAJU NOVAC NA BURZI- su mali broj zaljubljenika
u svoj novac- sebe i samo sebe- i prije bi poginuli- nego TAJ NOVAC OPLODILI I PODIJELILI
GA SA ZAJEDNICOM u vidu stvaranja vrijednosti .tj rade ..osim za vlastitu korist ..i ne ulažu.
Ovdje mislim da ulagače tipa, Twixer, Ivana7, i sl….to nisu poduzetnici za ovu Hrvatsku.
To su elementarne nepogode- koje funkcioniraju po principu – strpaj u džep, najviše koliko
možeš, i zahebi drugog što više ide..
Zbog takvih smo tu gdje jesmo.
Zato treba naći načina – da naravno- svi zajedno dobijemo svoje- a Hrvatska nek sama
prosudi- koji su joj ljudi korisniji- pa onda nek stvore politiku- takvog reda i smisla
koja će dati rezultate i jednima i drugima……
Nezmislivo je opet, biti bez fatalnih zaljubljenika u novac- i ja to poštujem, i zato jesam na ovom forumu…iako , osobno rečeno- ovdje nema prave podrške pojedincima za NAPREDAK u ulaganjima…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


nego samo za golo preživljavanje

ja sam za ovu opciju. [kiss]


3 SAVJETA običnog uspješnog čovjeka na temu : Kako oporaviti Hrvatsku …..

1. Podići sve dionice na burzi
2. Podići sve dionice na burzi
3. Podići sve dionice na burzi

Hvala na pažnji.


James čudim se da ti je ovo promaklo….Dići x3… zaredom

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Zašto moderator briše dokaz (citat) o tome kako Peyo nema pojma o procesu namire (T+3) dok taj isti Peyo može pisati svaki dan koliko hoće i što hoće?!

New Report

Close