BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Pa onda dignite ovu malu burzu i izadjite veliki investitoru Miami. Mali su ti valjali kad je raslo a sad su glupi kad pada. Daj smanji cijenu u svojoj ljekarni da i sirotinja moze kupovat ljekove. Mozda bas mali prodaju dionice da kod tebe mogu kupit ljekove.

Nije bolest sve što boli

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Daj prestani trabunjati, bob1391. Baš mi odeđujemo cijene lijekova, i baš ja mogu reći koliko
hoću da nešto košta u ljekarni..e, fakat!Ja sebi kupim lijek , ko i svaki drugi pacijent.
Misliš da je to kiosk, gdje se marže slažu-kako ti paše?
Ili, da ti prodaješ i nabavljaš koliko i kako ti hoćeš?
SVE- apsolutno sve je propisima zacrtano i nema mrdanja!Pa, kako kome ispadne na kraju.
Nema tu sirotinje i bogatih. Svi su isti-kad trebaju lijekove, i to je nevažno…Cijene su iste, za sve.
Što ti je skupo u ljekarni??? Kad mi ne određujemo nabavne cijene, ne propisujemo marže, niti
možemo preskočiti PDV? To piši Plivi, BELUPU, Sandozu..i sličnima…..
Imaš besplatnu uslugu kod liječnika, besplatan lijek – i još ti nije dosta? Kakve veze imaju ljekarne
s participacijama, učešćima u plaćanju lijekova , cijenama ???? Sve je zakonom propisano i
funkcionira isto u RH.Dođe propis- kompjuteraši slože funkciju za naplatu u cijeloj RH i voziiiiiiii….
Mi dobimo uslugu po receptu, koštao on 10ili 1000,00 kuna. Malo je drukčiji obračun marži
kod lijekova koji se prodaju, ali, i tu je sve zacrtano i nema šaranja…
Hoćeš doći, da vidiš da je sve kako drugi hoće ili nećeš…?
Misliš , da je lako gledati ljude kako prvog , najprije podižu mirovinu, a onda stoje u redu za lijek, pa za struju, plin i sl……5-tog više nemaju ..nego toliko da prežive do kraja mjeseca…
Naša je obaveza da pripremimo robu za njih, da je imamo..i propisno izdamo.Ništa više.A kupnja
lijekova..gledaj po sebi. Kad ti farmaceut ponudi isti- a jeftiniji lijek od drugog proizvođača..
što ćeš reći….??? Isto, kao i kod pića..zašto piješ Becks, a ne Pan?

Ja ću ovdje napisati nešto drugo. A to su ZAKLJUČANE TERAPIJE. To je čista korupcija, koju
provode liječnici u dogovoru sa predstavnicima stranih i domaćih proizvođača lijekova.
Otom-potom. Trpimo korupciju već dugo-i nitko da o tome progovori . Ni riječi. A stvar je
vruća i ogromna!!!

S čim da ti ja dignem burzu?Nemoj da ti prostački ponudim ono što nude za dizanje…..
Pun kufer mi je svega i nisam dobre volje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Pa nisam ni ja dobre volje ali ne krivim druge za svoje odluke.

Kad je vec sve tako crno u tom ljekarstvu pa di si stekla to silno bogatstvo koje su ti drugi na burzi pogubili?

Nije bolest sve što boli

….odgovor se krije u nekad poznatim pastilama za grlo/ anginu/…Bok.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Danas- digla ruke od svega ! Neću pretjerano pisati- čitam , gledam što radite…i tko prodaje-kupuje.
Što mi znači- rast + 1.45….+ 2.12…i slične nadobudne činjenice oko tzv.rasta cijena…koje su na
– 80.

Jedini dobar znak- pojava nicka – ZNANAC- na jednoj temi….utješni podatak…
njegovu analizu pregledalo je 1112…cca korisnika.
Znači, ima nas još očajnika…danas, smiriti živce…popiti malo mladog vina…i pričekati što će biti dalje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ljudi, probajte shvatiti- da HNS -ovci nisu alkoholičari-kako to pokušava HDZ prikazati, samo si vole malo više popiti u skladu s tradicijom
ovog kraja…Problem je u tome- što ne bi smjeli pijani voziti, a stalno su u automobilima…i na cesti..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Danas- digla ruke od svega ! Neću pretjerano pisati- čitam , gledam što radite…i tko prodaje-kupuje.
Što mi znači- rast + 1.45….+ 2.12…i slične nadobudne činjenice oko tzv.rasta cijena…koje su na
– 80.

Jedini dobar znak- pojava nicka – ZNANAC- na jednoj temi….utješni podatak…
njegovu analizu pregledalo je 1112…cca korisnika.
Znači, ima nas još očajnika…danas, smiriti živce…popiti malo mladog vina…i pričekati što će biti dalje.

Miami opećenito kada pogledas stanje na tržištu je takvo kakvo je. Pijem vino, drzim u ruci bocu i ne znam da li da ju razbijem o stol ili o glavu. Od muke svima bi phickarao po redi sve, ali nema od toga vode, a treba mi uz vino da se ne otrujem, jer… uglavnom sto bi rekao moj praijtelj prči ga tu si i gdje jesi čuči, radi šuti i možda jednog dana dođe zlatna kuna tko zna… dug je život a vina premalo da ga potrošim za ovu večer, zato odo ja trošit nešto uz vino dok nije prekasno. Laku noć…

Smanjuju se prometi na burzi Vaš link

samo da se pohvalim (ovdje valjda nema cenzure) da imam vjerojatno najviše obrisanih postova od svih korisnika foruma. barem mi se tako cini

Novi pad cijena dionica je pred nama Vaš link

Vrhunska inteligencija koja se može isčitati iz izbira nicka i nadahnuti postovi kazuju da je iz nicka RUNKO naš stari znanac ŠEF. Nije valjda da je izgubio kredibilitet pa pokušava drugim nickom. I još jedna napomena: KREDIBILITET nije prosta riječ [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Pozdrav dionicarima i pitanje hoće li biti duplog dna znači još jednog vala pada dionica?

Poštovani pošiljaoci zahtjeva za prijateljstvom,
zahvaljujem vas što ste mi u zadnjih 5 dana poslali 28 novih zahtjeva (vidi attach)
Ujedno molim i moderatopra da me odmoderira kako bih mogao aktivno doprinositi forumaškoj zajednici. ili barem neka mi kaže što čovjek treba napraviti da bude odmoderiran.
Član sam 3 godine, ne vrijeđam nikoga i uvijek govorim svoje mišljenje.
Dakle molim lijepo…
Vatreni.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Pozdrav dionicarima i pitanje hoće li biti duplog dna znači još jednog vala pada dionica?

I opet on [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Samo podsjećam moderatore da imaju par konstruktivnih prijedloga na "PORUKE ZA MODERATORE" da se malo oživi komunikacija i da se ubrza izmjena i protok ideja.
Ali ne morate nitko vam niš ne može….

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

New Report

Close