BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Građevinari ulaskom u EU definitivno propadaju…
http://www.finance.si/329239/Gradbinci-za-propad-panoge-krivijo-vstop-v-EU

Evo još jedna replika kolega: Ne možete nas uspoređivati sa Slovenijom jer Slovenski zidar neće da radi ispod 1600 Eura! K tome Slovenci kao graditelji nemaju ni tradiciju ni iskustvo,a bome ni znanje da naprave jedan veći most, viadukt ili slično tako da usporedba sa Slovencima je uistinu bezveze!
Tržište je otvoreno, ako je VDKT mogao dobiti 30milja eura posla u Berlinu kao podizvođač, onda ulaz u EU otvara isto tako priliku VDKT i sličnima da budu GLAVNI IZVOĐAČ, a potom Vi razmišljajte što to znači kolega Golube! Podizvođač do trenutka ulaska u EU,a onda naše firme mogu biti i GLAVNI IZVOĐAČ.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!



Građevinari ulaskom u EU definitivno propadaju…
http://www.finance.si/329239/Gradbinci-za-propad-panoge-krivijo-vstop-v-EU

Evo još jedna replika kolega: Ne možete nas uspoređivati sa Slovenijom jer Slovenski zidar neće da radi ispod 1600 Eura! K tome Slovenci kao graditelji nemaju ni tradiciju ni iskustvo,a bome ni znanje da naprave jedan veći most, viadukt ili slično tako da usporedba sa Slovencima je uistinu bezveze!
Tržište je otvoreno, ako je VDKT mogao dobiti 30milja eura posla u Berlinu kao podizvođač, onda ulaz u EU otvara isto tako priliku VDKT i sličnima da budu GLAVNI IZVOĐAČ, a potom Vi razmišljajte što to znači kolega Golube! Podizvođač do trenutka ulaska u EU,a onda naše firme mogu biti i GLAVNI IZVOĐAČ.
[/quote]

u potpunosti se slažam sa ovim postom

ako u nečemu imamo tradiciju onda je to građevina definitivno

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)

Da li netko na google earth – facebooku prati gdje se trenutno nalazi sin Danka Končara ?

ekipo draga, na interliberu kompanjon i ja
"malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište"
dajemo sa 49 kuna poposta
dakle ne 99, nego je cijena 50 kuna

sandorf, hala 6, štand 4d, 8. do 13. studenoga [smiley]

www.knjigara.com


ekipo draga, na interliberu kompanjon i ja
"malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište"
dajemo sa 49 kuna poposta
dakle ne 99, nego je cijena 50 kuna

sandorf, hala 6, štand 4d, 8. do 13. studenoga [smiley]

hm, to je još 49 kn preskupo….čujemo se kad snizite cijenu [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


ekipo draga, na interliberu kompanjon i ja
"malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište"
dajemo sa 49 kuna poposta
dakle ne 99, nego je cijena 50 kuna

sandorf, hala 6, štand 4d, 8. do 13. studenoga [smiley]

Lako je kolega što knjigu dajete uz toliki popust,ali je gadno što i dionice dajete uz toliki diskont [cool]


ekipo draga, na interliberu kompanjon i ja
"malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište"
dajemo sa 49 kuna poposta
dakle ne 99, nego je cijena 50 kuna

sandorf, hala 6, štand 4d, 8. do 13. studenoga [smiley]

Koliki je p/e i b/v na 49 kuna…
Ne mislim je kupovati prije cijene novina ili nekog tjednika..
Po meni to i je realna cjena..
[lol]

P/e vam je 49..
Preskupo brate..

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


ekipo draga, na interliberu kompanjon i ja
"malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište"
dajemo sa 49 kuna poposta
dakle ne 99, nego je cijena 50 kuna

sandorf, hala 6, štand 4d, 8. do 13. studenoga [smiley]


Ne bi se reklo da ste pobjedili tržište štoviše dalo bi se naslutiti da je vas tržište opasno pobjedilo a to se da viditi iz vašega portfeja kojega posjedujete još kada znam po kojim ste cijenama to kupovali mislim da bi više prodali magle pakovane u gajbe već tih knjiga.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

izjava Karduma,bussines.hr
Sve izgleda kao pravo. Svi kao zdvajaju, krše ruke i brinu se što će strašno dogoditi ako bankrotira. Naravno da se neće dogoditi ništa. Niti bi bilo prvi put da Grci Europljanima ne vrate novac. Pa oni su izmislili državni bankrot!, piše Kardum.
Objašnjava kako je otprilike 450 godina prije Krista deset od ukupno trinaest grčkih gradova država posudilo puno novca iz zajedničke kase. Poslije su obznanili da novac nemaju odakle vratiti. Bio je to prvi službeno objavljeni bankrot u povijesti.
Kardum kaže kako u biti problema jest činjenica da veliki dio duga zaista nikad ne može biti plaćen. Mudro bi, kaže, stoga bilo pustiti Grčku da bankrotira. Banke kreditori propale bi. A dug bi platili oni koji po pravdi i moraju. Oni koji su im posuđivali novac, kaže Kardum, pa ipak zaključuje: Naravno, bankari to ne žele.
ova izjava je temelj za specijalistički zdrastveni pregled

Švicarska narodna banka najavila mogućnost dodatnog obezvrjeđivanja franka

Objavljeno 9.11.2011.

Guverner švicarske narodne banke Phillipp Hildebrand izjavio je tijekom vikenda kako je banka spremna iskoristiti dodatna sredstva kako bi oslabila švicarski franak, ukoliko se nastave deflacijski pritisci.

Guverner Hildebrand tu je izjavu dao nakon što se vrijednost franka opasno približila razini od 1,2 franka za euro, koju je banka postavila kao graničnu, nakon koje treba započeti intervencija slabljenja švicarske valute.

Doznajte više
Njemačka ne da svoje zlatne rezerve

Odmah nakon što je objavljena Hilderbrandova prijetnja, vrijednost švicarske valute u odnosu na euro pala je za 2,3 posto. Riječ je o drugom po veličini pad vrijednosti nakon pada od prije nekoliko tjedana, kada je prvi put objavljena informacija o postavljanju minimalnog tečaja od 1,2 franka. Tada se, naime, vrijednost franka u odnosu na euro u svega nekoliko sati stropoštala s 1,05 franka za euro na 1,21 franak za euro.

Zlato i srebro ne mogu se tiskati

Istovremeno, odbor za monetarnu politiku švicarskoga parlamenta zatražio je od švicarske narodne banke da minimalni tečaj franka u odnosu na euro postavi na razinu od 1,3 franka za euro, budući da je postojeća razina od 1,2 franka za euro, prema riječima parlamentarnih zastupnika, preniska.

Najnovije najave iz švicarske narodne banke govore u prilog tezi kako švicarski franak prestaje biti sigurna luka za investitore koji žele očuvati vrijednost svoga novca. Šteta koja nastaje nekontroliranim tiskanjem vodećih svjetskih valuta poput eura, američkog dolara i japanskoga jena, neminovno se prelijeva i na ostale valute. Švicarska na žalost ne može biti usamljeni otok konzervativne monetarne politike u svijetu u kojem vlada pravo jačega.

Stoga u tjednima i mjesecima koji su pred nama, možemo očekivati nastavak politike vezivanja švicarskoga franka za euro, što znači da je mudrim investitorima još samo preostalo da svoja likvidna sredstva parkiraju u plemenite kovine. Zlato i srebro se, naime, ne mogu tiskati kao što je to moguće s valutama što ih u neograničenim količinama proizvode sve države svijeta. Švicarska, na žalost, u tome prestaje biti izuzetak

Veledrogerije lijekovima , zabrinute zbog poslovnih rezultata…ubiše ih banke, kamate, kreditiranje
partnera…….i ostali grozni troškovi cijelog sustava opskrbe i funkcioniranja HZZO-a……kako
izaći iz zdravstenog labirinta ….oko kojeg se nitko ne zamara..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Veledrogerije lijekovima , zabrinute zbog poslovnih rezultata…ubiše ih banke, kamate, kreditiranje
partnera…….i ostali grozni troškovi cijelog sustava opskrbe i funkcioniranja HZZO-a……kako
izaći iz zdravstenog labirinta ….oko kojeg se nitko ne zamara..

Masažom kod James-a [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


ekipo draga, na interliberu kompanjon i ja
"malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište"
dajemo sa 49 kuna poposta
dakle ne 99, nego je cijena 50 kuna

sandorf, hala 6, štand 4d, 8. do 13. studenoga [smiley]

Vidim navališe ljudi [lol] [lol]
Kuku lele, u ponedjeljak kolumna o iskustvima na Interliberu…JOOOOOOOOJ…
I virtualni frendovi, hostese i gomila "prodanih" knjiga…

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


ekipo draga, na interliberu kompanjon i ja
"malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište"
dajemo sa 49 kuna poposta
dakle ne 99, nego je cijena 50 kuna

sandorf, hala 6, štand 4d, 8. do 13. studenoga [smiley]

Mislim da cijenu treba spustiti na 5 kuna uz besplatnu kavu i krafnu…..fino čovjek pojede krafnu i popije kavu a malu knjigu ne dira [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close