BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@(in)verter
jako bi se začudio gdje radim.
nemam veze s fin biznisom.
a postoje i forumaši koji su me upoznali.

čuo sam da se neki novinari raspituju za fantomskog vladonju.
ip se ne može sakriti, time i identitet.
a samodol (kad će više samogor?) ne bi imao razloga za akcijones.


interesira me da li se jos uvijek raspituju za tebe????
pofuk



pofuk, ti si još pod moderiranjem, pa pobogu dokle?

možda da se koji ugledni forumaš zauzme za njega [rolleyes]..lobiranje nas ostalih nije urodilo plodom [undecid]
[/quote]

Nema problema kolegice,ja ću to preuzet na sebe [cool]

Dragi svi,

ako budete marljivo trenirali, svaki dan, iz dana u dan… za jedno 20 godina svjetlosnih i vi ćete ovako izgledati.

Poslije svih negativnih afera pitanje je dali dionica Podravke vrijedi i tih 100 kuna izjavio je Emila Tedeschi .


Dragi svi,

ako budete marljivo trenirali, svaki dan, iz dana u dan… za jedno 20 godina svjetlosnih i vi ćete ovako izgledati.

Kolega jeste li Vi visoki kao Arnold? Koliko sam cuo niste mu ni do ramena. Dakle, mozemo Vam i Arnie i ja jesti burek s glave


E moj FEDYA, pored sveg lopovluka, mislim da je vrijeme da se tvoja Podravka vrati tamo gdje vrijedi, na 100kn. Prodaj dok možeš. Ide to dolje brzinom munje.

Kolega, na 100 kn mislim da bi vidjeli zestoku reakciju norvezana. A mislim da i na puno visim razinama kao sto je vec i vidjeno. Stoga, puste zelje pusti snovi. I ja bi ju rado po 100 kn ali bojim se da taj film ne bumo gledali. A ako ne kuzite da se ovim ciscenjem lopovluka zapravo stvara odlicna stvar za samu firmu onda se bolje okanite burze. NHF

Premješteno iz teme: DKVS (Đakovština d.d.)



što će biti s ovim nakon stečaja?

svaki dioničar će doplatiti 100 kn po svakoj dionici koju ima za pokriće gubitaka…
[/quote]

to me podsjeca na onaj famozni porez na glupane koji se skupljao za juge kad se gradio autoput bratstva i jedinstva i gdje su nam danasnji politicari demokrati a ondasnji komunisti objasnjavali da cemo svi biti dionicari akcionari tog autobana pa da cemo imati neki popust pri prolazu itd itd
kao i ona famozna bolnica na kraju dana

al eto komunizam je propao srećom po te novostare politikante a sad vidimo gdje smo i sta smo

mislim da ni gace na stapu vidit necemo do tamo nekog dolaza u neku euvropu

vjeko mozes i na bez cenzure

Postanite Eu-robovi

Vijest na radiju: nesluzbeno USKOK ispituje Polanceca. Neeext!

Objavljeno prije 30 minuta
Damira Polančeca zbog Podravke istražuje Uskok!
Vaš link

DAMIR POLANČEC pod istragom je Uskoka zbog nezakonitosti u Podravci, neslužbeno doznajemo. HDZ Koprivničko-križevačke županije najavio je izvanrednu konferenciju za novinare.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




pofuk, ti si još pod moderiranjem, pa pobogu dokle?

možda da se koji ugledni forumaš zauzme za njega [rolleyes]..lobiranje nas ostalih nije urodilo plodom [undecid]
[/quote]
Nema problema kolegice,ja ću to preuzet na sebe [cool]
[/quote]
Vjerujem da će vaša akcija imati pozitivan ishod. Što je šačica moderatora na čelu sa Vjekom za jednom domobrana. [huh]



Dragi svi,

ako budete marljivo trenirali, svaki dan, iz dana u dan… za jedno 20 godina svjetlosnih i vi ćete ovako izgledati.

Kolega jeste li Vi visoki kao Arnold? Koliko sam cuo niste mu ni do ramena. Dakle, mozemo Vam i Arnie i ja jesti burek s glave
[/quote]
kolegi je bilo neugodno pa je meni zamolio da Vam odgovorim jer ja sam ionako moderiran
kolega Vam porucuje da je istina sto kazete ali da bi se za sirutku ipak malo nize morali spustiti
pofuk





pofuk, ti si još pod moderiranjem, pa pobogu dokle?

možda da se koji ugledni forumaš zauzme za njega [rolleyes]..lobiranje nas ostalih nije urodilo plodom [undecid]
[/quote]
Nema problema kolegice,ja ću to preuzet na sebe [cool]
[/quote]
Vjerujem da će vaša akcija imati pozitivan ishod. Što je šačica moderatora na čelu sa Vjekom za jednom domobrana. [huh]
[/quote]
[lol] [lol] [thumbsup]
malo si istrčala kolegice,sada će se okuražit pa će kolega i ja cijelu godinu imat status kakav sad imamo [angry]

New Report

Close