BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/bh-gas-i-plinacro-zajednicki-plinificiraju-zapadnu-bosnu,-posavinu-i-hercegovinu,58554.html

Fakat je bilo teško ulagat na ZSE zadnjih mjeseci. Uzmeš gubijeve dionice i dizelašev timing za ulaz/izlaz. Užasno komplicirano. [yawn]

Znam da će biti jedinica, ali boli me briga, samo konstatiram činjenično stanje za blisku prošlost. Vidjet ćemo kako će biti dalje. [cool]

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene


Fakat je bilo teško ulagat na ZSE zadnjih mjeseci. Uzmeš gubijeve dionice i dizelašev timing za ulaz/izlaz. Užasno komplicirano. [yawn]

Znam da će biti jedinica, ali boli me briga, samo konstatiram činjenično stanje za blisku prošlost. Vidjet ćemo kako će biti dalje. [cool]

Mislim kaj nismo ovo apsolvirali već par puta???

Većina, neću reći sve, dionica su otišle gore 100%.
I to je jedina činjenica, ostalo su spinovi.

I to sam napisao prije 2 mjeseca

Cerebralni bankrot !!! super super [lol]

http://business.hr/hr/Naslovnica/Svijet/Slovenski-sud-kaznio-dnevne-novine-zbog-izraza-cerebralni-bankrot

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd




Fakat je bilo teško ulagat na ZSE zadnjih mjeseci. Uzmeš gubijeve dionice i dizelašev timing za ulaz/izlaz. Užasno komplicirano. [yawn]

Znam da će biti jedinica, ali boli me briga, samo konstatiram činjenično stanje za blisku prošlost. Vidjet ćemo kako će biti dalje. [cool]

Mislim kaj nismo ovo apsolvirali već par puta???

Većina, neću reći sve, dionica su otišle gore 100%.
I to je jedina činjenica, ostalo su spinovi.

I to sam napisao prije 2 mjeseca
[/quote]
Ok, i bolje da ostaneš u svom uvjerenju. Samo sam naveo činjenice koje se lako provjere na ovom forumu.
[/quote]

Ja vas i dalje ne kužim?
Igh, otišao 100% gore
Ingra 80%
Korf 150%
Ledo 100%
Atpl 100%
Ht 50%

Ima li smisla nabrajati dalje?
Ne kužim Vas. Kaj god da ste kupili i držali kak gubica predlaže zaradili bi 100%.
To kaj ljudi nemreju držati ko oni dionice, pa gle ne znaju sva naša djeca igrati dobro nogomet. Al ga hoće igrati. Pa kaj se smiješ onima kaj ga nezna igrati ko gubi, dizel i plavi. Brijem da ne.
Problem je u njihovom stavu. Mislim 100% sam vam podastro dokaze, ali ko da ćoravima govoriš.





Fakat je bilo teško ulagat na ZSE zadnjih mjeseci. Uzmeš gubijeve dionice i dizelašev timing za ulaz/izlaz. Užasno komplicirano. [yawn]

Znam da će biti jedinica, ali boli me briga, samo konstatiram činjenično stanje za blisku prošlost. Vidjet ćemo kako će biti dalje. [cool]

Mislim kaj nismo ovo apsolvirali već par puta???

Većina, neću reći sve, dionica su otišle gore 100%.
I to je jedina činjenica, ostalo su spinovi.

I to sam napisao prije 2 mjeseca
[/quote]
Ok, i bolje da ostaneš u svom uvjerenju. Samo sam naveo činjenice koje se lako provjere na ovom forumu.
[/quote]

Ja vas i dalje ne kužim?
Igh, otišao 100% gore
Ingra 80%
Korf 150%
Ledo 100%
Atpl 100%
Ht 50%

Ima li smisla nabrajati dalje?
Ne kužim Vas. Kaj god da ste kupili i držali kak gubica predlaže zaradili bi 100%.
To kaj ljudi nemreju držati ko oni dionice, pa gle ne znaju sva naša djeca igrati dobro nogomet. Al ga hoće igrati. Pa kaj se smiješ onima kaj ga nezna igrati ko gubi, dizel i plavi. Brijem da ne.
Problem je u njihovom stavu. Mislim 100% sam vam podastro dokaze, ali ko da ćoravima govoriš.
[/quote]
Ja i dalje tvrdim da onaj koji je postupio po shemi iz moje druge rečenice (pročitaj je par puta, možda će ti se stvari razbistriti), taj je tukao i crobex i fondove i 90% investitora (izuzimajući Ivanu, ona je van konkurencije). Samo iznosim činjenice.

Kad čovjek već čita ovaj forum, onda je krucijalno da se razaznaju drukeri od onih koji pišu suvislo. Pregledavanjem starih postova i usporedbom sa onim što se događalo "na terenu" lako se iskristalizira čiji postovi imaju težinu, a čije treba preskočiti.

Ima na ovom forumu većina shit-a i manjina dragocjenih stvari, samo nekima nije lako razaznati šta je šta.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Štulić: Svirao bih u Hrvatskoj, ali ja ne sviram na okupiranim teritorijima
A dok su on i otac bili okupatori onda je ovo bila slobodna zemlja.
Što ti misliš kolega.

Korkyra

Nakon dolaska Ljube Jurčića na čelo Podravke….. FIMA izgleda pakira kovčege….iskrcavanje
u tijeku na Podravki….. možda Petrokemiji…..???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Jesan li raka nekidan da nam ide neka PARADIGMA !!? [lol] [lol] [lol]

Jadranka Kosor: Bar-Boljare označava novu paradigmu pobjede
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/jadranka-kosor-bar-boljare-oznacava-novu-paradigmu-pobjede,58674.html

[lol] [lol] [lol] odakle im potreba za preseravanje s terminima? [lol] [lol] [lol] da paradigma pobjede…

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Dečki i puce zgleda da bu bog dal da vrag sve zeme [cry]

http://www.finance.si/260666/187_%C8e_propade_dolar_evro_ne_bo_pre%BEivel_171

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

bogme nam više ni naš Roha ne može pomoći.sad nam samo dragi Bog može pomoći.sa ovom garniturom sa Markova trga nema nam spasa.ja bar ne vidim nikakvu svijetlu budučnost sa njima u dogledno vrijeme.
ne mislim na burzu i dionice,već na gospodarski oporavak i kvalitetu življenja.valjda je svima jasno da najmanje 90 % ljudi kod nas nema veze sa dionicama i burzama.čak i oni koji su kupili inine i ht dionice.
većina njih nema svakodnevne brige sa dionicama.kako su ih kupili tako su i "zaboravili" na njih.
za sve te ljude burza je na zadnjem mjestu.
kako je večeras Roha rekao,molimo se dragom Bogu da se još jednom ne ponovi prošla godina.
Rohini škajtoflini su prazni.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/rohatinski-ispucao-sam-sve-adute%2c-ne-vidim-elemente-za-optimizam,58785.html

Izdvojio bih ovu izjavu Pusićke na okruglom stolu predsjedničkih kandidata kojom smatra da smo stvarno glup narod kad kaže :
Pusić: Lude izjave su opasne
Predsjednik ili predsjednica imat će utjecaja na burzu jer je tu psihologija bitna. Ako imate nekoga s ludim izjavama, nekoga koga se sumnjiči za korupciju… to svakako može utjecati na burzovna zbivanja, ocijenila je Vesna Pusić.

Ma neka ih, vidjet će mo ko će bježat kad budemo imali socijalne nemire …
Mi smo ipak nešto naučili, a oni neznaju ko im glavu nosi!

[tongue]

New Report

Close