BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uzivo iz Grcke
Vaš link

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

moje mišljenje je : da nakon 1.8. možemo očekivati veliki rast dionica,,,

http://www.medeatravel.net


moje mišljenje je : da nakon 1.8. možemo očekivati veliki rast dionica,,,

bravo! genijalno! koncizno, kratko i jasno! nema mjesta dvojbi ni dilemi [lol]

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


moje mišljenje je : da nakon 1.8. možemo očekivati veliki rast dionica,,,

što kolega predviđate globalno zahlađenje, pa će se svi vratiti s mora? možete li nam odat tajnu koje će to dionice najviše rasti?

sve dionice će rast ,,,

http://www.medeatravel.net

onda sutra abecedno skidam sa aska, pa dokle stignem

Za današnji poslovni dan mogu samo reći- hvala Bogu da je prošao !

Ujutro više neću dolaziti na posao ili ću se sakriti iza zaključanih vrata. Još ne sjednem, a dočeka
me MILION problema..
Da je situacija bodljikava , bilo mi je jasno u ponedjeljak.Nazvao me na mobitel nepoznat čovjek,
i zamolio da mu pomognem platiti režije, ili će mu isključiti struju./ obzirom na situaciju, nisam
ni ja daleko, šalim se…ali imam obaveza silnih/.
Došao je u ured, ispričao žalopojku, dogovorili smo da ostavi virmane za plaćanje, pa ću vidjeti…
Kad ono, umjesto neplaćene struje , osim par gluposti oko komunalne naknade, i održavanja
groblja, donio je neplaćene račune za 4 mj.za HRT, i 3 računa raznih telefona, interneta i HALO
usluge…. ?!…Ne znam što na to reći…
Jučer je došla prekrasna mlada pripravnica, i uz lijepu promiđbu poslovnice u kojoj će raditi,
naravno, bila sam prezadovoljna. Danas mi je rekla, da nije dobro razumjela koju plaću smo joj
ponudili. Tražila je 30 % veću , tj. plaću , kao da uopče ne treba pripravnički staž.
Hvala lijepo. Snaći ćemo se..ako plaća nije dovoljna. Čekam.
Danas ,kao – inspekcija . No, ništa strašno…
Prošli tjedan- provala. Opet ništa strašno, gnjavaža oko osiguranja…
A onda, sretnem prijateljicu koja psuje pred bankomatom..nema novaca u bankomatu…
Zove me sestična. Otkazali Grčku, dobit će novac natrag…dolaze na Jadran.. Nema benzina…..
A za kraj – veselje.
Auto mi je kompletno krepao. Ostavila sam upaljena , svjetla, radio…ne znam…idu ga sad
osposobiti…
Za burzu mogu samo reći- bravo za TNPL. Pozdrav i čuvajte se godišnjih odmora…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


onda sutra abecedno skidam sa aska, pa dokle stignem

Ne bih puno falio da si tako napravio.

bit će bolje................

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize

Kolega Plavi, BEAR MARKET je nezgodan za velike burzovne igrače koji broje nekoliko milja!
Onaj tko ima portfelj 15-20 tisuća Eura raspoređen na 10-15 dionica 5-6 sektora itekako ima prilike trejdati i lakše se snalazi nego npr. kao vi, toliki novci u LKPC,a sigurno nije bilo zabavno gledati kako se topi vaša kupnja od 6700kn na 660kn.
Uostalom imate samo LKPC, a odnedavno i FRANK, KOEI ste utopili jer vas je bilo previše strah.
A bolji je KOEI nego će LKPC biti ikada!

26.11.2010 - Dan D

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize

Kakvo je to tvoje znanje kolega Plavi?
Kupnja LKPC na 1800, 1900, 2000kn???? Al ne znate koristiti STOP LOSS.
Postoji stop loss, samo ste prevelik "strašljivac" za kupnju i prodaju.
Osim toga trgujem po 30min MACD-u pa ne mogu ni nastradati jer vidim okretanje prije većine.
Osim toga možemo fino obojica predočiti tko je ostvario veći postotak dobiti ove godine.
Vaš je predznak minus, moj i dalje +20%.
Vi ne znate trgovati, al ne kužite da se i u padu može zaraditi. Samo vi ne znate kako!
Al kako bi vi to znali kad ne razmijete Burzu.
Osim LKPC niste imali hrabrosti išta kupovati. A vjerovatno ste tu istu LKPC čuvali od cijene 6700 pa je dokupili. Presmiješni ste i vjerovatno gubite silne stotine tisuća kuna. Baš kao i Delux!
Ja toliko znanja za gubitke od pola milje ipak nemam! To možete samo Vi i kolega Delux!

26.11.2010 - Dan D

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize

Jebate što ovaj spličo napada, da ne znam o njemu ono što znam, rekao bih da se čovjek zaljubio u mene.
A možda nije u mene, ali u moje znanje je, žao mi je što sam izbrisao poruku sa prethodnog nicka kada me pitao za suradnju i da mu pomažem u ulaganju.

Ali naravno, sve to na lijepe oči. Pa ga čovjek otkanta i on se uvrijedi. i ne samo to nego izgubi većinu glavnice na burzi ( dokazano, samo treba čitati teme gdje je pisao ). I još se onda fulira sa tehničkom analizom.

O bože.. svašta ima na ovome svijetu… kolega split, zadnji puta:

Što god vi učinili ne želim vas učiti, a kamoli ulagati sa vašim kapitalom, čak niti da mi to pošteno platite. Vama treba pomoć.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize


Ak ste sigurni da je pick dobar onda lupite po asku, a ne da tu fantazirate. Imate lijepu kolicinu za pokupit odmah na 1. mjestu.

Kolega, ja ne lupam po ASKU, ja čekam na kupnji, osim ako je izvandredna vijest ili nešto slično.
Al da netko krene mažnjavati onog sa 628kom prvi, možda bi ga i pratio, nekih 200kom.
Ima li tko još zainteresiran? Jer ipak kad ga smažemo moramo i izdržati kontranapad.

26.11.2010 - Dan D

[lol]

Kolega splićojr..
Koliko se ja sjećam ja sam oko 2000 prdao dio LKPC, a tako tu na forumu i piše.
Ali što da se ja sa vama raspravljam, niste mi niti do jajca kad je burza u pitanju ( da jeste ne bi me tražili pomoć da vas naučim i upravljam vašim novcem ).
Koei sam fino akumulirao oko 450 i 460 i prodao oko i iznad 500.
Sve lijepo piše, kaj ne?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

[lol]

Kolega splićojr..
Koliko se ja sjećam ja sam oko 2000 prdao dio LKPC, a tako tu na forumu i piše.
Ali što da se ja sa vama raspravljam, niste mi niti do jajca kad je burza u pitanju ( da jeste ne bi me tražili pomoć da vas naučim i upravljam vašim novcem ).
Koei sam fino akumulirao oko 450 i 460 i prodao oko i iznad 500.
Sve lijepo piše, kaj ne?

lp


KAd cijena padne sa 2000 na 1850kn pojavi se vaš post kako ste prodali…
ja koliko se sjećam cijene 1800 i 1760kn čitao sam kako vi kupujete, dakle gubite i ne želite priznati.
A na KOEI znam da ste izgubili jer ste prevelik strašljivac.

26.11.2010 - Dan D


[lol]

Kolega splićojr..
Koliko se ja sjećam ja sam oko 2000 prdao dio LKPC, a tako tu na forumu i piše.
Ali što da se ja sa vama raspravljam, niste mi niti do jajca kad je burza u pitanju ( da jeste ne bi me tražili pomoć da vas naučim i upravljam vašim novcem ).
Koei sam fino akumulirao oko 450 i 460 i prodao oko i iznad 500.
Sve lijepo piše, kaj ne?

lp


KAd cijena padne sa 2000 na 1850kn pojavi se vaš post kako ste prodali…
ja koliko se sjećam cijene 1800 i 1760kn čitao sam kako vi kupujete, dakle gubite i ne želite priznati.
A na KOEI znam da ste izgubili jer ste prevelik strašljivac.
[/quote]

Radi isitne.
Imate na temi što smo danas tržili da sam prodao dio LKPC 04.05.2010. tada je prosječna cijena bila 2038 kuna. Taj dio sam skupljao između 1 550 – 1600 kuna što se isto vidi na temi što smo danas tržili.
To je zarada od nekih ca. 30 %. [tongue] sa povečim djelom imovine.

Na temi što smo danas tržili također postiji redovno pisano sakupljanje KOEI između 450-460.
I prodaja 490-510. Zarada ca. 10 %. u kratkom razdoblju sa povečiom djelom imovine.

SplićoJR bez uvrede, ali vaš status na forumu je takav da je mene sram sa vama komunicirati, pa vas ljubazno molim da me zaobiđete u širokom krugu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close