BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




http://www.vecernji.hr/vijesti/uhicen-damir-polancec-zbog-afere-podravka-clanak-118516

POLANČEC UHIĆEN

kad uhite i Stipu onda ću početi virovati u minimum pravednosti u ovoj baruštini
[/quote]

Misliš Stipe Daimler Mesića?
[/quote]

nema di taj nema svoje prstiće… A začudo, čak je ka prežidente naziva i dir.Podravke…a i Protegu u HPB-u… ka i ostale… I ka veliki zagovornik tzv. "pravne države" potrudija se steći doživotni imunitet što nitko nikad u svitu nije ima… Time je valjda i slipima pokaza koliko mu je interes za pravnom državom, a koliko za vlastitom g***com

koga briga koga su ufatili,uapsili,ćapili?Di su pare?Vrati lovu,sve bi mu oprostija.Vrati lovu,plati trošak suda i istrage i goni pajdo ki tičica malena [lol]

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)


@perica

Ma plavi, pa ti valjda znaš da se ja nemam šta brinut, ja sam ti ipak profesionalac za razliku od tebe.

Ma od prvoga dana ja vidim da si ti iz fondovske industrije i sve preporučaš kontra želiš navući naivne da se ukrcaju u LKRI a ti se iskrcaš u isto vrijeme preporučaš prodaju LKPC a sa željom da se ti ukrcaš i još prijetiš meni na privat sa HANFOM.

Molim moderatore da ovoga fondovskog igrača ubuduće drže pod nazorom jer i sami vidite da je javno priznao da pripada fondovskoj mašineriji.

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Što se tiče TA priznam da nisam baš odlikaš, što se tiče razlike između kontenjera i rasutog tereta to znam bar tri puta bolje od vas ali što je naj važnije znam razlikovati lošu od dobre dionice a to je na burzi najvažnije a vi to očito ne znate.


[lol] [lol] [lol]

Da podsjetim malo o poznavanju tematike na relaciji kontejneri-rasuti teret by barbastari

Evo u raspravi o budućem planiranom kontejnerskom prometu lkpc:


A isto tako planirani promet nakon opremanja i puštanja terminala u rad je oko 60.000 TEU. No kako stvari stoje i ta brojka je nedostižna.

Kolega nemojte izmišljati i iznositi netočnr podatke ali nema veze ljudi su vas ionako skužili:

Planirani promet je 500 000 TEU.

lp
[/quote]

i argumenti…


citat kolega

peromadjar, 30.03.2010. u 16:50
U današnjoj luci na terminalu rasutih tereta pretovaruju se brodovi do 60 tisuća tona, gdje je gaz 13 metara i norma 10 tisuća tona dnevno. Na novom terminalu rasutog tereta pretovarivat će se brodovi od 200.000 tona, gaz će biti 18,5 metara i dnevna norma 40.000 tona. Takva luka može biti konkurentna Kopru, jer tamo već postoji takav terminal rasutih tereta”, istaknuo je Ivica Pavlović.

[/quote]
[smiley] [bye]

I tako ispadne da se u Pločama gradi terminal koji će primit 500.000TEU. Ma možeš mislit! Još će me netko pokušat uvjerit da je TEU mjera za bruto nacionalni dohodak.

Eto kako nam kolega barbastari miješa žabe i babe. No on se u sve to razumije, kako u luke tako i u tehničku analizu. Kažem vam, sve se znalci i neupitni stručnjaci navukli na ovu temu da bi koju pametnu riječ prozborili.

never surrender


Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)

Što se tiče TA priznam da nisam baš odlikaš, što se tiče razlike između kontenjera i rasutog tereta to znam bar tri puta bolje od vas ali što je naj važnije znam razlikovati lošu od dobre dionice a to je na burzi najvažnije a vi to očito ne znate.


[lol] [lol] [lol]

Da podsjetim malo o poznavanju tematike na relaciji kontejneri-rasuti teret by barbastari

Evo u raspravi o budućem planiranom kontejnerskom prometu lkpc:


A isto tako planirani promet nakon opremanja i puštanja terminala u rad je oko 60.000 TEU. No kako stvari stoje i ta brojka je nedostižna.

Kolega nemojte izmišljati i iznositi netočnr podatke ali nema veze ljudi su vas ionako skužili:

Planirani promet je 500 000 TEU.

lp
[/quote]

i argumenti…


citat kolega

Anonimno, 30.03.2010. u 17:05
U današnjoj luci na terminalu rasutih tereta pretovaruju se brodovi do 60 tisuća tona, gdje je gaz 13 metara i norma 10 tisuća tona dnevno. Na novom terminalu rasutog tereta pretovarivat će se brodovi od 200.000 tona, gaz će biti 18,5 metara i dnevna norma 40.000 tona. Takva luka može biti konkurentna Kopru, jer tamo već postoji takav terminal rasutih tereta”, istaknuo je Ivica Pavlović.

[/quote]
[smiley] [bye]

I tako ispadne da se u Pločama gradi terminal koji će primit 500.000TEU. Ma možeš mislit! Još će me netko pokušat uvjerit da je TEU mjera za bruto nacionalni dohodak.

Eto kako nam kolega barbastari miješa žabe i babe. No on se u sve to razumije, kako u luke tako i u tehničku analizu. Kažem vam, sve se znalci i neupitni stručnjaci navukli na ovu temu da bi koju pametnu riječ prozborili.
[/quote]
Kolega halucinirate i vidim da vam nije dobro sa tim citatom sa htio ukazati na prednosti LKPC u odnosu na LKRI ali vidim da vi imate problema sa povezivanjem nekih stvari.

I onda Stipe nekako uspije nagovoriti vladajuće, koji ga ne vole, da pod njegovim vodstvom sve ovo naprave…


Kažem vam, sve se znalci i neupitni stručnjaci navukli na ovu temu da bi koju pametnu riječ prozborili.

Dragi perice, sve neznalice, jedino ti veliki znalac
[lol]

Ima jedna krasna poslovica, kaže se – Nikome nije štetilo što je šutio, već što je govorio..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Kažem vam, sve se znalci i neupitni stručnjaci navukli na ovu temu da bi koju pametnu riječ prozborili.

Dragi perice, sve neznalice, jedino ti veliki znalac
[lol]

Ima jedna krasna poslovica, kaže se – Nikome nije štetilo što je šutio, već što je govorio..

lp
[/quote]

Plavi, tko je više naštetio dioničarima:
a ) ja, jer sam im indirektno preporučio da kupuju lkri po 170, a ona pala na 167, i trenutno je na 170
ili
b ) ti, jer si im direktno poručio da kupuju lkpc po 1800, a ona pala na 1550, i trenutno je na 1650??

Da, da, sada se mene kreće optuživat kao da sam ne znam šta napravio. Baš si dijete.

Ima i jedna druga poslovica, ne laje pas radi sela već radi sebe.

never surrender

Ako nekog zanima statistika
Vaš link

.

http://www.poslovni.hr/143676.aspx

moram se osvrnuti na članak novinarke koja se sažalila nad tipom koji se obračunava bombama i ima iza sebe debeli dosje.
nažalost u svom gradiću imamo sličnog tipa koji je svoje račune ravnao bacanjem bombe u kafić, luta pijan gradom i maltretira sve koje stigne, bio nekoliko puta u zatvoru…
gđa. očito nema pojma o čemu se radi
vjerujem da bi ljudi koji ga bolje poznaju bili sretni da je kazna slovenaca malo i veća!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



http://seebiz.eu/hr/banke/davor-holjevac-sve-banke-zadovoljavaju-propise,72662.html

Možda neko zna zašto se neki tekst na forumu nemože osmah pročitati Konkrektno moj se odmah može pročitat Hvala
[/quote]
zato kaj smo moderirani od moderatora (i sam sam)…neznam kaj treba napravit da bi se tekst odmah vidio..
rjesenje ti je da svakog ciji te tekst zanima stavis u listu prijatelja odnosno posaljes mu "zahtjev za prijateljstvom"..
tada moras jos i cekat da on to odobri i tek tada tekstovi koji su bili skriveni postaju vidljivi..
barem je do sada tako funkcioniralo , dali jos tako radi neznam, ali sve u svemu ja ih imam nekolicinu koju cekam vec mjesec i kusur dana da mi potvrde prijateljstvo pa mahuna..
ak sam kaj krivo napisao , molim bolje upucene da me isprave…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

Belje ima odlično izvješće i firma s vrlo perspektivnom budućnošću s obzirom na ogromnu podcijenjenost i vrlo respektabilno moguće otvaranje tržišta kroz mašineriju zvanu Agrokor. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

tko zna koliku proviziju plaća Zubak za ovakve "natječaje"

http://www.seebiz.eu/hr/politika/bandic-trazi-superbrze-automobile-s-300-ks!,72898.html

a kad smo već kod provizija

http://www.seebiz.eu/hr/politika/ljubo-jurcic-potpisao-sam-ugovor-s-daimlerom,72891.html

Pozdrav ljudi,
da li još netko osim mene koji koristi FIMA e-trade ima zadnjih dana kakvih problema, konkretno ne pokazuje mi kupnju/prodaju, sve papire koje sam si stavio u preglednik, danas ne pokazuje ni to nego mi javlja da nema podataka, ima li još tko problema sličnih?

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

New Report

Close