BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Potvrđujem da je moj pravi nick na onom forumu – http://www.fondovi.hr – ” plavi sa poslovnog ” .
Pošto od toga foruma vjerovatno ništa neće biti jer je sve počelo u šaljivom tonu i krađom nickova, neću niti pisati vjerovatno tamo, ali eto tek toliko da se zna.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Potvrđujem da je moj pravi nick na onom forumu – http://www.fondovi.hr – ” plavi sa poslovnog ” . Pošto od toga foruma vjerovatno ništa neće biti jer je sve počelo u šaljivom tonu i krađom nickova, neću niti pisati vjerovatno tamo, ali eto tek toliko da se zna.

e tamo je opasna zajebancija najbolje je ono sa transadrijom i zimzelenim

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Sto je mirno danas na poslovnom, pa gdje su ti ljudi. Niko nista ne pise.[smiley2]

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Bježite mi s teme na temu.
– nisam skužila što planirate za sutra na PTKM, cijena strong dolje ili gore.

Sutra cijena ide na ispod 100 kuna jer izlazi netko veliki, a ulazi netko mali s malim.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Srce moje Ivana je tu, samo ti piši puno si mi nedostajao cartmaniću.
– znala sam ja da će jućer biti velikih pizdarija na PTKM ćim si ti napisao da bu to raslo.

Gospodine davorin.
– možete li mi konkretno reći na koga to mislite mali s malim, pa ja sam mislila da je njegov najveći bar se je hvaliojavno, da li na istoga mislimo.


Gospodine davorin. – možete li mi konkretno reći na koga to mislite mali s malim, pa ja sam mislila da je njegov najveći bar se je hvaliojavno, da li na istoga mislimo.

Odakle ja mogu znati to, jel vi znate tko kupuje, a tko prodaje svaki dan i kakvog ima?

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

ptkm bi po svim pokazateljima trebalo ici dole, znaci da ce ostati gdje jest, u okviru 1%.

ps. morat cu te razocarati, ali previse vremena trosim na bespotrebne prepiske s osobama upitnog dusevnog zdravlja, pa sam u skladu s tim odlucio drasticno smanjiti sudjelovanje na forumu (i ovom i mojnovac). Iz tog razloga sam veceras sebi dopustio da se spustim na razinu provokatora i gnjevnih isfrustriranih klinaca, makar se nisam sluzio njihovim “oruzjem” (vise nickova). Ali i ovako su izgubili kompas, kad vidim sto je ispiz*ni davorin napravio na fondovi.hr ne mogu vjerovati da takvi ljudi slobodno setaju medju nama.

Zapostavio sam blogove pa cu njih azurirati cim uhvatim vremena, na forumima s vremena na vrijeme baciti komentar, cisto da navlakaci podivljaju.
[smiley2]

Vidim da ste svi više manje nervozni.
– u ove sate se mora biti opušten i trezveno razmišljati što sutra, uz što veću zabavu na ovom odličnom forumu.
– ja sam se danas odlično provela, zaboravila na dionice, sada me gubici na burzi ne interesisaju jer su ionako imaginarni dok ih ne unovčimo.
– jučer sam kasno ustala i to me je spasilo od većih možebitnih gubitaka na burzi.
– sad ovaj pad mi ne odgovara radi postojećeg portfelja, a ipak se radujem ovom padu jer sam u velikom kešu, dvoumim se kao hamlet u Mrduši Donjoj.

Ajme moj cartmaniću pa što je to na jednom od foruma.
– pa koliko si to nikova uzgojio, dobro si me nasmijao.
– cartman poslovni, cartman, cartman 11, cartman USA, ali tako ljudi znaju da to ti pišeš, malo si se ipak trebao zakamuflirati kad pišeš s toliko nikova i nisu se baš svi trebali zvati cartman tako ljudi znaju odmah da to ti pišeš.


Zapostavio sam blogove pa cu njih azurirati cim uhvatim vremena, na forumima s vremena na vrijeme baciti komentar, cisto da navlakaci podivljaju. [smiley2]

zar postoji veći navlakač od tebe!?[smiley1][smiley1][smiley1]


Iz tog razloga sam veceras sebi dopustio da se spustim na razinu provokatora i gnjevnih isfrustriranih klinaca

Bez komentara!!!

Odlučio sam zbog smirivanja rastuće napetosti na forumu do utorka staviti na moderiranje cartmanna i hakelu koji svojim prepucavanjem, posebice na temi PTKM, kvare kvalitetu foruma. Njih dvojicu sam izdvojio kao glavne aktere trenda diobe forumaša u dva tabora koji je vidljiv već tjedan dana, a koji i nakon pokušaja moderatora nije prekinut.
Mi nismo tu da Vam govorimo što da pišete, ali mislim da će se većina forumaša složiti sa mnom kad kažem da su ta dva korisnika svojim ili navijanjem ili porugama (sami će se pronaći u redoslijedu) promašili čitav koncept foruma kao mjesta za razmjenu informacija.
Pozdrav!

Igor Prstec, web urednik

Pohvale moderaturu Igoru… slažem se i podržavam …


Odlučio sam zbog smirivanja rastuće napetosti na forumu do utorka staviti na moderiranje cartmanna i hakelu koji svojim prepucavanjem, posebice na temi PTKM, kvare kvalitetu foruma. Njih dvojicu sam izdvojio kao glavne aktere trenda diobe forumaša u dva tabora koji je vidljiv već tjedan dana, a koji i nakon pokušaja moderatora nije prekinut. Mi nismo tu da Vam govorimo što da pišete, ali mislim da će se većina forumaša složiti sa mnom kad kažem da su ta dva korisnika svojim ili navijanjem ili porugama (sami će se pronaći u redoslijedu) promašili čitav koncept foruma kao mjesta za razmjenu informacija. Pozdrav!

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

New Report

Close